• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
bubba som to tu zazrela tak sa pytam aj ja by som sa pridala pobede je fajn a viem sa prisposobit ...doobedia som v praci pondelky stredy a piatky takze to nie
3. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no čavte :slight_smile: ja robim do 15.30h a potom upalujem do jasiel a do družiny dojdem domov je 17.00h a som rada že som doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: potom píšeme úlohy a čítame takže ja fakt len víkend vtedy mam voľno stará sa tatino :grinning:
4. nov 2008 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka tak keby niečo 23.12. o 10.00h v tescu pri oddelení hračiek :grinning:
4. nov 2008 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ok, dam si pripomienku do kalendara :wink: .Ako ta spoznam?
bubba ja by som sa aj stretla o 15tej, ale maly sa mi vtedy budi :wink: :grinning: . Spava od 12tej do 15-15.30h /az na vynimky/. Takze von chodime az okolo 16tej.
martinka kludne sa pridaj, cim viac tym lepsie. Aspon sa deti spolu vyblaznia.
4. nov 2008 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahjte holcinky....

Danulka vdaka moj by to potreboval myslim to vyblaznenie odkedy bol chory nebol u tety opatrovatelky a velmi mu to chyba,,,,tak by to bolo fajn aj mne maly spava tak do tretej takze ja tiez az potom....ale bolo by to fajn
4. nov 2008 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne martinka, ked budes u rodicov daj vediet a mozeme spichnut mini stretko :wink:
4. nov 2008 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja navrhujem dve stretka,jedno vikendove a jedno poobednajsie(trebars aj o 4 :grinning: mne je jedno)a potom sa budeme navzajom ohovarat :grinning: :grinning: co vy nato? :sunglasses:
4. nov 2008 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulka super vies ze ma to nenapadlo?No ale zajtra tam idem a bude vlastne iba maly lebo ja po doktoroch a do prace ....mozno sa stretnete inak vobec neviem o koho ide a kto si Danulka netusim,,,ale o to viac to je zabavnejsie....
4. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ked ta stretnem, tak ta ohlasim :wink: .Uvidis, ze ma poznas,teda aspon z videnia :wink:
bubba kludne aj tri stretka:doobeda, poobede a aj vikend :wink: :grinning:
4. nov 2008 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka :malá,gulatá s výrazom bezmocnosti na tvári :grinning: (to akože ked si nebudem vedieť vybrať :sweat_smile: )
4. nov 2008 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska to aj ja budem tak vyzerat :wink: , takze sa lahko najdeme :grinning:
4. nov 2008 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby je obed. Co dobre papate?
5. nov 2008 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kavu :sweat_smile:
5. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mse mali moravskeho vrabca, ale mne ho prisiel zjest muz...tak aj ja si dam asi kavu ako paska
5. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je naobed kava :grinning: :grinning: som ranajkovala az o 12 :sweat_smile: tak ete nechuti

pozeram,ze napad zvany "Stretko"sa uz zabudol.... :grinning:
5. nov 2008 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som mala kavu :grinning: .
bubba nezabudol. Mozete poobede? :grinning:
5. nov 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste?
5. nov 2008 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi si tu budem pisat sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. nov 2008 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
avojte.no takze,Danulka!!! na buduci tyzden sa strtneme dakedy o 4 poobede :wink: podla pocasia v MC alebo Lesopark to sa este dohodneme.napis mi do Ip kde vlastne byvas?
ak je niekto este ochotny pridat sa a ma nahodou poobednu alebo co kludne sa prisposobime teda aj o 2 tyzdne:wink:ako bude treba :dizzy_face: :dizzy_face:
5. nov 2008 o 19:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj zeny ...

Danulka tak sme sa nestretli,,,,nevadi na buduce,,,,co ste dnes porabali?
Ja sa pridavam mozem hociktory den pobede o 4tej.....myslim na to stretko,,,v MC sme este neboli tak ocenim ale aj vonku bude fajn ak bude takto pekne ako dnes...
Tak ale zeny preco pisem?No dnes som bola u krciara koli opakujucej sa bolesti hrdla nasiel mi tam nejake tkaniva co funguju ako mandle , takze ma moze kedykolvek skolit angina stale dookola a opakovane ,,,dal mi na to antihistaminika co su likey pre alergikov a pritom ja alergi niesom a nai som nikdy na nic nebola....tak neviem co si mam o tom mysliet.,,,,neviete niektora o takomto iecom? co to znamena a co s tym,,,zatial ma len Dr, lieci a o tyzden kontrola a po vysledky vyteraov z krku a nosa,,,,
5. nov 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka16 ja som prechodila chripku /asi pred 9rokmi/. Bolo to vo februari,odvtedy ma stale bolelo hrdlo a nic mi z vyterov nevychadzalo. Nakoniec krciar usudil, ze ich treba vybrat. A urobila som dobre, lebo som bola bacilonosic a Domca byvala chora kazdu chcilu /odo mna :angry: /. Mavala som na mandliach čapy=biele hnisave loziska a ani vyter priamo z nich nic neukazal.Takze ak mas anginu kazdu chvilu doporucujem vybrat.Da sa to vydrzat, a to ja som veeelmi zly pacient :wink: :grinning:
5. nov 2008 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moj manzel mal pred asi 2,5 rokmi obdobie, ked bol kazdy druhy mesiac chory,zapalene hrdlo, angina. Maly to vzdy samozrejme dostal od neho. :angry: Dr. na krcnom hned skonstatovala, ze teda lepsie bude vybrat mandle. My sme sa, ale poradili s homeopatickou, ta mu nasadila liecbu, bolo treba posilnit imunitu... Od vtedy bral ATB iba raz :slight_smile:
5. nov 2008 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaa zas nikto :wink: .Asi to zabalim a sup pod paplon
5. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimochodom dobru noc :slight_smile:
5. nov 2008 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru :slight_smile: :pensive:
5. nov 2008 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, dcera ci pozerala postu, tak som sem nakukla aj ja :wink: Ta moja dcera je asi taka zavislacka ako ja :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj aka matka taka Dominka :grinning:
6. nov 2008 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo aka Dominika taka matka :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj tak sa da....niektore veci nase deti totalne kopiruju...mala spi a rozvaluje sa pritom ako jej ocko a mudra je pomne :grinning: :grinning: :grinning:
6. nov 2008 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj muz hovori, ze malemu sa huba tiez nezavre ako mne :grinning: a to zatial vyprava len tie hatlaniny, ked bude do neho hustit ako ja, asi bude aj 24 tahat :grinning:

aj mne vybrali mandle, lebo mi zistili astmu, to som mala 13 a odvtedy som na alegrologii ani nebola, takze odporucam
6. nov 2008 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok