Prievidza. Kde ste všetky?

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete ]-( Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov :-S Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali 😞 co takto to zmenit? 😉
martina16
7. nov 2008
Ahojte zienky pekne ranko prajem,,,,

Lenadka ty pracujes na porodnici???,To by som strasne chcela ale nemam sa k cinu so skolou,,,,a kde si v Ha alebo v Bojniciach?
lenadka
7. nov 2008
niee ja nepracujem v porodnici kdezéééé 😃 ale nasa budova susedi s nemocnicou v Bojniciach 😉
martina16
7. nov 2008
ahaaaa...
lenadka
7. nov 2008
matka a kde mas foto?
martinka16
7. nov 2008
ja neviem kde sa mi stratilo som tu mala a zrazu ze nic,,,,
martinka16
7. nov 2008
a uz som tam ze by preto ze som pisala z roboty?

Danulka kde si???? 😃
danulka2
7. nov 2008
ahojte, uz som tuuuu 🙂 martinka dnes sme boli s malym na sidlisku na preliezkach a nevideli sme ta 😞
martinka16
7. nov 2008
Lenadka a ktora budova ked vies ze bolo tolko porodov,,,myslis nejaku inu nemocnicnu?To som ale zvedavec vsak? :-N Ked ja tak milujem deticky bola by som s nimi najradsej s takymi babetinkami stale,,,,ach ,,,,uz aby sme mali druhe,,,,-ved snad raz...ozaj nikto s tu pritomnych na tejto teme sa nechysta ma materstvo?Po druhy ci treti raz?Alebo prvy???
danulka2
7. nov 2008
martinka neskoro som si precitala ip :-N
lenadka
7. nov 2008
to je nahoda, kamoska rodila v ten den ale v Handlovej
danulka2
7. nov 2008
martinka mne uz staci 😉 😃 .
Ale celkom by ma zaujimal vekovy priemer na tejto nasej stranke 😉
danulka2
7. nov 2008
teda zacnem. 34=vek, nie konfekcna velkost 😃 😃 😃 /ja som totiz nekonfekcna 😉 /
martinka16
7. nov 2008
ja sa hlasim s vekom 28 ,,,,a velkost XS alebo 34-36...hrozne nic na seba nedostanem
martinka16
7. nov 2008
no co je dievcence podme.....
😃 😃 :-p
lenadka
7. nov 2008
31/ L
danulka2
7. nov 2008
sa nehanbite 😉
martinka ved mas postavu ako modelka, este aj vysku 😉 .
martinka16
7. nov 2008
ale kdeze Danulka ved ja som le take tintitko vyziabnute ,,,nieco strasne a vysku asi nie mam len 159cm,,,,asi som mala dobre opatky.......ale dakujem za kompliment,,,,zatial vyzera ze som tu najmladsia 8-(
danulka2
7. nov 2008
martinka a ja najstarsia ,,korcula,, 😃 😃 😃
martinka16
7. nov 2008
ale a to co je za rec,,,,si v spravnom veku ,,,,najlepsom sa tomu vraj hovori,,,aj moj muz sa tesi ked bdem mat 30 ze Tridsiatnicky su zhavejsie do sexu .... 😎
danulka2
7. nov 2008
:-N pravda, pravda :-N
martinka16
7. nov 2008
fajn ,,,, dobre vdeit.... 😃
danulka2
7. nov 2008
baby kde ste? Mate siestu s detickami? Aj ja by som si dala, ale uz to nestihnem lebo mali sa urcite o chvilu zobudi ]-(
danulka2
7. nov 2008
a to stretko je uz pase? Vikend ma byt skaredy, ale pondelok a utorok ma byt este celkom pekne a teplo.Potom uz hlasia ochladenie.
danulka2
7. nov 2008
no maly sa prave prejavil, takze koncim.Majte sa
paska
7. nov 2008
31 a velkosť neudám :-N
danulka2
7. nov 2008
halooo, je tu niekto? 🙂
danulka2
7. nov 2008
asi nik 😞
bubba
7. nov 2008
co co co co sa to tu deje???? 😃 😃
paska,veľkost coho si to myslela 😃 😃 😃
danulka,sak stretko bud.tyz.o 4 poobede plati na bud.tyz.doladime den a uvidime kto sa este prida..ale vidim to tak na dvojicu 😃 😃 😃
danulka2
7. nov 2008
bubba moze byt v utorok? Este hlasia vraj pekne, tak aby sme nezmokli 😉 . Tak kto sa este prida? Ste vitane
danulka2
7. nov 2008
ozaj bubba a ako ta spoznam? 😃 nemas tu ani foto, tak dufam, ze sa neprihovorim niekomu inemu 😃 😃 😃

Začni písať odpoveď...

Odošli