• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
o čom je reč?
18. nov 2008 o 21:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no už vidim :grinning: tak teraz sa nam spí dobre sisa sama v izbe a andy so mnou ale ked pride tato tak sme všetci štyria v manželskej :sweat_smile:
18. nov 2008 o 21:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
:astonished: kati to nemysliš važne :angry: neskutočne ako su niektorí ludia drzí :unamused:
18. nov 2008 o 21:48  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no fasa :angry: tak tu kecam sama
18. nov 2008 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nastastie nasa najstarsia je uz dost velka aby sa nam pchala do postele :grinning: :grinning: :grinning: . Zato drobec nas dokope za oboch :grinning: :angry:
18. nov 2008 o 21:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babenky myslim, ze zalahnem. Dobru noc, ja uz :pensive:
18. nov 2008 o 21:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
danulka2, my nemame tyckovu ,ale sietkovu postielka, tak maleho so mdala do svojej a ja som lahla do vyhriateho....

sneziiiiiiii, keby snezilo tak pekne, ale z tohto snehu sa nam akurat pracka bude stale tocit :grinning:
19. nov 2008 o 08:36  • Odpovedz  • Páči sa mi to
u nas sa uz toci nielen pracka ale aj hlava ke som to rano vonku zbadala,,brrrrrrrrrr ja nie som moc milovnik zimy :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a inak dobre si to vymyslela s tym tvojim synom,aj ja to tak praktizujem :grinning:
19. nov 2008 o 08:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ano...len niekdy mi neostane len vyhriata postel ale aj oslintany vankus :grinning:
19. nov 2008 o 08:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
srdcko a nevieš ako tá baba v banke vyzerala? poznám tam zopár ľudí
19. nov 2008 o 09:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
kati, ze keby bola mala jedovata a mala kratke tmave vlasy, tak viem kto, ona ked nema naladu tak hotovo :grinning:
ale uz su odveci aj tam oproti , uz je tam len jedna normalna :confounded: tak asi si predlzim este matersku :sweat_smile:
19. nov 2008 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
to je super ze je sneh len ja na tej autoskole no neviem neviem :sunglasses:
19. nov 2008 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja musim kazde rano dat o pol siestej samka ku nam do postele a spime do siedmej,inak by uz nespal naucil sa tak priserne pistat, ze nas uz usi boliaaaaaaaaaaaa :sweat_smile:
19. nov 2008 o 09:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj zeny kvakalky ...

Ako sa nam rozsnezilo maly sa skoro zblaznil hned mi vykladal ako bude chodit ratrak,,,, :sunglasses:
no to si ale este pocka lebo na dovolenku kde maju ratraky ideme asi az vo februari,,,,a co vy zienky chystate sa niekam na hory???
19. nov 2008 o 12:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja tam poznám aj jednu vysokú, štíhlu blond a navyše je to moja sestra :wink:

a myslím že všetko robia tak ako sme aj my robili tam oproti - podľa vnútorných predpisov :wink:
19. nov 2008 o 13:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte aj ja som od PD..:slight_smile: klop klop mozem??
19. nov 2008 o 13:06  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj no ja som sa cudovala ze co nezavitas aj sem :grinning: :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 13:08  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lenadka: ajooooj, ako sa mate s Rudinom??? ja by som ta aj niekedy dosla pozriet, ako sa met s Luckou... nemam ale na teba ani tel,c.. este stale robis v Bojniciach?
19. nov 2008 o 13:08  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
bubba: si ma citala inde?? som nevedela.. ja prispievam podla toho na aku temu naďabím, zatial som nemala nejaku pravidelnu :slight_smile:)
19. nov 2008 o 13:09  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj katrin21 sa tu nejak poznate baby cooo??? :wink:
19. nov 2008 o 13:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no ja poznam len lenadku, lebo ma za manzela mojho bratranca... ale ta tu bol alen vcera :slight_smile:)) ale vsak sa zoznamime nie,?? :wink:
19. nov 2008 o 13:13  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin raz sme sa spolu aj rozpravali si mi davala cislo najedneho fotografa :slight_smile:))pamatas??? :grinning: :grinning:
19. nov 2008 o 13:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a inac som si ta vsimla v teme trnavacky ty odtial pochadzas?teda no vsimla,len som to tam videla v poslednych prispevkoch co svieti na zaciatku ked sa prihlasis takze ani neviem ci tam castejsie prispievas alebo iba si daco hladala :wink: :wink: len som ta tam videla
19. nov 2008 o 13:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aha..........no ja som z PD, ale asi zo mna bude tak o rok trnavacka, lebo tam travim dost casu, mam odtial priatela :slight_smile:) a uz aj kamosky....
ale som do pd, z Cigla....

a fotograf.. jasne , uz sa pamatam :slight_smile:))
19. nov 2008 o 13:24  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katrin caves, uz byvame sami :grinning: od nedele :wink:
19. nov 2008 o 13:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej, to je super !! konecne mas pokoj od svokry......
ja si byvanie samam neviem vychutnat... tak vas niekedy dojdem pozriet s Kikou.. v decembri.. :slight_smile:)
19. nov 2008 o 14:03  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
leni, preco si si zrusila vsetky albumy????
19. nov 2008 o 14:04  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
katka mne svokra nevadila :wink: teda niektore jej zvyky ano, aj to ako prilis rozmaznava chlapov...teraz mam zle vychovaneho manzela, nevie kde je smetny koš, trafit tanier do drezu, dat veci do skrine atd....kopec prace pred sebou kym ho to naucim :sweat_smile:

tak vravis ze budes Trnavcanka????
19. nov 2008 o 14:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
vcera bola prva lekcia: ometanie pavucin, miesto zvastou ze tam su :grinning: skoncilo to spinavou stenou, lebo on nevedel ako sa to robi :grinning: :sweat_smile:
19. nov 2008 o 14:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
na toto je expert moja máti... ma v pivnici jednu metlu, ktoru nikomu nedovoli chytit, lebo je vraj an pavuciny a musi zostat cista... ( prirom inu poriadnu doma nemaju)... a navyse, ti pavuciny je leniva omiest.... takze nechapem :grinning: to je cela ona....
19. nov 2008 o 14:28  •  2 deti  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok