• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

21. mája 2017 
kika :grinning: :grinning: :grinning: len aby sa aj ostatne nepridali a budes mat radu pred dverami az po vchod :grinning:
urcite mu to skor prejde ked sa to dobre vysaje :wink: kupila si ju v lekarni ci cez internet a kolko tak sranda stoji???
1. okt 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hanzelka vitaj a nic nepytaj :grinning:
1. okt 2008 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska, ze co budes po veceroch robit??? No lestit pribory, okna, robit kominky v skriniach adt... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
1. okt 2008 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni už som aj začala :grinning: ale už bolo aj načase :sweat_smile:
1. okt 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

Leni v nemocničnej lekárni v Bojniciach ju majú a stojí cca 300 sk. :wink:

my už maľujeme horné poschodie :grinning:
1. okt 2008 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka super! :grinning: My pivnice :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a vraj sa nemozeme ESTE stahovat lebo pracovnu treba 3x obielit a naodit baterie, tak zhanam stare baterie ,lebo nemienim nove do pracovne davat :rolling_eyes:
1. okt 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak fajn cena 300,- :confused: :slight_smile:
1. okt 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co dnes robite s drobcami? Hrozny den :unamused: ,ale teraz uz tusim prestalo prsat, tak hadam poobede pojdeme aj von.
1. okt 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoooj babule...

tak som tu asi uz tretikrat a nikdy nemam cas napisat ani len slovko chodievam pomenej a tak stracam nejak nitku,,,ako sa mate a co ratolesti posluchaju???,POcasie mame o nicom ale kedze som si synatora naucila chodit von aj cez taketo mizerne pocasicko nevhnem sa ani dnes,,,,takze na pobedie startujem gumaciky a prsiplastik a ide sa...
1. okt 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka asi nam ine neostava :wink:
1. okt 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja to miluje ked ma gumaky a moze skocit do kazdej kaluze :grinning:
1. okt 2008 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kubko by v gumákoch chodil aj do škôlky :grinning:

inak Leni to je na porazenie :angry: ja sa do marca sťahujem aj keby som mala spávať na holej dlážke :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. okt 2008 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my gumakujeme s nadsenim,hlavne ja :sweat_smile: :sweat_smile: z kazdej cizmy pol litra vody vylejem a zasadne je vzdy po rit mokra tak sa smejem ze my mame gumaky len pre efekt...ale v lidli mali v akcii tie gumene gate monterky(do piesku a do vody)za 250,-vyborna cena ale nemali nasu velkost :angry: inac by uz bol problem s mokrou ritkou zazehnany :sweat_smile:
1. okt 2008 o 19:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som za odsavacku dala v lekarni pri nemocnici v ha 399,- cez net stoji 389,- ale fakt na nezaplatenie
1. okt 2008 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika a uz je lepsie?
1. okt 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som si ju aj kupila,ale my nemavame sople :unamused: skoda :grinning: za taku dobru cenu :grinning:
1. okt 2008 o 23:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba :grinning: :grinning: :grinning: ty maska :grinning:
2. okt 2008 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: bubba ja by som moc nefrajerila ze moje dieta nemava sople :grinning: , ani moj este doteraz nemal :sweat_smile:
vcera dostal samko atb vyzera ze sa to zlepsuje, diky za opytanie paska
2. okt 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nema uz horucku huráááááááááááááá :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika gratulujem k zlepseniu :slight_smile: :slight_smile: zdr.st.
PS: len ak mi nahodou ochorie tak ja uz ani nebudem vediet co mam s nou robit..budem panikarit..ked jej isli zubky sme mali asi 4x sopliky ale to len taka voda :astonished:
ozaj kika a vy co s tym streptokokom ci co ste to mali?
2. okt 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kika13 to je super,ze uz je lepsie :slight_smile:
2. okt 2008 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj zlateho stafylokoka no prislo odislo :grinning:
2. okt 2008 o 20:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. aj ja ju mám, tú odsávačku na vysávač.super vec. tolko sme sa v zime natrápili s takou hadičkovou a začali ísť von až vtedy, ked už som nevládala s dychom.ale od vtedy nenávidí vysávač. :grinning: :grinning:

hanzelka - toto moje šidlo tiež neviem, ako zareaguje.ona je ako výchor, ale neviem, ako bude reagovať tam, lebo v neznámom prostredí je ako med, kým sa neoťuká:slight_smile:)) my skor ako na dlhé trate robíme po štyroch "beh" na rýchlosť a prekážkový beh" :grinning:

mitta - no hurá niečo také.miluje hudbu :grinning: :grinning:
2. okt 2008 o 21:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to len ja som taka drasticka mama, ze mame iba hadickovu odsavacku? :D ja si vzdy tak zalahnem na Ada, hlavu medzi kolena, ruky pod nohy a tahame, aj kvaplky mu tak musim aplikovat, obcas aj nurofen, lebo inak sa neda :frowning2:
3. okt 2008 o 07:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko neboj aj ja mam hadickovu a to teda bolo ked sme u pouzivali, nastastie uz vie vyfukat nos ako belika zena dost dlho...dostala na vyber, bud poriadne vyfukas sama, alebo budeme odsavat :grinning: co ine jej ostavalo? :sweat_smile: :grinning:
3. okt 2008 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
brý deň :slight_smile: ja mam balonikovu a tiež som matka drsňačka :sweat_smile:
3. okt 2008 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caf drsnacka :grinning: mala by som niekedy prist na oslavu Bc. :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2008 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni vyčkaj času :slight_smile: niečo sa chystá :grinning: ligueeeeeeeeeeeeeeeeeeeeere :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: dostaneš pozvanku :wink:
len ešte sme ani tie promocie nemali :rolling_eyes:
3. okt 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
MC doporucujem, my by sme boli bez centra asi hotove. Moja dcerka je aj vdaka centru spolocenska a nebojacna.
3. okt 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte chcem sa opytat ci mavaju vase decka uzlinky na krku a vzadu na hlavke ked su chore, samkovi to vidno bez toho aby som to chytila, ma to ako hrasky :unamused: :confounded:
co budete dnes porabat s detmi ked prsi? My sme doma sami dvaja, tato siel do Pahy na NHL :rolling_eyes: , asi sa tu zblaznime Samko furt stoji pri kociku a mrnci :frowning2: , chce ist von, jediine co ho bavi su varesky misky lyzicky a hrnceky, hracky ho nezaujimaju :grinning:
4. okt 2008 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok