Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

tinka1207
14. nov 2008

No ste super,baby🙂))) jak ste ma vsetky pekne privitali🙂 dakujem🙂

bubba
14. nov 2008

martina 16 ja som registrovala viacej bab co im to z nejakych zvlastnych pricin neslo 😀 😀
lenadka a tebe som neposlala link?som ja ale .....ja uz som tam nechala len par fotos tak ti poslem link aspon na tie
tinka ty mas 12.7 narodky? 😀

bubba
14. nov 2008

lenadka gratulujeeeeeeeeeeeeeeem 😀 😀

misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
misulka1984
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
srdcko
14. nov 2008

vitam misulka1984

danulka2
14. nov 2008

misulka aj ja ta vitam.
martinka my mame zubov plne usta uz od 1 a 3/4roka 😀 . Zeby to boli uz zuby mudrosti 😀 😀 😀

paska
14. nov 2008

ahojte dievčence 🙂 čo robite zajtra doobeda? idem do pd

paska
14. nov 2008

😠 čo ste všetky na diske? 😀

srdcko
14. nov 2008

jasne pasi, mam nocnu 😀

srdcko
14. nov 2008

a coze ides do pd? dojdi na kavu, byvam nad cintorinom

paska
14. nov 2008

pekne miesto 😀 v tej byvalej prerobenej ubytovni?

srdcko
14. nov 2008

nie vedla,v takom zelenom stane a bude sa z neho kurit, lebo uz nam je zima 😀

srdcko
14. nov 2008

este vyssie, ako je Mestka Policia, byvala Novackeho skola

srdcko
14. nov 2008

hm, tka ais nic...neva...nabuduce teda...paska, rano tu nebudem, az v nedelu a to uz budes hadam doma 😀

danulka2
15. nov 2008

dobre ranko zienky, nejako nemozem spat uz 2hodiny 😠 , tak vas tu aspon pozdravim. Co dnes budete varit?Resp. zajtra.

martinka16
15. nov 2008

Ahojzenyyy,,,,,,

Ako sa mate?danulka my varime teda pecieme zemlovku a rascovu polievku,,,,,mala si zobudit manzela ked si nemohla spinkat vari by ta unavil,,,, 😀
No my dnes ideme asi k svokrovcom je tam nas ocinko pomaha svokrovi nieco majstrovat tak pobede to tam ideme skontrolovat 🙄 co porobili alebo lepise neporobili 😎
inka nemame ziaden plan ,,,,tie zubky to mu idu posledne stolicky este nema ani jednu takze este 4 mu musia vyst,,,had 😎 m to nebude nejaky des , doteraz sme starost zo zubkami nemali klop klop klop....

danulka2
15. nov 2008

martinka problem je v tom, ze manzel ma rannu, takze 😝 ,ale o hodinu pride 😉 😀 😅

martinka16
15. nov 2008

no tak teda ,,,ja sa uz tesim na toho mojho len mu nemozem nic povedat lebo ked nahodunacneme cez den temu ze ze "jaaaj laska uz sa tesim na vecer" tak z toho nikdy nic nieje,,,,bud zaspi on alebo ja 😝

danulka2
15. nov 2008

martinka ,,to treba realizovat,, cez den. Inak aj ja som vecer k.o. takze vecer nic ,,nehrozi,, 😅 😀

danulka2
15. nov 2008

a je tu niekto?Mame cokoladovy pudeling, kto si da? 😀

danulka2
15. nov 2008

😢 😔

danulka2
15. nov 2008

je fakt dobry 🙂 , ale pri tych mojich ,,svistoch,, dlho nebude 😀

paska
15. nov 2008

ešte ostalo? 😀

danulka2
15. nov 2008

uz len jedna porcia 😅

bubba
15. nov 2008

nevadi,moze zjest paska,ja puding ktory je uz studeny nezjem.iba cerstvo uvareny este horuci 😅 😅 moj muz nehcape..ale akonahle je vychladnuty,sa ho ani nedotknem...takze mne mozes urobit oblozene chlebicky 😀 😀 😀 dakujeeeeeeeeeeeeeem..

paska
15. nov 2008

si mi chute narobila si idem spraviť 😝

danulka2
15. nov 2008

fajn, vecer pri telke sa poje vsetko 😉 . Inak ja nic vriace nemozem, lebo si hned spalim vsetky chutove pohariky a je po jedeni 😝 .Tak sup sup k nam na veceru 😀 😀

zuzanka07
15. nov 2008

danulka, ked urobis chlebicky, tak daj vediet a poslem pre ne muza 🙂 A ak je ten puding riadne husty, jemu mozes pribalit aj studeny, ak to stihnes skor, ako to on zje 😀 . v IP mas mailovu adresu, tak sa tesime na fotky.misulka1984 ahoj 🙂

danulka2
15. nov 2008

zuzi je riadne husty. A milujem, ked su v nom aj hrudky, ale taky nasim nechuti /nevedia co je dobre 😀 /

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre