Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

kika13
4. okt 2008

Nas Samko rano ked otvori oci, prve co sa opyta kde je? A ja ze kto? Kde je tata??? 😀 😀 A to kazde rano, ked my vstavame tato je uz davno hore 😎

danulka2
4. okt 2008

kika aj my mame trochu problem, ked prsi. Dnes sme uz pozerali Babulku, citali sme Moj macik, obe Brumikove knizky, robila som konika, chvilu sa zabavil,ked mna a Dominiku krmil sladkymi chrumkami 😀 . Teraz si na chvilu ,,osedlal,, Domcu a ja tu mozem odpisovat 😉

danulka2
4. okt 2008

este som zabudla, ze musime byt ticho, lebo nas tata spi po nocnej a to je najhorsie udrzat drobca aby nekrical

bubba
4. okt 2008

ahojte...my sme akurat dosli zvonku.celkom fajn vzduch...neobisli sme ziadnu kaluz 😀 😀 alebo blato.
lenadka s kikou nevideli sme sa na koncerte? 😕

kika13
4. okt 2008

bubba na koncerte? ja? no velmi rada by som isla a co hrali? 😀

paska
4. okt 2008

😀 😀 😀 😀 😀

bubba
4. okt 2008

na koncerte pre deti 😀 paska a ty co sa zrebis??? 😀

paska
5. okt 2008

aaaaale rehotno mi je 😀 😀

lenadka
6. okt 2008

bubba, asi aj ano boli sme, len sme aj skor odisli, lebo ma mala nastvala totalne,najskor cely zaciatok ze podme domov ona tam nechce byt-vsak meskanie mali poriadne...potom bola celkom fajn asi 10 minut zrazu utlo a nechcela ist medzi deti, len sa valala po zemi a nie a nie si dat pekne povedat a pchala do ust take farebne papiere co pozbierala po zemi, mala dofarbene prsty aj jazyk od toho a potom zacala ohryzat okuliare a nechcela si ich dat spat na oci tak som razne povedala DOST obliekla som ju a isli sme pred poslednou pesnickou. Potom sice zacala hukat a stiskat ma a pusinkovat ze ona nechce ist prec, ale uz som bola vytocena ako kliest na pohotovosti 😅 🙄 😠

lenadka
6. okt 2008

co si ma nekopla do clenka ze si buba? 😕 😀 😉

bubba
6. okt 2008

lenadka ved ja som sa na teba aj usmievala tak priblo 😀 😀 no nebola som si celkom ista ze si to ty 😀 😀
inac my sme odchadzali pred vami som si vsimla ked sme vychadzali ste sa zacinali akurat obliekat 😀
mojej malej sa to pacilo ale ona je taky bojko strasne sa boji hluku a to tie deturence ked tam zacali 😅 😅 😅 pomooooooooooc a taktiez nema rada velke davy ludi neznamych inak podhradskej pesnicky pozname obidve naspamat 😀 😀 spievame ich od narodenia..

inac akoze to som nmala prist za tebou a ze "ahoj,ja som bubba" 😀 😀 😀 by som sa citila ako anonymny alkoholik 😀 a keby si nahodou povedala,ze "no a?kto je bubba?"tak to neviem ako by som sa ksichtila ale asi by to bolo riadne komicke....
a s dialky ta baba s tym kociarom co pri vas sedela fakt vyzerala ako kika 😀

nabuduce musime taktuto akciu vyhlasit a normalne sa stretnut oficialne 😀

danulka2
6. okt 2008

ahojte, co vam prislo? Mne zas nic ☹ 😠

danulka2
6. okt 2008

pardon, to patrilo do inej diskusie 😅

kkatrina
6. okt 2008

bubba to som bola ja 😀 😀 😀 teda sedela som pri Lenke aj s mojimi drobcami

bubba
6. okt 2008

jeeeeeeeeeej kati 😅 😅 sorry 😀 😀 ale to bolo fakt daleko... 😀 ja som sedela oproti vam pri tom stlpe hned 😀

lenadka
6. okt 2008

bubba, no ja som na tieto veci debil priznavam otvorene bez mucenia, pocuvaj mala nemala na sebe suknicku??? Vies Ty tu nemas fotky tak neviem ako vyzeras 😀 😕 😅

lenadka
6. okt 2008

inak keby mi povies ze si bubba ja by som hned vedela ze ktora odkial ale tvare si nepamatam 😀 😅 🙄

bubba
6. okt 2008

leni,mala mala take zelene kockovane satocky a dva copiky 😀 😀 jasne ze keby ti poviem ze kto som by si vedela,len ja som pisala ze v pripade ze by si to nebola ty a ja sa predstavim dakomu cudziemu ako bubba tak ma asni posle na psychiatriu 😀 😀 😀 pockaj vyhrabem daky link a IP-nem ti odkaz na fotky

bubba
6. okt 2008

no dokonca som sa rozhodla ze dam fotky z koncertu na web tak potom poslem odkaz 😉 uz sa to natahuje hadm do vecera to bude 😀

lenadka
7. okt 2008

buba díík uz som kukala 😀 pamatam si vas, malu som si vsimla uz vonku okanu s copikmi s tym ze aha aka mala paradnica v suknicke 😀
asi takto nejako sme sa 1x videli s paskou v obchode, ja na nu kukam ze asi je to ona ale som sa jej bala prihovorit ak to ona nebude ze zavola na mna cvokarov 😀 😀 😀 😉

bubba
7. okt 2008

😀 😀 😀 no vidis tak nabuduce sa uz urcite spozname 😀 😀 alebo dame rande ozaj ved uz sa blizi jesen a zevraj ma byt aj nejake stretko????kto to vlastne s tym zacal?uz som sa to raz pytala,ale......nepriznala si sa 😀

lenadka
8. okt 2008

ja som zacala zo stretkom????? praveze ked bolo to na severe nic som ani neskrktla nebo mi to nesedelo 😅 pre mna vobec nie je vhodne obdobie na stretka 😝 😒 najradsej by som zahajila zimny spanok-vazne 😔 momentalne mam blbe odbobie v praci aj sukromi 😖 🤐

bubba
8. okt 2008

ale nie nie lenadka,to si nebola ty to viem...len som si nepamatala kto.ale uz viem...

"danielitka26 • 8. júl 2008 o 10:40
Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš
sem dojdú žienky až večer 🙂 taakže aj pekný podvečer prievidza

ja chcem stretko chcem sa svami stretnúť ....spáchajte niektorá niečo"

😀 😀 😀 😀 😀

lenadka
8. okt 2008

tak ja uz teda idem 😔 😔 😔 😀

bubba
8. okt 2008

lenadka a kam si sa vybrala?neboj problemy prejdu raz dva 😉 aj ja mavam take hluche obdobia ...na zimny spanok idem aj ja.moja dcera uz druhu noc si zmyslela ze bude spievat...neviem co sa deje.vcera bola hore od 3-6-30 a dnes od5-7-30 potom este zasopala samozrejme ale co JAAAA? 😅 😅 rano hned po prebudeni mi zaspievala vsetky svetozname ETUDY a ja nevyspata som myslela ze mi praskne hlava 😠

lenadka
8. okt 2008

bubba, no vidis a potom vezmi decko na koncert!!! 😲 😀 😀 😀

bubba
8. okt 2008

no ved prave 😀 😀 ale to na tom koncerte sa dalo lepsie pocuvat,ako mamiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii beeeeee,meeeeeee...daaaaaaaaj,nedaaaaaaaaaj 😝 😝 a toto prisompekne dokaze zaspievat v 6 oktavach 😀 😀 😅

kkatrina
8. okt 2008

bubba 😀 😀

kika13
8. okt 2008

co to tam mas bubba s tou danielitkou, co nam volaco vymazali????????????? 😕 😕 😕

bubba
8. okt 2008

kika nie ja som len patrala potom kto to tu zacal organizovat stretko 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre