Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

paska
18. nov 2008

o čom je reč?

paska
18. nov 2008

no už vidim 😀 tak teraz sa nam spí dobre sisa sama v izbe a andy so mnou ale ked pride tato tak sme všetci štyria v manželskej 😅

paska
18. nov 2008

😲 kati to nemysliš važne 😠 neskutočne ako su niektorí ludia drzí 😒

paska
18. nov 2008

no fasa 😠 tak tu kecam sama

danulka2
18. nov 2008

no nastastie nasa najstarsia je uz dost velka aby sa nam pchala do postele 😀 😀 😀 . Zato drobec nas dokope za oboch 😀 😠

danulka2
18. nov 2008

babenky myslim, ze zalahnem. Dobru noc, ja uz 😔

srdcko
19. nov 2008

danulka2, my nemame tyckovu ,ale sietkovu postielka, tak maleho so mdala do svojej a ja som lahla do vyhriateho....

sneziiiiiiii, keby snezilo tak pekne, ale z tohto snehu sa nam akurat pracka bude stale tocit 😀

bubba
19. nov 2008

u nas sa uz toci nielen pracka ale aj hlava ke som to rano vonku zbadala,,brrrrrrrrrr ja nie som moc milovnik zimy 😝 😝 a inak dobre si to vymyslela s tym tvojim synom,aj ja to tak praktizujem 😀

srdcko
19. nov 2008

ano...len niekdy mi neostane len vyhriata postel ale aj oslintany vankus 😀

kkatrina
19. nov 2008

srdcko a nevieš ako tá baba v banke vyzerala? poznám tam zopár ľudí

kika13
19. nov 2008

kati, ze keby bola mala jedovata a mala kratke tmave vlasy, tak viem kto, ona ked nema naladu tak hotovo 😀
ale uz su odveci aj tam oproti , uz je tam len jedna normalna 😖 tak asi si predlzim este matersku 😅

kika13
19. nov 2008

to je super ze je sneh len ja na tej autoskole no neviem neviem 😎

kika13
19. nov 2008

ja musim kazde rano dat o pol siestej samka ku nam do postele a spime do siedmej,inak by uz nespal naucil sa tak priserne pistat, ze nas uz usi boliaaaaaaaaaaaa 😅

martinka16
19. nov 2008

Ahoj zeny kvakalky ...

Ako sa nam rozsnezilo maly sa skoro zblaznil hned mi vykladal ako bude chodit ratrak,,,, 😎
no to si ale este pocka lebo na dovolenku kde maju ratraky ideme asi az vo februari,,,,a co vy zienky chystate sa niekam na hory???

kkatrina
19. nov 2008

ja tam poznám aj jednu vysokú, štíhlu blond a navyše je to moja sestra 😉

a myslím že všetko robia tak ako sme aj my robili tam oproti - podľa vnútorných predpisov 😉

katrin21
19. nov 2008

ahojte aj ja som od PD..🙂 klop klop mozem??

bubba
19. nov 2008

ahoj no ja som sa cudovala ze co nezavitas aj sem 😀 😀 😀

katrin21
19. nov 2008

lenadka: ajooooj, ako sa mate s Rudinom??? ja by som ta aj niekedy dosla pozriet, ako sa met s Luckou... nemam ale na teba ani tel,c.. este stale robis v Bojniciach?

katrin21
19. nov 2008

bubba: si ma citala inde?? som nevedela.. ja prispievam podla toho na aku temu naďabím, zatial som nemala nejaku pravidelnu 🙂)

martinka16
19. nov 2008

ahoj katrin21 sa tu nejak poznate baby cooo??? 😉

katrin21
19. nov 2008

no ja poznam len lenadku, lebo ma za manzela mojho bratranca... ale ta tu bol alen vcera 🙂)) ale vsak sa zoznamime nie,?? 😉

bubba
19. nov 2008

katrin raz sme sa spolu aj rozpravali si mi davala cislo najedneho fotografa 🙂))pamatas??? 😀 😀

bubba
19. nov 2008

a inac som si ta vsimla v teme trnavacky ty odtial pochadzas?teda no vsimla,len som to tam videla v poslednych prispevkoch co svieti na zaciatku ked sa prihlasis takze ani neviem ci tam castejsie prispievas alebo iba si daco hladala 😉 😉 len som ta tam videla

katrin21
19. nov 2008

aha..........no ja som z PD, ale asi zo mna bude tak o rok trnavacka, lebo tam travim dost casu, mam odtial priatela 🙂) a uz aj kamosky....
ale som do pd, z Cigla....

a fotograf.. jasne , uz sa pamatam 🙂))

lenadka
19. nov 2008

katrin caves, uz byvame sami 😀 od nedele 😉

katrin21
19. nov 2008

jeeej, to je super !! konecne mas pokoj od svokry......
ja si byvanie samam neviem vychutnat... tak vas niekedy dojdem pozriet s Kikou.. v decembri.. 🙂)

katrin21
19. nov 2008

leni, preco si si zrusila vsetky albumy????

lenadka
19. nov 2008

katka mne svokra nevadila 😉 teda niektore jej zvyky ano, aj to ako prilis rozmaznava chlapov...teraz mam zle vychovaneho manzela, nevie kde je smetny koš, trafit tanier do drezu, dat veci do skrine atd....kopec prace pred sebou kym ho to naucim 😅

tak vravis ze budes Trnavcanka????

lenadka
19. nov 2008

vcera bola prva lekcia: ometanie pavucin, miesto zvastou ze tam su 😀 skoncilo to spinavou stenou, lebo on nevedel ako sa to robi 😀 😅

katrin21
19. nov 2008

na toto je expert moja máti... ma v pivnici jednu metlu, ktoru nikomu nedovoli chytit, lebo je vraj an pavuciny a musi zostat cista... ( prirom inu poriadnu doma nemaju)... a navyse, ti pavuciny je leniva omiest.... takze nechapem 😀 to je cela ona....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre