Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
2. nov 2008

haloo,je to niekto? My sme boli dnes na cintorine ukazat malemu svetielka, ale ho to moc nebavilo 😉

srdcko
2. nov 2008

nasho maleho to bavi, on by ich najradsej zapaloval

bubba
2. nov 2008

ahojte kto sa prida a pomoze rozkecat tomaska?? 😀 😀 😀 akoze to je navrh

https://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThrea...

bubba
2. nov 2008

navrhujem MC PD vy hadzte datumy 😉

srdcko
2. nov 2008

my mozeme len poobede

zuzanka07
2. nov 2008

ahojte 🙂
srdcko,samozrejme mozes 🙂
aj my sme vcera a dnes behali po 5-tich roznych miestach a deturencom sa to pacilo. Majko pomahal zapalovat a ukladat kahance a Karinka musela stale drzat aspon jeden nezapaleny .
Inac,toto forum chytilo aj mojho muza, ze sme si robili srandu s tym, ze sa aj on zaregistruje a bude stalym prispievatelom... 😀

srdcko
2. nov 2008

ale manzel pasky a kiky13 su zaregistrovany a mali aj svoju temu 🙂

danulka2
2. nov 2008

zuzi moze 😉 je tu aj taka diskusia, ze oteckovia z pd 😀

srdcko
2. nov 2008

toto je ono....len im to tam treba obcas prekontrolovat 😉 😀

danulka2
2. nov 2008

srdcko ty mas prehlad 😉 🙂
tak ako to bude s tym stretnutim?

srdcko
2. nov 2008

no povedzte datum....ja sa prisposobim ,ked budem mat volno, rada sa stretnem

srdcko
2. nov 2008

co tak v piatok poobede v MC

srdcko
2. nov 2008

idem kukat talenty.....ale budem on-line....

danulka2
2. nov 2008

poobede mi maly spi cca do 15-15,30h,potom papame a kym tam prideme busom, tak hadam nezatvoria 😉 . Do kolkej je to otvorene? Inak by mi ten piatok celkom vyhovoval 🙂

srdcko
2. nov 2008

do 19tej sa mi zda....a bude aj aerobick

danulka2
2. nov 2008

pre maminy ci pre deti? 😉 😀

srdcko
2. nov 2008

pre maminy...asi za 30 Sk a deti vtedy postrazia gratis

danulka2
2. nov 2008

srdcko ty chodis na ten aerobick? Lebo ja mam doma sukromny aerobick 12hodin denne.Zvysnych 12 hodin ,, trener,, prespi 😀 😀 😀

danulka2
2. nov 2008

zuzi kde si? Uspavas? Aj mna mozete niekto uspinkat 😉 😀

srdcko
2. nov 2008

nie nie, chodila som, pred dvoma rokmi, ked mal ado asi 5 mesiacovvv. bola som dva krat a druhy krat tak sa rozplakal v tej triede, kde ho strazili, ze aj dychat zabudol chudatko...tak odvtedy som nebola...
ja tak netrenujem, iba cez vikendy...aj to mam povacsine dennu, tak trenuje tato..a to len vecer pocuvam, aky je unaveny 😀

ta mala je zlata, co teraz doharmonikovala

danulka2
2. nov 2008

ano je podarena. Vidim, ze maminy stihaju viac veci naraz 😀 . No a ze chlap je neskutocne unaveny aj po hodine stravenej s dietatom je uplne normalne. Potom potrebuje tyzden dovolenku na nabratie sil 😀 😀 😀

srdcko
2. nov 2008

co uz...ale my sme doma zaviedli nedelne futbalove treningy a ked nemozu v nedelu, musia ist cez tyzden...a vecer padaju "dole hubou" obaja....len maminka musi upratat celodenny bordel

danulka2
2. nov 2008

jeeej a nemozem im pribalit este jedneho certika? 😀 😀 😀

srdcko
2. nov 2008

kludne...oni tam chodia este so susedom, ked je u otca a este cakaju na jedneho kamosa, kym zacne behat....
😀

danulka2
2. nov 2008

fajn 😉 a kam to chodia hravat. Mozno sa tam najblizsie ,,zatulame,, 😉

srdcko
2. nov 2008

na ihrisko byvalej ZS Novackeho na severe....v nedelu mam dennu, tak tam budu doobeda, potom idu k nasim na obed

danulka2
2. nov 2008

srdcko ip

zuzanka07
2. nov 2008

Dani, tu som. Deti zaspali uz pred osmou. Citala som nazory na ohrievanie jedla v mikrovlnke. Ano alebo nie. Ja ju pouzivam. Nevarim v nej, neohrievam mlieko, ale polievku alebo hlavne jedlo ano.

danulka2
2. nov 2008

ja prihrievam aj mlieko.Prave mam maleho na chrbte, sledujem markizu a pisem na konika. Myslite, ze mam zacat este nejaku inu cinnost 😉 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre