Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

femmefatale
4. apr 2007

Ahojte, tak som pribehla na chvíľku domov, zobrať malému veci na tenis, ale povedala som si, že ešte nakuknem na vás.. Od rána mám lýtka (resp. kolesá na aute) zapálené 😅
srdcko, neviem, či myslíš náš dom - ja poznám len susedov zprava a zľava, ten dom oproti - od nich sme kúpili aj ten náš, oni sú Bátorovci a tam je vnúčat až - až.. Tak neviem, vôbec ich nepoznám.. 😒

papula, Nicolas je fakt nádherné meno, len nás by len tak nenapadlo, v tom majú prsty budúci krstní rodičia 😉

No baby, utekám na ďalšiu kávu a potom na tie kurty s malým, tak večer papa 😉

femmefatale
4. apr 2007

a bebek - to ti malá spí báááááááječne v noci - len ju ešte čo najskôr oduč od toho namáhavého uspávania, lebo prídeš o chrbát a ruky - čím bude ťažšia.. Musí to byť vyčerpávajúce ☹
ale bojuj, a začni najlepšie hneď - ona si poplače, ale ver mi, deti sú tiež herci.. prestane ju to časom baviť 😝

lenadka
4. apr 2007

bebek,
ano cez den spi takto fajn, niekedy ma aj 5 hodin az sa cudujem, ze potom vecer ide spat o pol deviatej bez protestov🙂
Inak ta potesim asi 🙂 ke ti napisem ze moja mala spavala presne tak ako tvoja v jej veku. Ale potom to prislo a zrazu ked mala spat len raz denne zacala spavat takto dlho. Najskor som cumela ze dve hodiny a skakala radostou a potom sa to predlzovalo..no super a potom sa par krat stalo, ze som ju o pol siestej isla budit. Aj teraz obcas do pol piatej potiahne. V noci spala horsie ako tvoja, vecer okolo 21,00 - 22,00 ako kedy dlhe uspavanie na ciciku, aj ako velka koza, a nad ranom kazdu hodinku cuckala...fakt pomohlo az ked som nastupila do prace, prestala dojcit a tiez moja sluzobna cesta /mama 3 dni fuc/ ked mala cca 16 mes. odvtedy zaspava sama.
S manzom nic moc...sice sa uz spolu bavime, ale je tak podrazdeny stale, protivny, len steka, poriadne mi neodpoveda...no hruza. K cudzim mili na domacich ako pes 😠

srdcko
4. apr 2007

jasne, tak je to ten dom, co myslim, batorovi maju asi 6 vnucat, ale len maly Branko s rodicmi u nich byva, ale casto varuju aj ostatne, tak tam maju veselo

femmefatale
5. apr 2007

no teda Prievidza, čo je s vami? tiež ste chytili behací ošiaľ? ☹ 🙂

srdcko
5. apr 2007

No, ked je tak krasne, tam domov sa chodime len prebalit a zobrat zasoby mlieka ...
chodite niekto aj do Slniecka, ja som tam bola par krat a je to tam celkom fajn a raz mi tam maleho strazili, bo som ho nemala kam dat, celkom dobra vec..

bebek
5. apr 2007

Ahojte.
Babule, mala je volaka chora ma teplotu 37,8, ked jej dam tabletku, tak sice klesne, ale do 4 hodin ju ma znovu. Vysiel jej dnes zubok, ale preco ma stale teplotu, neviem. Vcera vecer dokonca zaspala sama. Pila mlieko a pritom zaspala.Buchla sa do auticka hlavickou, tak sa bojim, ci nieco s tym... Boze to tu vykladam, ako u doktora. 😀
Femme, ja som to skusala nehat vyplakat, ale ja som makka, vydrzala som 15min a sla som ju uspavat. Ale pomohlo to, zaspala hned.A pritom viem, ze ma to raz neminie.
Ozaj, co sa stalo malemu, ked mal chudacik zlomenu nozicku? ☹
Srdcko, co a kde je to slniecko?
Lenadka, to pozname, ked je zle, tak sa vyvrsuju na rodine. Moj, ked sme spolu este len chodili, tak ked sme sa pohadali, nezavolal aj 3 dni. Ale po case pochopil, ze problemi sa riesia ihned. Zevraj existuje najaka kniha, ako vycvicit muza, neviem, ci sa tak presne vola, ale nieco som s tade citala a bolo to dobre.
Tu je dnes 20 stupnov, aj u Vas?

mimonenka1
5. apr 2007

Cau bebek, včera bolo u nás veselo. Prišiel Vladino s Jankou a chalani mali ochlast párty. nakrájala som klobásu na jednohubky a dala som si aj ja. Janka mi na to povedala, že to by tehotné nemali. Vtedy som len mávla rukou, ale keď odišli, neviem čo ma to napadlo, začala som chytať paniku, čo ak tam bol botulotoxín 😀 Celú noc som nespala. Najviac klobásy zjedol Marek, tak som si ho chcela sledovať, ale ráno mal takú opicu, že som nemohla ani tušiť či ide o zlyhanie nervového systému alebo len alkohol, všetci sa mi smiali, že som chytila nejakú podivnú psychickú poruchu. 😀
Tu je tiež asi 20 stupňov, včera fúkalo ale dnes je krásne.
Tá teplota je zrejme zo zúbku, nie?
Vladino bol z tvojej malej úplne unesený.

srdcko
5. apr 2007

bebek,slniecko je materske centrum, nachadza sa v materskej skolke na Zabniku v PD, este si o tom nepocula, detska sa tam mozu chodit s mamickami hravat, strazia tam aj deti, ked ich nemas kam dat a tak

martina1980
6. apr 2007

Oli: Ahoj moja ako na Orave? 😉 Gratulujem k babätku,uz vies co to bude 😀

srdcko
11. apr 2007

ahojte baby, tak ako ste prezili Velku NOc...ja super, chodila som kupat s mojim Adom, lebo manzel je zarity antikupac a bola to taka sranda, normalne ma to zacalo bavit, asi si to zopakujem aj na buduci rok 😀

paska
11. apr 2007

srdcko 😀 ja som bola na VN doma a mangel bol polievať s andrejkom aj našou sisou 😉

mimonenka1
12. apr 2007

Caute, nikto nie je z Nedožier? nemám sa s kým ísť prejsť 🙄

paska
13. apr 2007

bože kde ste všetky 😕 čo sa už otvorilo plážko? 😀

srdcko
13. apr 2007

kdeze, plazko je este zatvorene, ale zmrzka u nas na Severe je v plnom prude... 😀
kupili ste si dneska narcis? Ja som im davala 30 Sk a chcela som 3 narcisy (muzovi, synovi a mne) a bolo mi povedane ze minimalne dvacku za jeden narcis, ako normalne ma vytocili 😠 , dobrovolny prispevok sa uz asi nerata 😠

paska
13. apr 2007

ja som dneska aj chcela kupiť ale normálne som nikoho takého nestrela 😲

srdcko
13. apr 2007

aj ja som len tak nahodne, lebo kedysi behala po celom namesti a otravovali a dneska stali pri priore a tam sa v kruhu rozpravali...kto vie, si sa tie peniaze dostanu tam, kam maju ☹

paska
13. apr 2007

myslím že určite áno aspoň tomu verím lebo ak nie tak potom v tejto republike už nič nemá vyznam robiť 😒

bebek
13. apr 2007

Caute babule.No ja uz skoro o tyzden domov, normalne som v rozpakoch, ci som urobila dobre. Ked tak vsetci nadavaju na nasu republiku. Aj segra tu bola a sa mi cuduje, ze u nas si nebudem moct dovolit vsetko. a nie je tam ani taky dobry vyber. No neviem. Je dostat u nas tzv organik vyrobky pre babatka?
Je to od Hipp vacsinou, ale ved sa da aj bez toho.
Babky, chcem sa s pytat, nemate niektora skusenosti s horuckami u babatiek? Segrin maly ma pomaly kazde dva tyzdne 39 horucky, uz je druhy raz na jiske a stale mu nevedia prist na to comu je. Robia mu aj testy a stale nic.
nestretli ste sa s tym uz niekde?
Inak minuly rok, ked som davala na tie narcisi, tak som si mohla zobrat aj 3 za 20ku. No pekne.... 😖

paska
13. apr 2007

ahoj bebek
hipp máme ale drahý jako šlak 😠
tie horučky musia len niečo znamenať telo sa horúčkou bráni ale ked mu nič nenašli tak ho chudáčika asi vždy nejaká vyroza prepadne

bebek
13. apr 2007

Srdcko, az teraz som si vsimla, moja mala je od tvojo len o 2 tyzdne starsia 😉
Kedy ma maly narodky?

srdcko
14. apr 2007

bebek, Ado ma narodky 29.7 a tvoja mala ma dneska 9 mesiacov, gratulujem 🙂 ved aj ja som minuly rok brala 3 narcisy na 20cku a teraz nevydalo, tak mame jeden v aute a jeden na kociku 🙂
paska, ten hipp je fakt drahy, svagrina mi kupila u vas asi v Bille feniklovy caj, ani neviem, aka je to znacka, ale nadherne vonia, a je super, as Ado si na hippiky nepotrpi 😀 , len ked dostane daky 😀

srdcko
14. apr 2007

boze, ako bolo dneska krasne, ten nas maly "vsadebol" ma uz aj licka opalene 😵

paska
14. apr 2007

srdcko ahoj 😉
aj ten moj v kočáriku chytal bronz 😀 a moje vlasy 😀

srdcko
14. apr 2007

tak na vlasy si dava pozor cela nasa rodina, ale ten nas uz aj hryze, dneska mi na ruke pribudli aj nove hodinky 😀

paska
14. apr 2007

vidíš na to som už aj zabudla 😅 sisa ma hrýzla tiež s oblubou do brdy a nosa

srdcko
14. apr 2007

no a ja mam najradsej, ked sa dviha a zastipne sa mojej bradavky ☹

paska
14. apr 2007

treba kúpiť ocelovú podprdu 😀

srdcko
14. apr 2007

keby taka bola 😢 , ale nie ved to musim dako pretrpiet, ked mi bude nadavat a robit zle ako tie deti, co dava v tej relacii "Pestunka", to potom bude teror, hadam to nebude az take zle 🙂

paska
14. apr 2007

niekedy by som sa tam prihlásila najradšej ked ma sisa sere 😠 nech ju poriešia

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre