• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
kika ja som mala nejake ine ale dost podobne :wink:
18. sep 2008 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska no ako v praci a maly v jaslickach-uz tam ma frajerku??? :grinning:
18. sep 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni to neviem ale má sopel :grinning:

ale sisa ma nejakeho frajera že vraj tretiak :grinning: no celá ja :grinning:
18. sep 2008 o 08:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak idem robiť reklamu - novootvorený masérsky salón aj s kozmetikou v centre mesta - pod klenbou kde bola kedysi jazyková škola boyd school. Vlastní to moja zlatá Maťulka - mužovho bratranca žena, ona je vyštudovaná vysokoškolská zdravoťáčka takže žiadne šarlatánstvo - je to aj so s dokumentovaním zdravotného stavu chrbtice :grinning: inak robí aj reflexku s pedikúrou. Má super ceny a hlavne by ste sa tam úžasne cítili. :slight_smile:

maťka ty kde chodíš na tie stránky? ja len žasnem a hlavne nad tým čo ľudia sú schopný vymyslieť :confused: :grinning:
18. sep 2008 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska :grinning: aj ja som mala ako prvacka frajera, ale bol prvak aj sme spolu z druziny usli :grinning: a daval mi C-čka, vyprevadzal ma na autobus...joj zlate to bolo...teraz keby ho vidite, hola lebka, 120 kg nadupany frajer potetovany z retazami kde sa da v kanadach :grinning: stretnut ho vecer zahodim penazenku a utekam... a aky bol rozkosny ked mi ako 7 rocny pesnicky skladal a spieval....pamatam si hlavne tu "prsi - neprsi, mam ta po usi...." :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. sep 2008 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka mne by sa veru zisla masaz, od vyberania zemiakov ma boli jedna strana za lopatkou :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: a maser co sem chodil uz nechodi, ale on mal total ludovu cenu 100 za masaz chrbat a sija cca 25 min :zipper_mouth:
18. sep 2008 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka, aj ja som mala suseda-spoluziaka za frajera, tiez sme spolu raz zdrhli domov a on si pred domom spomenul, ze ma ist na obed :D a jeho babka mu ustrikovala sveter so srdieckom a "H" v strede, aka hanba, este ze z neho tak skoro vyrastol :grinning:

kkatrina, taku masaz by som si dala, moje suche nohy trpia uz cele leto. Len asi by ma najprv poslali k Apokovi pre smirgel ich poriadne obrusit :grinning: :grinning: ked budem mat cas, skocim tam
19. sep 2008 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska mas IP :wink:
19. sep 2008 o 11:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika mas IP :grinning:
19. sep 2008 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ešte jedno :grinning:
19. sep 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: fuuuuuuuuha ja som bola prva krat zamilovana v 14-tich :sweat_smile: :sweat_smile: no,vlastne tozvie ci to bola laska alebo len hormony :grinning:
srdcko aj pouizvas nejaku specilnu kozmetiku na suchu pokozku?a to mas len na nohach? :confused:
neviete ci niekto v prievidzi nahodou nerobi masaze lavovymi kamenmi?
19. sep 2008 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, ja som urcite ako prvacka zamilovana nebola...to bolo len z jeho strany :wink: ja som ho brala ako kamosa...musim sa zamysliet kedy som bola 1x zamilovana asi tiez tak nejako 15-16 rocna :dizzy_face:
19. sep 2008 o 14:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prajem pekny vikend dievcata :slight_smile:
19. sep 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkati neviem presne, ale pohladala by som to :wink:
19. sep 2008 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba, mam doma cely rad Avon Foot care, ale to aby som kazdy vecer sa noham venovala aspon hodinu....

a masaz lavovymi kamenmi robia v kupeloch
20. sep 2008 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko,hej?a nevies kde tam?ja som v kupeloch v zivote nebola :sweat_smile: :sweat_smile: teda sa kupat.a to by sa dalo aj telefonicky zariadit?ja by som to totiz chcela ako darcek pre manzelika na narodky :grinning:len neviem ci sa to da aj telefonicky objednat...
venovat hodinku noham?tolko nevevnujem celej svojej osobe za tyzden :sweat_smile: a to mas akoze len suche alebo nejaky exem?
20. sep 2008 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, to ho chces dat ukamenovat k narodkam? :grinning:

http://www.kupele-bojnice.sk/ tu najdes vsetko
20. sep 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da sa to ja telefonicky, my objednavame ludi, co su u nas ubytovani a chcu taku masaz
20. sep 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteééé :grinning:
Katka, všetci traja prajeme Dávidkovi všetko najlepšie a najkrajšie k prvéme rôčiku, a ešte aby ťa zdravíčko a mamka s ockom a bračekom poslúchali :grinning: :grinning: :wink:
21. sep 2008 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeej srdcko veru ty si srdcko....diky...ano uhadla si chcem ho ukamenovat a dam mu tu dlhsiu kuru :grinning: :grinning: :grinning: to pre istotu :grinning: :grinning:
21. sep 2008 o 19:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina, vsetko naj naj naj najlespie malemu Davidkovi :slight_smile:

jej bubba, sorry, ja som ti napisala ze paska :frowning2:
21. sep 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:

pripajam sa a prajem Davidkovi a jeho maminke vsetko najlepsie :wink:
22. sep 2008 o 07:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile: Kati všetko naj Davidkovi :dizzy_face:
22. sep 2008 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievčence ďakujeme ste zlaté :slight_smile: my sme včera Dávidkovi ako darček dali novú frizúru - ocino ho v Jalovci ostrihal, taký je teraz zlatučký - maličká hlaviička a len veľké okále mu svietia :grinning:

a od štvrtku už naostro bežkáme sami, tak sa vytešujeme, ale oči na stopkách lebo je veľký špekulant :sweat_smile:

PS: Maťka keď budeš mať čas na pokec prezvoň ma cez deň od 8 do 14 - zavolám ti :wink:
22. sep 2008 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dievcence tak sa pripajam aj ja do debaty ,,,,uz som asi pisala ale nie moc pravidelne tak snad mi to teraz vinde
22. sep 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
... a este nieco ako bojujete s pocasim aj mate chorlave deturence my zatial sa drzime (klop,klop,klop)snad to aj vydrzi,,,,
22. sep 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka moji chlapci už majú soplíky a Kubko aj trošku pokašláva, ale zatial to riešim len cemibionom (dúfam že som to dobre napísala :grinning: ) v piatok ideme na imunologiu, tak uvidím čo povie doktorka :wink:
23. sep 2008 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas bola malilinkata nadcha, zvladali sme ju len morskou vodou :wink: ale v nedelu si mala treskla hlavu ked sa jasila s bratrancom, nebolo mi vsetko jedno, pred spanim plakala ze ju boli, ale nevracala tak som si povedala ze otras mozgu to hadam nebude a rano uz bolo fajn :sweat_smile:
23. sep 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, aj nas ta chronta obchadza len tak tak.Domca je soplava a drobec tiez, takze najviac si to ,,uzijem,, ja =odsavat/ked si da/, utierat, kvapkat a stale dookola
23. sep 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no my sme zatial OK ale je pravda ze Samuel ma dobru imunitu ale ked sa v okoli sto km mihne crevna vyroza tak to zarucene dostane....ale inak sme este neboli chori...
23. sep 2008 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok