• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
No ste super,baby:slight_smile:))) jak ste ma vsetky pekne privitali:slight_smile: dakujem:slight_smile:
14. nov 2008 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martina 16 ja som registrovala viacej bab co im to z nejakych zvlastnych pricin neslo :grinning: :grinning:
lenadka a tebe som neposlala link?som ja ale .....ja uz som tam nechala len par fotos tak ti poslem link aspon na tie
tinka ty mas 12.7 narodky? :grinning:
14. nov 2008 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitam misulka1984
14. nov 2008 o 21:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
misulka aj ja ta vitam.
martinka my mame zubov plne usta uz od 1 a 3/4roka :grinning: . Zeby to boli uz zuby mudrosti :grinning: :grinning: :grinning:
14. nov 2008 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievčence :slight_smile: čo robite zajtra doobeda? idem do pd
14. nov 2008 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:angry: čo ste všetky na diske? :grinning:
14. nov 2008 o 21:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pasi, mam nocnu :grinning:
14. nov 2008 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a coze ides do pd? dojdi na kavu, byvam nad cintorinom
14. nov 2008 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne miesto :grinning: v tej byvalej prerobenej ubytovni?
14. nov 2008 o 22:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie vedla,v takom zelenom stane a bude sa z neho kurit, lebo uz nam je zima :grinning:
14. nov 2008 o 22:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este vyssie, ako je Mestka Policia, byvala Novackeho skola
14. nov 2008 o 22:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm, tka ais nic...neva...nabuduce teda...paska, rano tu nebudem, az v nedelu a to uz budes hadam doma :grinning:
14. nov 2008 o 23:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko zienky, nejako nemozem spat uz 2hodiny :angry: , tak vas tu aspon pozdravim. Co dnes budete varit?Resp. zajtra.
15. nov 2008 o 06:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojzenyyy,,,,,,

Ako sa mate?danulka my varime teda pecieme zemlovku a rascovu polievku,,,,,mala si zobudit manzela ked si nemohla spinkat vari by ta unavil,,,, :grinning:
No my dnes ideme asi k svokrovcom je tam nas ocinko pomaha svokrovi nieco majstrovat tak pobede to tam ideme skontrolovat :rolling_eyes: co porobili alebo lepise neporobili :sunglasses:
inka nemame ziaden plan ,,,,tie zubky to mu idu posledne stolicky este nema ani jednu takze este 4 mu musia vyst,,,had :sunglasses: m to nebude nejaky des , doteraz sme starost zo zubkami nemali klop klop klop....
15. nov 2008 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka problem je v tom, ze manzel ma rannu, takze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale o hodinu pride :wink: :grinning: :sweat_smile:
15. nov 2008 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak teda ,,,ja sa uz tesim na toho mojho len mu nemozem nic povedat lebo ked nahodunacneme cez den temu ze ze "jaaaj laska uz sa tesim na vecer" tak z toho nikdy nic nieje,,,,bud zaspi on alebo ja :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2008 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ,,to treba realizovat,, cez den. Inak aj ja som vecer k.o. takze vecer nic ,,nehrozi,, :sweat_smile: :grinning:
15. nov 2008 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a je tu niekto?Mame cokoladovy pudeling, kto si da? :grinning:
15. nov 2008 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. nov 2008 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je fakt dobry :slight_smile: , ale pri tych mojich ,,svistoch,, dlho nebude :grinning:
15. nov 2008 o 18:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ešte ostalo? :grinning:
15. nov 2008 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz len jedna porcia :sweat_smile:
15. nov 2008 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nevadi,moze zjest paska,ja puding ktory je uz studeny nezjem.iba cerstvo uvareny este horuci :sweat_smile: :sweat_smile: moj muz nehcape..ale akonahle je vychladnuty,sa ho ani nedotknem...takze mne mozes urobit oblozene chlebicky :grinning: :grinning: :grinning: dakujeeeeeeeeeeeeeem..
15. nov 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
si mi chute narobila si idem spraviť :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fajn, vecer pri telke sa poje vsetko :wink: . Inak ja nic vriace nemozem, lebo si hned spalim vsetky chutove pohariky a je po jedeni :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Tak sup sup k nam na veceru :grinning: :grinning:
15. nov 2008 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka, ked urobis chlebicky, tak daj vediet a poslem pre ne muza :slight_smile: A ak je ten puding riadne husty, jemu mozes pribalit aj studeny, ak to stihnes skor, ako to on zje :grinning: . v IP mas mailovu adresu, tak sa tesime na fotky.misulka1984 ahoj :slight_smile:
15. nov 2008 o 19:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi je riadne husty. A milujem, ked su v nom aj hrudky, ale taky nasim nechuti /nevedia co je dobre :grinning: /
15. nov 2008 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok