Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
12. nov 2008

a co budu vypredavat zariadenie? 😀 😀 😀 v tom pripade aj ja 😀 😀 😀 chcem aspon jeden traktor tie boli super...
no ale bude asi burza mamiciek co predavaju.daju sa tam kupit nejake pekne veci?kedy to bude

danulka2
12. nov 2008

bubba tak ja beriem to velke auto 😀 😀 😀

danulka2
12. nov 2008

babenky co robite?

martinka16
12. nov 2008

Ahoooj zienky ,,,

Ako ste sa dnes mali?My sme mali desne tempo bola som na kontrole u krciara , hned potom do prace tam vybavit co treba a potom po maleho k nasim a domov lebo o desiatej sme cakali opravara na pracku,,,ta marha sa pokazila pol roka po kupe,,,,,som zvedava dokedy vydrzi dufam ze aspon tie dva roky ako je zaruka....
No a kedze sme na dedine musela som pokontrolovta psa dat mu cerstvu vodu a zrat a este aj sliepky nachovat som to ja ale gazdinka coooo??? 😝 😀 😀

hanzelka
12. nov 2008

ahojte martinka dako som prepasla info,že byvas na dedine...
danulka ked budes balit velke auto mozes aj nam jedno,alebo?deti sa nedaju nachvilu vymenit,maly odkedy chodim do roboty ma nechce nikam pustit,stale je pri mne mam pocit ze je to horsie ako ked bol mensi a este ked sa po chorobe vratime do skolky tak ten cirkus zacne nanovo...asi si budem musiet do skolky zobrat prezuvky aj ja ked tam s min byvam skoro pol hodinu,tak ma strasna zima na nohy,chodim potom ako invalid kym sa mi zohreju.
ako vidim asi som tu sama,tak zas niekedy si s niekym pokecam... 😀 😀 😀

martinka16
12. nov 2008

niesi hanzelka ja som tu ,,,ano byvame na dedine ale nelutujem citime sa lepsie a hlavne ten pozemok a dieta vonku a nic mu nehrozi som spokojna,,,tak maly je taky jedovity? Na Samko ked isiel 1X do jasliciek tak si ma ani nevsimal pekne mi dal pusu som povedala ze pre neho dojdem a bolo,,,a potom ked som prisla ani nechcel odtial ist

lenadka
13. nov 2008

bubba, vlani ked som bola bolo to straaaasne prazdne, bolo veeela plysakov a malo inych hraciek, ale kupila som malej batoztek kvetinku a taky terc na ktory sa hadzu gulicky so suchym zipsom-to bola zabava 😀

tinka1207
13. nov 2008

Ahojte dievcata, pridavam sa k vam, som tu nova a som rada, ze Prieviza tu je tiez, aj ked som z Nitr. Pravna.

martinka16
13. nov 2008

vitaj tinka asi sme tu same,,,,,

zeny cavesko kde steee????

bubba
13. nov 2008

avojte babeny.tinka no prievdizanky su tu asi .....ani jedna.lebo aj tie co su v pd su z handlovej alebo my dedincanky tu sme alebo z bojnic,chrenovec 😀 😀 😀 halooooooooooo je tu vlastne niekto kto byval a aj zostal v pD?

srdcko
13. nov 2008

ja bubba 😉

danulka2
13. nov 2008

ahojte a vitam tinku. Sa nam to tu rozrasta 😉 .Len tak dalej.Nas maly ma trochu solpiky, tak teraz do mc nepojdeme.Martinka ani ja som nepostrehla, ze byvas na dedine. Ja myslela, ze na severe 😅

bubba
13. nov 2008

srdcko tak gratulujem 😀 😀 akurat som dala nahravat fotos do fb tak kto chce vidiet nech sa ozve poslem link cez IP..inac vopred sa ospravedlnujem,danulkin maly ma maximalne ignoroval a ked zbadal fotak tak vzdy prchol a odfotila som mu chrbat...a budete sokovane ako sa danulka "podoba"na svoju fotku v pase 😀 😀 😀 😀

zuzanka07
13. nov 2008

ahojte, a ja som tiez ako srdcko z pd 😉 .Tinka vitam ta a veselo prispievaj do mk 🙂

danulka2
13. nov 2008

bubba to mam ako pochopit? Ze to nie som ja? 😀 A kto iny by to bol 😉
inak tie fotky su uzasne. Hold mame fotogenicke deti 😀

huleni
13. nov 2008

Halo..ja som z Prievidze 😀

paska
13. nov 2008

buba no kde mam to ip??? 🙄

hanzelka
13. nov 2008

ahojte babulky kde by som si mohla pozriet tie fotky?
danulka si tu? 😒 😒

martinka16
13. nov 2008

ahoj zeny ,,,bubba mozem link?
ako ste sa dnes mali co ste porabali a co ratolesti?Boze baby mna konecne prestalo boliet hrdlo ja som tomu asi ani neverila ked sa rano zobudim a mozem bez prioblemov prehltat ,,,,tak lieky asi konecne zabrali a snad bude dobre aj nadalej klop klop klop,,,,,co mate na plane cez vikend?

bubba
13. nov 2008

danulka no nie v skutocnosti vyzeras omnoho lepsie ako na tej foto 😉 😉 😉 daju sa ti odtial stiahnut fotky?zeby som to potom povymazavala je tam toho zbytocne vela 😀 alebo mi napis ktore chces a poslem ti ich na mail 😀

danulka2
14. nov 2008

ahojte, bubba fotky som si stiahla, maly pozeral ako puk 😀 😀 😀 . A vdaka za kompliment 🙂
martinka asi je nieco vo vzduchu, lebo moja mamina ani nikam nechodi a dostala hnisavu anginu a 3dni ma 40tky teploty ☹
pekny den vam vsetkym 🙂

srdcko
14. nov 2008

aj ja zelam pekny den...my mame v plane zajtra zdobit radiotory, este neviem ako, ale daco s Ado vymyslime...a poobede netusime, asi pojdeme len tak vonka na prechadzku a v nedelu som v robote...tak to musi naplanovat tato 😀

danulka2
14. nov 2008

ja som parve dovarila obed, tak pojdeme s drobcom na len chvilu von, lebo je nejaky soplavy 😒

danulka2
14. nov 2008

tak sme vonku neboli, ale maly uz nastastie spi 😉
srdcko ako sa zdobia radiatory? 😀 Budete mat party? 😀

danulka2
14. nov 2008

kde ste vsetky?Obedujete? Tak dobru chut 🙂

martina16
14. nov 2008

danulkaaaa ahojky,,,,ja som tu som v praci tak mozme pokecat ....nemam totiz robotu,,,,
aj mne sa zda ze maly ide byt zase soplavy aj prska ako maly kocurik ale ide mu 17zubok len len a uz bude trosku vonku ma uz biely kustik,,, tak asi z toho aj dve noci hlavne nad rankom je taky nekludny stale sa prehadzuje a pomrnkava musime sa trosku ponosit a povypravat a potom lazkat a cajik a mliecko a tak....al nelace ani neni nejaky jedovity len dudulku dudluje na kant 😀

martina16
14. nov 2008

asi tu nk nieje ...baby co porabate siestujete?

bubba
14. nov 2008

neviem ako ostatne,ale ja teda neviem co je to siesta 😀 😀 😀 mozno az ked zacnem chodit do roboty 😀 😀
danu 😉
fotky som uz premazala 😀 baby vy nepouzivate facebook?

martina16
14. nov 2008

no ja nie neviem sa tam akosi prihlasit som to skusala uz niekolkokrat
😅

lenadka
14. nov 2008

buba aj ja chcem vidiet fotkýýýý 😀

a cez vikend sa idemem stahovááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááát 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre