Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
19. nov 2008

no asi budem trnavacka... teda ak to vsetko pojde tak ako doteraz ( uz rok a pol).. velmi chceme babo, tak ked sa zadari, idem rovno z prace na matersku,......
No ja nastastie mam opacneho partnera, odnasa zo stola aj po mne, aj riady umyva, ... sice oblecenie tiez niekedy hodi, ale inak robi vsetko.... 🙂))

martinka16
19. nov 2008

baby uz upratujete pred vianockami? aj my pomaly zacneme ked zahlasim ze sa ide utierat prach na skriniach tak to mate vidiet ten vyraz mojho draheho... 😎

katrin21
19. nov 2008

joooj, ono toho prachu este napada do Vianoc 😀 .... 🙂)
letim domov, zasa zajtra..

martinka16
19. nov 2008

no to ano ale to este teraz ani ja neriesim,,,,asi zacnem tak okolo Mikulasa aby som to aj stihla aj aby to bolo ok aj ked pri detoch je poriadok vzdy len klamny pojem.... 😀

danulka2
19. nov 2008

ahojte, martinka ved urob riadny prievan a prach jednoducho odfukne 😉 😀 😀 😀
Ja som este nezacala s upratovanim.Respektive som este ani neskoncila 😀 😀 😀

martinka16
19. nov 2008

Danulka presne obcas mam pocit ze ine ani nerobim len upratujem a furt ziadny efekt hlavne ked nase ditko chodi za mnou a rozhadzuje "po mne" ale tak take su deti nejaku hlavu si z toho nerobim skor drzim na kratko seba a manzela ked si nieco neuprace hned ho perujem ,,,,,nemam chut ani sa mi necnie upratovat este aj po nom,,,, 😖

lenadka
20. nov 2008

martinka tak o tom by som tiez vedela rozpravat, nechava si veci vsade skoro ako mala 😅 ale vcera daval doporiadku svoje veci dopoludnia, ja si musim tiez vziat dovcu a spratat satnik tak ked bude mala v skolke-lebo takto vazne chodi zamnou a rozhadzuje 😝

katrin21
20. nov 2008

no deti a rozhadzovanie, to je na roman....
moja mala ma 8, vie upratat, ale pripadam si ako obohrana platna.... musim jej to dookola hovorit ... najhorsie je, ze sme v 2izb. byte a ona ma "pis. stol" v kuchyni a na nom cely obsah tasky a ani jej to nevadi.... aj ked sa zbali, vzdy tam nieco ostane a ja mam z toho nervy, lebo to mam prepojene s obyvkou a furt ot vidim.... ja mam pocit, ze stale upratujem a stale je bordel.. nechapem , ked k niekomu pridem a nemaju ani nic vylozene.... ach jaj... moj sen.,... neralny..... a to nehovorim, ked pride aj priatelova mala , ma 7 , a oni si robia vsade bunkre..... juuuuuuj....

srdcko
20. nov 2008

vitam novu clenku...u nas je to s upratovanim tak, ze moji chlapi, ked su sami, sa chvalia, ako umyli riady 😎....a este mi pripomenu, ze poupratovali, ale niak mi uz nesluzi asi zak, lebo ja nic upratane nevidim 😀

ale minule ma Adko prekvapil, ked som umyvala riad, zobral si stolicku a vsetok riad poutieral, hadam mu to vydrzi do dvadsiatky 😀

katrin21
20. nov 2008

srdcko: diky za uvitanie 🙂)

katrin21
20. nov 2008

Ja riad zasadne neutieram.. nechavam ho stiect.... 😀 vazne 🙂))

martinka16
20. nov 2008

ahojte ja tiez neznasam riad a v novej kuchyni bola mojou jedinou podmienkou umyvacka riadu je to velmi prakticke a hlavne mi setri kopu casu a nikdy neni nic na linke no samozrejme nejaky ten hrniec co tam nevopcham umyjem ale je to banalita oproti kopam co sme mali kedysi u svokrovcov ked vsetci dojedli,,,,takto to ulozim tam a zapnem ked je plna tŕaz za 2-3 dni a mam svaty pokoj,,,,
a s tym poriakom je to hruza upratane je vzdy len v ramci moznosti a zasadne vsetko ukladam az ked ide maly spat na obed alebo vecer inak to nema vyznam a takto je aspon chvilu upratane,,,,no ale samozrejme kupelka je vzdy cugrunt vyriadena,,,na to si naozaj potrpim,,,, 😎

srdcko
20. nov 2008

kupelka ta musi byt a hlavne wc, ked sa teraz ucime cikat 😀

a tu umyvacku riadu chcem aj ja....ked sme boli minule u znameho, tak si to pochvaloval, tak aj ja to chcem....ja to chcem hlavne hvoli uspore vody, ze sa to strasne oplati...

katrin21, ani ja riad neutieram, vzdy ho len suchy upracem, ale ked sa toho mlady chytil, branit mu nebudem

martinka16
20. nov 2008

ano srcko je to velmi pohodlne neviem ako je to s vodou zatial to nemame nejak otestovane mame ju len kratko ale zase nejake velke hrnce sa tam umyt nedaju takze nieco sa urcite umava aj rucne no zase niesom taka panicka aby som tam natrepala try hrnce a pustala ju ale ked sa da davam aj hrce ked sme len my dvaja tak pouzivame len mensie a tie tam v pohode davam aj try aj 4 vzdy mi krasne umyje,,,no ale hlavne nemusim stat pri drese a umyvat 3x za den

katrin21
20. nov 2008

aj ja chcem do noveho domu umyvacku, v sucasnoti by som ju nemala kam napchat... mam malu kuchynu....
ale ja mam nastastie takeho partnera, co stale umyva riad... cez vikendy ked je so mnou, ho umyva skoro stale on a sam od seba... mne sa nechce kvoli jednemu macat ruky, pocakm kym je toho viac( strasne sa mi lamu nechty.. vysusuje to a rukavice su o nicom)-- a on nevydrzi, nema rad riad v drese .. ide a umyje.. v pohode..

katrin21
20. nov 2008

tym nechcem vzbudit dojem, ze mam premanentne dres kopcom plny riadu... to by som nezniesla...a le proste ked je tam toho viac, az potom umyvam... nie 1 tanierik...

bubba
20. nov 2008

martinka,ja hrnce a plechy najNEradsej umyvam 😀 😀 taniere a sialky ma nese...u..a tiez nechavam riad odkavpkat,pekne sa ligoce.ja umyvacku nechcem,ked som bola v anglicku vsade kde som prisla mali umyvacky a mne strasne pohare smrdeli od tych pripravkov (tie tablety na umyvanie)mne to smrdelo ako prasok na pranie a hlavne sa ten zapach chytal do plastovych veci.dalej umyvacka po case hrone doskriabe sklo vyzera to hnusne te pohare vyzeraju ako spinave..inac keby tieto dve veci ma tak nevytacali tak aj ja chcem,lebo nenavidim umyvanie riadu 😀 😀

katrin21
20. nov 2008

moja segra ma umyvacku, smrad necitim, absolutne...
to sklo.. to je fakt, ze to skriabe, ale len take menej kvalitne.... aj segre niektore pohare doskrabalo...

martinka16
20. nov 2008

neviem ake to boli umyvacky bubba ale ja z Uk taku skusenost nemam a neviem si predstavit ako moze umyvacka doskrabat sklo???,ved tam nieje nic mechanicke len voda s pripravkom cirkuluje stale dokola a potom odtecie,,,ja som bola v UK 2 roky a teda nemam taku skusenost s umyvackami a ani riady nesmrdeli od pripravkov a ani nic umele nepachlo,,,,a ani mne doma to tak nerobi,,,,ja som spokojna pripravok mam bezny neni to nejaka znacka a sol tiez a som spokojna nemam ani smuhy ani nic podobne a ked mi zhrncom pomizne zaschnute vajko tak som spokojna,,,, ten pach co spominas mi nejde do hlavy.....mam aj antibakterialne oplachovanie mozno tamtie to nemali a preto to pachlo,,,

bubba
20. nov 2008

ja neviem mne to strasne vadilo a to som u kazdeho na kazdej navsteve citila to nebola len jedna umyvacka,ale mze byt aj to ze mali nejake starsie,pretoze teraz sa ti vsetko uz uplne inak vyraba...a tomu doskriabaniu sa nevyhnes,to chce svoj cas... 😀 a vsetko bude neboj..

bubba
20. nov 2008

ja zasa tuzim po susicke pradla 😵 😵 😵 musim najst miesto a ukecat stareho 😀 😀

martinka16
20. nov 2008

bubba aj to som chcela veli je to super mali sme v UK v rodine a ja som si to nevedela vynachvalit ale tu je to hrozne drahe aj ked prakticke hlavne v zime ked neni kam vesta a vonku to schne aj try dni a nemusi sa potom zehlit je to super ,,,,ale spapa to vela energie a nakoniec je zehlenie lacnejsie a hygienickejsie a aj miesto na susenie sa naslo tak som sa tejto myslienky vzdala,,,,najlepsie je mat susickky pri vonakjsej stene aby para isla prec a to u nas nebolo nejak mozne,,,,,tak sa teda budem tesit na doskrabane pohare,,,, 😝

danulka2
20. nov 2008

ahojte, vidim, ze preberate umyvacky. To je straaaaasne dobra vec. My ju mame 1,5roka a zasnem ako sme mohli byt tak dlhe bez nej 😉
martinka uvidis na spotrebe vody ako pojdete dolu. My minieme studenej o 2kubiky menej a teplej o 3-4kubiky menej ako ked sme ju nemali. A hlavne na tom riade je vidno aj ten lesk 😀 . Plnit a vyberat umyvacku je konicek mojho manzela 😀 .By ste neverili kolko riadu tam napcha 😉 .Ja by som ju uz davno pustila, ale manzel este nie, ze ved je tam vela volneho miesta 😀 .
Inak ta susicka vrta v hlave aj mne 😉

martinka16
20. nov 2008

danulka zatial neviem ale urcite to ma nieco do seba s tou vodou u nas som na ukladanie expert zase ja...a aku mas umyvacku?

katrin21
21. nov 2008

ahojte baby..
no ja zas to ukladanie do umyvacky neznasam.. ked z toho spinaveho riadu vselico pada a steka... 😀 uz vyberanie ,to je lepsie...

segra ma umyvacku asi 5 rokov a veru pohariky ma poskrabane, ale ako som povedala, take menej kvalitne..

bubba
21. nov 2008

martinka,ja skoro vobec nezehlim ja potrebujem susicku koli tomu ze mam obkladanu obyvacku aj stropy v dome drevom a susim pradlo vyhradne vnutri zatial nie su podmienky vonku a ani susiak na okno mi stary nechce montovat,lebo ideme upravovat dom zvonku a to by mu zavadzalo ci co ja neviem...takze aby nahodou nezacal ten obklad ejako brutalne vlhnut popripade este plesniviet odspodu,vies to clovek nevidi az ked uz je neskoro...hehe...a strasne krasne mi to vzdy vonalo zo susicky vybrate a take teplucke,mnammnammnammmmm...

paska
21. nov 2008

buba ty si jak rexo 😀

danulka2
21. nov 2008

martinka mam zanussi a je fakt super 🙂

paska
21. nov 2008

máš nadmerne vyvinutý čuch 😀

bubba
21. nov 2008

nuf nuf preco myslis?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre