Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
18. sep 2008

kika ja som mala nejake ine ale dost podobne 😉

lenadka
18. sep 2008

paska no ako v praci a maly v jaslickach-uz tam ma frajerku??? 😀

paska
18. sep 2008

leni to neviem ale má sopel 😀

ale sisa ma nejakeho frajera že vraj tretiak 😀 no celá ja 😀

kkatrina
18. sep 2008

dani tak idem robiť reklamu - novootvorený masérsky salón aj s kozmetikou v centre mesta - pod klenbou kde bola kedysi jazyková škola boyd school. Vlastní to moja zlatá Maťulka - mužovho bratranca žena, ona je vyštudovaná vysokoškolská zdravoťáčka takže žiadne šarlatánstvo - je to aj so s dokumentovaním zdravotného stavu chrbtice 😀 inak robí aj reflexku s pedikúrou. Má super ceny a hlavne by ste sa tam úžasne cítili. 🙂

maťka ty kde chodíš na tie stránky? ja len žasnem a hlavne nad tým čo ľudia sú schopný vymyslieť 😕 😀

lenadka
18. sep 2008

paska 😀 aj ja som mala ako prvacka frajera, ale bol prvak aj sme spolu z druziny usli 😀 a daval mi C-čka, vyprevadzal ma na autobus...joj zlate to bolo...teraz keby ho vidite, hola lebka, 120 kg nadupany frajer potetovany z retazami kde sa da v kanadach 😀 stretnut ho vecer zahodim penazenku a utekam... a aky bol rozkosny ked mi ako 7 rocny pesnicky skladal a spieval....pamatam si hlavne tu "prsi - neprsi, mam ta po usi...." 😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
18. sep 2008

katka mne by sa veru zisla masaz, od vyberania zemiakov ma boli jedna strana za lopatkou 😝 🙄 a maser co sem chodil uz nechodi, ale on mal total ludovu cenu 100 za masaz chrbat a sija cca 25 min 🤐

srdcko
19. sep 2008

lenadka, aj ja som mala suseda-spoluziaka za frajera, tiez sme spolu raz zdrhli domov a on si pred domom spomenul, ze ma ist na obed :D a jeho babka mu ustrikovala sveter so srdieckom a "H" v strede, aka hanba, este ze z neho tak skoro vyrastol 😀

kkatrina, taku masaz by som si dala, moje suche nohy trpia uz cele leto. Len asi by ma najprv poslali k Apokovi pre smirgel ich poriadne obrusit 😀 😀 ked budem mat cas, skocim tam

kika13
19. sep 2008

paska mas IP 😉

paska
19. sep 2008

kika mas IP 😀

paska
19. sep 2008

a ešte jedno 😀

bubba
19. sep 2008

😀 😀 fuuuuuuuuha ja som bola prva krat zamilovana v 14-tich 😅 😅 no,vlastne tozvie ci to bola laska alebo len hormony 😀
srdcko aj pouizvas nejaku specilnu kozmetiku na suchu pokozku?a to mas len na nohach? 😕
neviete ci niekto v prievidzi nahodou nerobi masaze lavovymi kamenmi?

lenadka
19. sep 2008

bubba, ja som urcite ako prvacka zamilovana nebola...to bolo len z jeho strany 😉 ja som ho brala ako kamosa...musim sa zamysliet kedy som bola 1x zamilovana asi tiez tak nejako 15-16 rocna 😵

lenadka
19. sep 2008

prajem pekny vikend dievcata 🙂

danulka2
19. sep 2008

kkati neviem presne, ale pohladala by som to 😉

srdcko
20. sep 2008

bubba, mam doma cely rad Avon Foot care, ale to aby som kazdy vecer sa noham venovala aspon hodinu....

a masaz lavovymi kamenmi robia v kupeloch

bubba
20. sep 2008

srdcko,hej?a nevies kde tam?ja som v kupeloch v zivote nebola 😅 😅 teda sa kupat.a to by sa dalo aj telefonicky zariadit?ja by som to totiz chcela ako darcek pre manzelika na narodky 😀len neviem ci sa to da aj telefonicky objednat...
venovat hodinku noham?tolko nevevnujem celej svojej osobe za tyzden 😅 a to mas akoze len suche alebo nejaky exem?

srdcko
20. sep 2008

paska, to ho chces dat ukamenovat k narodkam? 😀

http://www.kupele-bojnice.sk/ tu najdes vsetko

srdcko
20. sep 2008

da sa to ja telefonicky, my objednavame ludi, co su u nas ubytovani a chcu taku masaz

kika13
21. sep 2008

ahojteééé 😀
Katka, všetci traja prajeme Dávidkovi všetko najlepšie a najkrajšie k prvéme rôčiku, a ešte aby ťa zdravíčko a mamka s ockom a bračekom poslúchali 😀 😀 😉

bubba
21. sep 2008

jeej srdcko veru ty si srdcko....diky...ano uhadla si chcem ho ukamenovat a dam mu tu dlhsiu kuru 😀 😀 😀 to pre istotu 😀 😀

srdcko
21. sep 2008

kkatrina, vsetko naj naj naj najlespie malemu Davidkovi 🙂

jej bubba, sorry, ja som ti napisala ze paska ☹

lenadka
22. sep 2008

ahojte 🙂

pripajam sa a prajem Davidkovi a jeho maminke vsetko najlepsie 😉

paska
22. sep 2008

dobre ranko 🙂 Kati všetko naj Davidkovi 😵

kkatrina
22. sep 2008

dievčence ďakujeme ste zlaté 🙂 my sme včera Dávidkovi ako darček dali novú frizúru - ocino ho v Jalovci ostrihal, taký je teraz zlatučký - maličká hlaviička a len veľké okále mu svietia 😀

a od štvrtku už naostro bežkáme sami, tak sa vytešujeme, ale oči na stopkách lebo je veľký špekulant 😅

PS: Maťka keď budeš mať čas na pokec prezvoň ma cez deň od 8 do 14 - zavolám ti 😉

martinka16
22. sep 2008

ahoj dievcence tak sa pripajam aj ja do debaty ,,,,uz som asi pisala ale nie moc pravidelne tak snad mi to teraz vinde

martinka16
22. sep 2008

... a este nieco ako bojujete s pocasim aj mate chorlave deturence my zatial sa drzime (klop,klop,klop)snad to aj vydrzi,,,,

kkatrina
23. sep 2008

martinka moji chlapci už majú soplíky a Kubko aj trošku pokašláva, ale zatial to riešim len cemibionom (dúfam že som to dobre napísala 😀 ) v piatok ideme na imunologiu, tak uvidím čo povie doktorka 😉

lenadka
23. sep 2008

u nas bola malilinkata nadcha, zvladali sme ju len morskou vodou 😉 ale v nedelu si mala treskla hlavu ked sa jasila s bratrancom, nebolo mi vsetko jedno, pred spanim plakala ze ju boli, ale nevracala tak som si povedala ze otras mozgu to hadam nebude a rano uz bolo fajn 😅

danulka2
23. sep 2008

ahojte, aj nas ta chronta obchadza len tak tak.Domca je soplava a drobec tiez, takze najviac si to ,,uzijem,, ja =odsavat/ked si da/, utierat, kvapkat a stale dookola

martinka16
23. sep 2008

no my sme zatial OK ale je pravda ze Samuel ma dobru imunitu ale ked sa v okoli sto km mihne crevna vyroza tak to zarucene dostane....ale inak sme este neboli chori...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre