Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martinka16
3. nov 2008

bubba som to tu zazrela tak sa pytam aj ja by som sa pridala pobede je fajn a viem sa prisposobit ...doobedia som v praci pondelky stredy a piatky takze to nie

paska
4. nov 2008

no čavte 🙂 ja robim do 15.30h a potom upalujem do jasiel a do družiny dojdem domov je 17.00h a som rada že som doma 😝 potom píšeme úlohy a čítame takže ja fakt len víkend vtedy mam voľno stará sa tatino 😀

paska
4. nov 2008

danulka tak keby niečo 23.12. o 10.00h v tescu pri oddelení hračiek 😀

danulka2
4. nov 2008

paska ok, dam si pripomienku do kalendara 😉 .Ako ta spoznam?
bubba ja by som sa aj stretla o 15tej, ale maly sa mi vtedy budi 😉 😀 . Spava od 12tej do 15-15.30h /az na vynimky/. Takze von chodime az okolo 16tej.
martinka kludne sa pridaj, cim viac tym lepsie. Aspon sa deti spolu vyblaznia.

martinka16
4. nov 2008

Ahjte holcinky....

Danulka vdaka moj by to potreboval myslim to vyblaznenie odkedy bol chory nebol u tety opatrovatelky a velmi mu to chyba,,,,tak by to bolo fajn aj mne maly spava tak do tretej takze ja tiez az potom....ale bolo by to fajn

danulka2
4. nov 2008

jasne martinka, ked budes u rodicov daj vediet a mozeme spichnut mini stretko 😉

bubba
4. nov 2008

tak ja navrhujem dve stretka,jedno vikendove a jedno poobednajsie(trebars aj o 4 😀 mne je jedno)a potom sa budeme navzajom ohovarat 😀 😀 co vy nato? 😎

martinka16
4. nov 2008

Danulka super vies ze ma to nenapadlo?No ale zajtra tam idem a bude vlastne iba maly lebo ja po doktoroch a do prace ....mozno sa stretnete inak vobec neviem o koho ide a kto si Danulka netusim,,,ale o to viac to je zabavnejsie....

danulka2
4. nov 2008

martinka ked ta stretnem, tak ta ohlasim 😉 .Uvidis, ze ma poznas,teda aspon z videnia 😉
bubba kludne aj tri stretka:doobeda, poobede a aj vikend 😉 😀

paska
4. nov 2008

danulka :malá,gulatá s výrazom bezmocnosti na tvári 😀 (to akože ked si nebudem vedieť vybrať 😅 )

danulka2
4. nov 2008

paska to aj ja budem tak vyzerat 😉 , takze sa lahko najdeme 😀

danulka2
5. nov 2008

baby je obed. Co dobre papate?

paska
5. nov 2008

kavu 😅

srdcko
5. nov 2008

my mse mali moravskeho vrabca, ale mne ho prisiel zjest muz...tak aj ja si dam asi kavu ako paska

bubba
5. nov 2008

aj u nas je naobed kava 😀 😀 som ranajkovala az o 12 😅 tak ete nechuti

pozeram,ze napad zvany "Stretko"sa uz zabudol.... 😀

danulka2
5. nov 2008

aj ja som mala kavu 😀 .
bubba nezabudol. Mozete poobede? 😀

danulka2
5. nov 2008

halooo, kde ste?

danulka2
5. nov 2008

asi si tu budem pisat sama so sebou 😀 😀 😀 😀

bubba
5. nov 2008

avojte.no takze,Danulka!!! na buduci tyzden sa strtneme dakedy o 4 poobede 😉 podla pocasia v MC alebo Lesopark to sa este dohodneme.napis mi do Ip kde vlastne byvas?
ak je niekto este ochotny pridat sa a ma nahodou poobednu alebo co kludne sa prisposobime teda aj o 2 tyzdne😉ako bude treba 😵 😵

martinka16
5. nov 2008

Ahoj zeny ...

Danulka tak sme sa nestretli,,,,nevadi na buduce,,,,co ste dnes porabali?
Ja sa pridavam mozem hociktory den pobede o 4tej.....myslim na to stretko,,,v MC sme este neboli tak ocenim ale aj vonku bude fajn ak bude takto pekne ako dnes...
Tak ale zeny preco pisem?No dnes som bola u krciara koli opakujucej sa bolesti hrdla nasiel mi tam nejake tkaniva co funguju ako mandle , takze ma moze kedykolvek skolit angina stale dookola a opakovane ,,,dal mi na to antihistaminika co su likey pre alergikov a pritom ja alergi niesom a nai som nikdy na nic nebola....tak neviem co si mam o tom mysliet.,,,,neviete niektora o takomto iecom? co to znamena a co s tym,,,zatial ma len Dr, lieci a o tyzden kontrola a po vysledky vyteraov z krku a nosa,,,,

danulka2
5. nov 2008

martinka16 ja som prechodila chripku /asi pred 9rokmi/. Bolo to vo februari,odvtedy ma stale bolelo hrdlo a nic mi z vyterov nevychadzalo. Nakoniec krciar usudil, ze ich treba vybrat. A urobila som dobre, lebo som bola bacilonosic a Domca byvala chora kazdu chcilu /odo mna 😠 /. Mavala som na mandliach čapy=biele hnisave loziska a ani vyter priamo z nich nic neukazal.Takze ak mas anginu kazdu chvilu doporucujem vybrat.Da sa to vydrzat, a to ja som veeelmi zly pacient 😉 😀

zuzanka07
5. nov 2008

Moj manzel mal pred asi 2,5 rokmi obdobie, ked bol kazdy druhy mesiac chory,zapalene hrdlo, angina. Maly to vzdy samozrejme dostal od neho. 😠 Dr. na krcnom hned skonstatovala, ze teda lepsie bude vybrat mandle. My sme sa, ale poradili s homeopatickou, ta mu nasadila liecbu, bolo treba posilnit imunitu... Od vtedy bral ATB iba raz 🙂

danulka2
5. nov 2008

aaaa zas nikto 😉 .Asi to zabalim a sup pod paplon

danulka2
5. nov 2008

mimochodom dobru noc 🙂

paska
5. nov 2008

dobru 🙂 😔

danulka2
6. nov 2008

dobre ranko, dcera ci pozerala postu, tak som sem nakukla aj ja 😉 Ta moja dcera je asi taka zavislacka ako ja 😉 😀 😀 😀

lenadka
6. nov 2008

ahoj aka matka taka Dominka 😀

danulka2
6. nov 2008

alebo aka Dominika taka matka 😀 😀 😀 😀

lenadka
6. nov 2008

aj tak sa da....niektore veci nase deti totalne kopiruju...mala spi a rozvaluje sa pritom ako jej ocko a mudra je pomne 😀 😀 😀

srdcko
6. nov 2008

moj muz hovori, ze malemu sa huba tiez nezavre ako mne 😀 a to zatial vyprava len tie hatlaniny, ked bude do neho hustit ako ja, asi bude aj 24 tahat 😀

aj mne vybrali mandle, lebo mi zistili astmu, to som mala 13 a odvtedy som na alegrologii ani nebola, takze odporucam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre