Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
2. nov 2008

ja v nej ohrievam aj mlieko...vlastne aj ked pecime, rozpustam v nej maslo a tak....ale parky varime vo vode 😀

danulka2 ip

zuzanka07
2. nov 2008

My sme dnes mali parky na ranajky. Tiez som ich dala do vody a pri dalsich troch cinnostiach, co som robila sa mi rozvarili 😀 Potom nabehol moj superman, vybral dalsie z chladnicky, hodil ich do mikrovlnky a nevedel sa vynachvalit ake ranajky nam urobil.

danulka2
2. nov 2008

Zuzi chlap je chlap a aj z parkov urobi sviatocny obed 😉 😀

srdcko
2. nov 2008

my sme mali nedavno sviatocnu krupicovu veceru aj s prednaskou, ako "kruzkovat" a "grankovat" krupicu,aby mala vybornu chut...moj muz si varil totiz krupicu s mojou segrou a ja kedze to nezjem som sa skoro doslovne pocurala od smiechu, ked som ich sledovala..

danulka2
2. nov 2008

ano muzi su v mnohych cinnostiach velmi srandovni, ale nasmieme im to povedat 😉 😀

srdcko
2. nov 2008

ale aspon je sranda..ale pri takychot cinnostiach pridu na to, ze ten 20 rocny sporak je fakt uz asi stary a umyvacka riadu by sa tiez zisla

danulka2
2. nov 2008

srdcko ty poznas mojho manzela 😉 😀

danulka2
2. nov 2008

ale nie, krivdila by som mu trosku 😉

danulka2
2. nov 2008

baby asi to tu uz zabalim a du pod duchnu. Dnes do rana som toho moc nenaspala, tak dufam, ze dnes to bude lepsie. Dobru noc!

srdcko
2. nov 2008

nie nepoznam....teda nikdy nehovor nikdy, ale asi nie...

zuzanka07
2. nov 2008

dnes nie som vynimocne unavena, lebo deturence boli az na par okamihov zavesene na ocinka, t.j.spolu boli doobeda na prechadzke, potom zaspaval s Majkom (to je ich pravidelny vikendovy ritual ) a ked sa obe zobudili a najedli, tak ich naucil padat do perin...Zjavne mali z toho vsetci traja nefalsovanu radost a periny ostali cele 😀 . A o vecernom blbnuti nemusite pochybovat 🙂 Aspon si ho trochu viac uzili, kedze v utorok zas ide na sluzobku a my budeme musiet byt na vsetko sami 😒 Mimochodom, moj manzel vari skutocne velmi dobre, len skoda, ze je to az na svetle vinimky iba vianocna kapustnica. 😅

srdcko
2. nov 2008

ja som teda unavena, lebo som malo v noci spala 😅 ale nemozem ist spat, musim ubytovat nemeckych hosti, ktroy prave veceraju...hadam budu unaveny z cesty a pojdu aspon do polnoci na kute....my sme si teda moc ocka dnes neuzili, lebo pracovne behal, ale co uz ☹ aspon sme si vzacnejsi

zuzanka07
2. nov 2008

este vyhodnotenie a ja idem tiez spat, tak prajem pokojnu dobru noc 😵

srdcko
2. nov 2008

dakujem, aj ja prajem dobru noc....

bubba
3. nov 2008

jej caute tu sa to rozbehlo...baby v piatok nieeeeeeee pomoc mne chodi v piatok poobede domov manzel cely tyzden sa nanho tesime....co takto vo stvrtok...
a inak ten aerobik.akoze dobry napad,ale to by sme si asi moc nepokecali coooooooooo? 😀 😀

danulka2
3. nov 2008

bubba my budeme mat ustny aerobic 😉 😀

bubba
3. nov 2008

jaj no na taky ustny aerobic to by som sa veru dala 😀 😀

huleni
3. nov 2008

Ahojteeeeeeeeeeeeeee..ustny aerobik 😀 😀 tak to sa aj ja pridavam:O)))))a tie darceky..no zavidim ze uz mate...ja nejak nemam ani napady ☹

bubba
3. nov 2008

jezis huleni akurat dnes som ta ohovarala 😀 😀 😀 s romanom 😉 si predstav ze si ta nepamata 😝
nam dnes prisiel novy katalog Dracik baby to su hrackyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy aj ja chcem byt dieta este raaaaaaaaaaz...my sme mali akurat tak monchichi a akurat zacinali barbiny ked osm mala asi 14 😀 a teraz?to je strasne co ti nevymyslia.tak nasa odstane od svokrovcov kolobezku a psika co brecha a chodi,od nasich dostane barbinu s konikom co ma ohybne kolena som to videla minule v reklame a som sa zamilovala do toho.....jaj no ale to vam asi nepomoze,vy ste sa pytali na darceky pre ostatnych co??jaj tak nic to este nemam tusenia 😅 😅 vlastne hej mam 1 uz kupena pre svokru taku zavaraciu hlavicu to som kupila na banickych trhoch a vraj sa to u nas ani neda inde kupit.ja ale neviem co starym chlapom,akoze otcovi a svokrovi.....to som zufala 😅

danulka2
3. nov 2008

my kupime malemu traktor alebo smetiarske auto, nech si chlapec zvyka 😉 😀 😀 😀

paska
3. nov 2008

danulka 😀 😀
inak mi to dalo zabrať normalne vas dočítať 😲
ja ešte stale neviem čo kupim pod strom asi to tiež necham až na 23.12 😅
a stretkovať možem len cez víkend 😒

bubba
3. nov 2008

paska preco len cez vikend??? 😕

danulka2
3. nov 2008

paska tak to sa asi stretneme, mylslim toho 23.12. 😀
A mimochodom ja mozem aj cez vikend 🙂 .Tak uz dajte termin a miesto.

huleni
3. nov 2008

buba...ktory roman si ma nepamata?:o)))

bubba
3. nov 2008

ten z mladeze co sme sa o nom minule bavili na skype 😀

huleni
3. nov 2008

ahaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...tak takto sa nepriznal k jeho byvalej obdivovatelke.o)))?

paska
3. nov 2008

bubba ja pracujem preto len cez víken 😉

danulka2
3. nov 2008

baby ved mozu byt stretka dve 😉

martinka16
3. nov 2008

Ahoj zeny???

Uz asi vsetky spite ja som sa sem dostala az teraz lebo sa musim pochvalit som 1x varila v nasej novej kuchyni tak som z toho happy som zvedava dokedy ma to bude drzat....

O ako stretku sa tu toci?

bubba
3. nov 2008

no zatial o nijakom ale si vitana 😀 😀 😀 daj navrh aj ty 😀 😀
paska a poobede by sa nedalo?teda myslim v tyzdni napriklad ked o nejakej 3 hodime streto to by sa dalo zariadit nie?od 3-7 v akomkolvek rozmedzi kto ako bude stihat.my mame doma ocina len cez vikendy a chceme si ho trosku uzit(a vlastne ved aj vy nie?) 😅 ako no ak sa nebude dat tak my dojdeme aj cez vikend ale myslim ze ostatne baby tiez nebudu mat volno cez vikendy lebo to uz vidiet aj na navstevnosti MK cez vikendy su vsetci busy varenie,upratovanie,vylety a pod...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre