Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
25. nov 2008

aj my sme sa boli cudovat,ale hlavne tomu,ako rychlo sa uz stmieva 😝 😝 uz o pol 5 tma a poulicne svetla sa zapinaju az o 5 😝

bubba
25. nov 2008

caute baby neviem komu som to tu slubila tu registraciu na fb ale potrebujem :
1.cele meno(lepsie je rodne priezvisko)
2.email adresu
3.heslo
4.datum narodenia
napis mi udaje do IP prosimta.

martinka16
25. nov 2008

Ahoj bubby mne si to slubila ale uz sa mi to podarilo,,,,,dakujem velmi pekne za ochotu

bubba
25. nov 2008

no,prepac nechcelo sa mi to citat dozadu..ako sa ti to nakoniec podarilo,kde bola chyba?moje ditko konecne zaspalo 😀 😀 tak idem si zatancovat 😀 ale iba v obyvacke.

martinka16
25. nov 2008

pohoda bubbi hlavne ze si nezabudla ,,,vies co prisiel mi mail ze si ma chce niekto dat do priatelov som to potvrdila a nakoniec som zistila ze sa mi to minule podarilo len som o tom nevedela,,,,, 😀 😝 😲 to som ale blba cooo????
bubba az teraz zaspalo ditko?

bubba
25. nov 2008

hej hej zaspala vtedy ked som to pisala a to bol este relativne dobry cas lebo inokedy nezaspi pred 10 😅 😅 ona ma taky divny rezim.ked rano spi dlhsie ako do 8-30 tak naobed sa mi ju uz nedari uspat som skusala kolkokrat aj hodinu som ju uspavala a potom som sa nato vykaslala lebo ja som sa pri nej aj vyspala a ona namna kukala...tak si robime naobed hodinovu pauzicku ked si bud citame a ona pritom lezi zakryta alebo pozera rozpravku(a ja vzdy dufam,ze zaspi a nist 😀 )ale niekedy ked potrebujem aby sa vyspala naobed ked sa poobede dakde chystame aby mi nahodou v aute nezaspala tak nastavim budik na 7,to sa jej po pol hodine prehadzovania o 13-00 podari zaspat na hodinku a potom pohoda.ked nespi naobed tak zvycajne zaspi medzi 9-9-30 a ked spi,tak kolkokrat aj o 11 sa uz stalo ze zaspala 😖 ale zasa lepsie akoby mi mala o 6 vstavat a 3 hodiny naobed spat,to by som sa nevyspala ani ja 😀

lenadka
26. nov 2008

cafte, vidim e rozoberate zakusky 😀 😝 mne nechutia vacsinou ziadne z cukrarne, len doma pecene 😅 a torta jedina jedna co som fakt povedala ze mnááám z cukrarne bola sacherova od Klaudie 😵 dneska uz vsetci cukrari maju tie hotove polotovarove plnky a to nie je nic pre mna 😝 nie je nad podstive maslo 😵

bubba
26. nov 2008

baby co sa tyka zakuskov.boli ste uz niektora v mliecnom bare v partizanskom??????vrele odporucam a hlavne tu menovanu sacherovu tortu 😝 😝 mnamnam asi tam zasa niekedy skocime.je tam aj kutik pre deti na hranie.

kkatrina
26. nov 2008

Leni žiješ? 😀

ja že máš dovolenku a predvianočné upratovanie 😝

hoď mi prosím ťa do Ip tvoju mailovú adresu, pošlem ti na budúci týždeň fotky mojej kuchyne - hurááááááááá 😀

bubba
26. nov 2008

katka aj ja chcem 😝 😝 to cotototo za sukromnicenie 😀

danulka2
26. nov 2008

caute caute 🙂 , o com tocite?

bloomie
26. nov 2008

ahojte, som nová a hlásim sa do okolia PD 😉

danulka2
26. nov 2008

bloomie vitaj a zarad sa 😉 😀 . Si priamo z Prievidze?

martinka16
26. nov 2008

ahooooj zeny,,,,

bloomie vitaj a kecaj a prispievaj,,,,,

bubba IP .....

danulka2
26. nov 2008

martinka ahoj, kedy si sa dala prefarbit?

martinka16
26. nov 2008

myslis danulka na tmavo???uz davno myslim na jar ? neviem ,,,,uz ma nejak blond nebavili ale zase spekulujem ,,,,teraz som si dala vlasy zarovnat tak kusok pod plecia mala som to dopostupna ako je na fotot ale uz to narastlo tak zase nieco vymyslam,,,,

danulka2
26. nov 2008

lebo si si zmenila foto, tak som myslela, ze to mas nejako cerstvo 😉

martinka16
26. nov 2008

nie nie to je uz davno,,,,ta predosla foto bola robena len mobilom tak to inac vyzeralo,,,,

danulka2
26. nov 2008

ale s malym sa tvarite skoro rovnako 😀

martinka16
26. nov 2008

no my sme ti take xichty rovnake,,,,to kazdy povie ,,,jedna kamoska mi dokonca povedala ze maly je ako moj klon,,,,neviem tak sa to nejako podarilo,,,,som zvedava ake bude dievcatko ak raz bude,,,,ja sa zase podobam na ocina velmi akurat oci a vlasy mam po mamine ale crty tvare cisty tatko,,, 😀

danulka2
26. nov 2008

tak to mozem potvrdit 😉

martinka16
26. nov 2008

ved tak co uz no nie?ale ja sa nestazujem....danulka vyzera ze si tu same dve pokecujeme ,,,co mate pobede na plane?Nejak sa zamracilo....ale von pojdeme,,,maly dnes poriadne strajkoval a tak zaspal az o pol druhej ,,,,to neznasam lebo teraz by spaaaaal aj do pol piatej aleto je uz neskoro,,,,aj som ho budila ale zalomil dalej
😠 😒

danulka2
26. nov 2008

teraz idem dat malemu obed-druhe a tiez pojdeme na chvilu von. Stale tu nieco stavaju, tak pozerame traktor, bager a veci podobne 😀

martinka16
26. nov 2008

no aj my ked sme v Bojniciach u nasich tak ocino musi ist so Samkom na namestie teda tam povyse domu sluzieb a tam pozoruje ako sa buduje a co sa deje a tei stroej minule ho ujo z domiesavaca vysadil na jeho miesto to bolo radosti a veselosti,,,,

danulka2
26. nov 2008

ved aj my sme tam dnes stali skoro hodinu. Aj som premrzla 😝 , ale maly bol nadseny 😀

danulka2
26. nov 2008

dufam, ze nebude snezit alebo prsat lebo mam postelne oprate na balkone.

martinka16
26. nov 2008

ved prave co im nedopriat,,,,my ideme zajtra na tu fibroskopiu ak som zvedava co nam zistia,,,,v piatok je naplanovane vysetrenie,,,vsetci ma ubezpecuju ze samotne vysetrenie nic nieje tak dufam ze to bude tak,,,,takze sa tu neozvem dlhsie teda asi az v piatok vecer,,,,

danulka2
26. nov 2008

Neboj, ozaj to nic nie je, a ked ho este uspia, tak to zvladnete.Drzim palce a potom daj vediet. Musim uz koncit lebo mi maly skace po chrbte 😀 .papa

martinka16
26. nov 2008

ved aj ja
baby spravila som mini album tak spravte kuk len neni dokonceny .....este nieco popridavam,,,,
ja sa lucim pa

bloomie
26. nov 2008

ahojte ešte raz, som z bojníc, posledných 5 rokov... dovtedy prievidza ako remeň
😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre