Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
6. nov 2008

srdcko u nas je to detto 😉 😀

danulka2
6. nov 2008

dobru chut k obedu alebo ku kavicke vam zelam 🙂

kkatrina
6. nov 2008

ahoj, dobrú chuť 😉

aj ja mám vybraté krčné mandle a od vtedy ani 1x zápal priedušiek 🙂 a tiež som astmatička 😖

martinka16
6. nov 2008

Babulky lenze ja mandle nemam to je ten paradox som pisala ze mam tam nejake zhluky tkaniva ktore sa sprava ako mandle ,,,mala som 17 ked isli fuc a odvtedy az doteraz som mala pokoj,,,preto som to pisalal....
tak uvidime ako to dopadne a co mi zistia z vyterov inak uz ma zase hrdlo neboli neviem ci to fakt nieje nieco alergicke,,,

tak pekny den este sa ozvem

danulka2
6. nov 2008

martinka moze to byt vselico a aj ako pisala zuzka, moze to vyt oslabena imunita a dokonca na to moze mat vplyv aj stres

lenadka
6. nov 2008

martinka to je na mandliach to zakerne ze oni niekdy maju schopnost akoby dorast resp. normalne dorast z tkaniva ktore po nich ostane, resp. ak kusok nevyberu, ale skor sa to stava detom-vidis aka si mlada!!!! 😀

martinka16
6. nov 2008

IIIIHAAAA lenadka dakujem velmi pekne az sa z toho pyrim.....ale nie neviem ja si myslim ze asi alergia lebo aj doki povedal ze ak byvali prieduskari sa v postupne stanu alergici a aj mi dal antihistaminika takze asi skor ale este ten vyter uvidim lebo mi aj tak bolo divne ze na to ze som stale s malym tak to ani raz nedostal....
Stresy ja teda neviem ale momentale nejake neprezivam .....danulka tak neviem ale mozno si to ani neuvedomujem a v podvedomi sa to aj tak prejavuje...ale baby diky...

lenadka
6. nov 2008

martinka niekedy davju na kasel antihistaminika-nekasles? a mozno preto aby to tkanivo prestalo reagovat a tvarit sa ze su to mandle....v podstate alergia je prehnana reakcia organizmi na bezne veci z okolia....
pocula som aj teoriu ze prehnana hygiena skodi s tohoto dovodu-imunitny system sa "nudi" a hlada pracu tam kde nie je... 😉

danulka2
6. nov 2008

martinka a mate v rodine alergika?

martinka16
6. nov 2008

nie nemame .... ani ja som nikdy nebola alergicka len manzel je aj to len na macky....

paska
6. nov 2008

čavesko 🙂

danulka2
6. nov 2008

paska ahoooj 🙂
martinka nechcem ta strasit, ale alergiu moze dostat aj dospely clovek

martinka16
6. nov 2008

ahojky paska ako dnes?

Ja som dnes strasne stresovala.....isla som do pivnice takej co mame vonku zobrat zeleninu reku si vezmem uz hore kedze uz tam varime a nasla som tam ponahryzane zemaky aj zeleninu a jabka ale mi to hned nedoslo a to od potkanov a maly hned za mnou prisiel a chytal zemiaky a vsetko ,,,baby ja som chytila taky strasny stres z toho a hysteriu lebo som si uvedomila co moze potkani trus vsetko sposobit a tak a tak sme isli hned domov a umyvat ruky poriadne ja som bola taka doplasena ze som nevedela ani rozpravat ,,,hned som volala dokine ze maly prisiel s niecim takymto do kontaktu a ona sa ma spytala ci mame tam otravu ale nemame tak povedala ze pokial ho nekusol tak je to ok a ze ruky riadne vydrhnut a pre istotu dat polku zivocisneho uhlia ak by mal nahodou hnacku a ze vsade inde je potkanov vela aj vsade behaju a ze sa nemam zbytocne stresovat ze urcite sa uz vekrat dostal s tymto do kontaktu a ani o tom neviem,,,,no som bola a som este riadne rozklepana....

martinka16
6. nov 2008

ano danulka viem a aj to viem ze sa moze jednoducho objavit a hotovo a potom sa uz bude objavovat stale v urcitom obdobi....
vraj aj teraz maju alergici potiaze lebo je pocasie ako na jar

danulka2
6. nov 2008

martinka verim ti. Aj ja by som stresovala. A najhorsie na tom je, ze ja sa takych potvor aj dost bojim, aj ked su ovela mensie ako ja 😅

martinka16
6. nov 2008

no aj ja ale mysi nie ale potkanov urcite lebo viem ze potkan sa neboji a zautoci,,,preto sa ma hned aj pytala dokina ci ho nepohryzol,,,,je to hrozne lebo susedia chovali kravy a odvtedy sa nevieme takejto havede zbavit a este teraz ked je cerstva uroda hromada jablk susedia to nezbieraju len tak sa to povaluje ja sa ani necudujem ze su tie marhy ,,,a eeste k tomu maju take chodby od tych susedov ze az strach pomysliet

danulka2
6. nov 2008

no baby asi to tu predcasne zavalim. Maly ,,trhol,, rekord. Spal len 1 a 3/4hodiny a uz je hore. To zas bude dlhe poobedie 😀 . Asi budeme vonku az do vecere 😉 😀

martinka16
6. nov 2008

danulka aj my mavame obcas take dlhe popoludnia ale malokedy lebo maly zvykne tiez spat aj do pol 4tej

danulka2
6. nov 2008

martinka ved aj maly zvykne spat od 12tej do 15-15,30. Ale preco dnes tak nespi, tak to neviem. Inak ma napadlo, ze ako sa budes tvarit, ked ta na ulici oslovi cudzia zena a neskor zistis, ze to ja 😉 😀

paska
6. nov 2008

to sa mate moj andrej spi max hodinu aj to ho ešte dva krat pridem škrabkať po chrbate nech zaspí
😅

martinka16
6. nov 2008

Paska mas to tazke ani si ty neoddychnes ....

danulka no tom naozaj zvedava zajtra bude maly zase u nasich a ja pridem po robote za nim okolo 11tej tak sa mozno uvidime inak starky s nim pojde urcite von,,,maju neuveritelny vztah medzi sebou,,,,

paska
6. nov 2008

ale v jasličkách spí kolko krat aj 1 1/2hodky 😠 a doma nie zasran

danulka2
6. nov 2008

martinka tak to sa mozeme stretnut. My sme este o 11tej vonku a mozeme ist aj cez sidlisko 😉

danulka2
6. nov 2008

paska prid aj mna skrabkat po chrbate 😉 😀 budem spat aj 5hodin 😀

martinka16
6. nov 2008

Baby a este som niec chcela sa spytat....moja dr mi poradila ockovaciu latku nevim uz naco ale ja som to pochopila tak ze je to povinna ockovacia latka v dvoch rokoch ale uz my dve kamosky povedali ze v dvoch rokoch nieje povinne ziadne ockovanie tak teraz neviem ci som to ja zle pochopila alebo mi to ona zle vysvetlila alebo ci mi nahodou len nieco neodporuvćila aja som si to vysvetlila hned ze je to povinne ....tak neviete ci je nejake ockovanie povinne v 2 rokoch?

danulka2
6. nov 2008

martinka asi proti pneumokokom, nie?

martinka16
6. nov 2008

nie to som odmietla

paska
6. nov 2008

😒 ja neviem
danka to jak moj chlap 😀 😀 ten ani sexovať nemusi ked mu chrbat škrabkaju 😀

martinka16
6. nov 2008

dobre danulka nejak so prehliadla ten prispevok o tom stretku...

danulka2
6. nov 2008

paska to mam brat ako navrh 😉 😀 😀 😀 . Lebo ja aj to aj to 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre