• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
danulka a ty mas kolko rockov? :confused: :confused: som to akosi prepasla :grinning: ja som bola v MC este ked boli na stanici(ale nie so svojou :grinning: :grinning: )teraz neviem.my chodime do novak a tam maju navleky pre maminy a deti treba prezut..mylim,ze v pd to bude podobne.
9. nov 2008 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba 34 /zatial :grinning: /
9. nov 2008 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dve :slight_smile: sisa 6r, andy za chvylu 2
9. nov 2008 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaaaaaaaa,tak to ti nemusim vykat,ja ze zahlasich nejakych 40 :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
inac som sa vyborne pobavila na tvojom "zatial" :grinning:
9. nov 2008 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba v januari to uz bude 35 :stuck_out_tongue_closed_eyes: .A ty?
9. nov 2008 o 20:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a keby som aj mala 40, tak si tu hadam tykame vsetky.Alebo mi chcete niektora vykat? :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2008 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
haloooo, kde steeee?
9. nov 2008 o 20:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuuuuu :grinning: ale uz idem spat :pensive:
9. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,ja mam 31 a ten moj je tiez riadny byk : tazky a pri vykone len fuci ako stary bycisko :grinning: . Danulka, podla mojho muza ozaj nevypadas na 34 rokov :slight_smile: , ale na viac :grinning: :grinning: .
9. nov 2008 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka2, to bol samozrejme vtip :slight_smile:
9. nov 2008 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bracho nemachruj a neskryvaj sa za manzelku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. nov 2008 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pre nezainteresovanych zuzanka je moja svagrinka a tie blbosti pise jej manzel, cize moj bracho, t.c. este v puberte :grinning: :grinning: :grinning:
9. nov 2008 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a zuzanka viem, ze to bol len vtip, ved ho poznam :wink: :grinning:
9. nov 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: teda rodinkarstvo sa tu rozmaha
9. nov 2008 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska a tvoja rodina je kto? :wink:
9. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi odlahlo, bola som sa len osprchovat a on hned vyuzil prilezitost aby sa realizoval :slight_smile: Ked som si precitala jeho odpoved, tak som bola v takom strese... :slight_smile: Este ze mame telefony... :slight_smile:
9. nov 2008 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka,v utorok budem mat 10 945 dni :grinning: :grinning: dobru noc
9. nov 2008 o 23:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte :grinning: aaaaa nemachrujte tu s tym 3x do tyzdna :angry: :grinning: ja uz mam 2 mesiace pôst a netusim preco??? :rolling_eyes: :sweat_smile:
10. nov 2008 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiha nepytala si sa preco? My sme na to vcera dosli, preco sme postovali, lebo muz berie lieky na narazeny bok a potom mu nechuti :grinning:
10. nov 2008 o 07:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni v ikare ja kamasutra za 149 sk :grinning: švagrina sa ma pýtala či nechcem pod stromček na spestrenie a ja jej na to, že ja nepotrebujem príručky ale odsťahovať sa od nich a odsťahovať deti zo spálne :grinning: :grinning:

tak to je taký tip aj pre teba :wink:
10. nov 2008 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina, to si pekne povedala :slight_smile:
10. nov 2008 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba presne v utorok 30? /teda ak som dobre pocitala/. Budeme pit? :grinning:
10. nov 2008 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som zabudla, tak potom nechame deti doma :grinning:
10. nov 2008 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kkatrina presne tak, ,,antikoncepciu,, treba zo spalne vystahovat! :grinning: :grinning: :grinning:
10. nov 2008 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka,nie v utorok ma presne 29,9863014 :grinning: rokov
10. nov 2008 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja si skor myslim ze to bolo z trucu, lebo som cca pred dvoma mesiacmi povedala ze sa mi nechce :sweat_smile: ...co teda odomna casto nepocuje a fakt neviem co sa mi vtedy stalo ale nechcelo sa mi-asi ma nastval :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ...tak z trucu potom on zase nie :sweat_smile: :grinning: a pravdaze vcera nas "tabletka" vymakla, ked uz cosi malo byt tak docupitala a bolo po :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: ... takze dalsie dieta mi bude musiet doniest bocian :grinning:
10. nov 2008 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..a mne sapotom z nedostatku snivaju kraviny ako dnes dorana :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. nov 2008 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ale zeny zase sexujete a hned takto z ranaka...????Ale pekny zaciatok dna aspon ,,,no do vecera vydrzat hned s takymi myslienkami bude asi tazke coooo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
No ja budem radsej ticho ,,,, mama totiz kramy.... :angry: ale daky vydrzim do stvrtku,,,,tak vravite ze uz narodene deti su najlepsia ANTIKONCEPCIA?no neviem nam sa to nejak nepotvrduje,,,nas maly ked zalomi o osmej vstane az o siestej rano....celkom je tolerantny :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
ja by som uz prijala asi aj druhe babo chcela by som byt takto o rok uz v tom....uvidime ci sa to podari......
10. nov 2008 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nas maly teda tolerantny nie je...minlue ocko rano prsiel za monu a ja taka, ze mozno daco bude, lahol na mna...prisel Ado , zbadal ho , vystal ho a lahol si on na mna a toto musel ist prec :grinning:
10. nov 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni môj vydržal viac ako týždeň bez len keď som bola obidva razy tehotná rizikovo :stuck_out_tongue_closed_eyes:

martina ak chceš bábatko kvôli vekovému rozdielu, tak ťa musím z vlastnej skúsenosti upozorniť že vekový rozdiel 3 roky je úplná katastrofa - a ver mi viem čo píšem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. nov 2008 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok