Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
28. nov 2008

ja uz som po nemocnicnom obede a este ma caka na stole horalka 😝 😀

danulka2
28. nov 2008

lenadka nieco mi uslo, preco si v nemocnici?

martinka16
28. nov 2008

Ahojky zienky....

tak sme doma ale nie tak ako by sme chceli aby som bola kompletna,vysvetlim,,,,
Vcera sme sa v doobednajsich hodinach trepali do MT na fibroskopicke vysetrenie...vsetko prebiehalo v pohode maly bol po minute ako doma deti sa mu pacili a vsetci sme boli spokojni,,,vecer prisla sestra a povedala ze je uz plan na zajtra (ako na dnes) a ze sme na rade asi 3ti alebo 4ti tak teda uz som sa uspokojila ze ved ked nie prvi tak aspon nie posledni,,,Maly nemohol od polnoci nic papat ani pit ale on nepapa v noci a ni nepije takze to bola tiez pohoda ,,,, rano vsak prisla sestreá a ze sa maly moze napit cajiku lebo pojde az na obed alebo pobede (robia do 14TEJ) tak uz som sa zacala rozculovat ze ako moze byt pol dna take male dieta hladne ,,,vlastne vyse pol dna,,,ale nepomohlo,,,,o devitej prisla za mnou stanicna sestra ze aby sa maly naranajkoval a ze ak ma po na kto prist aby sme sli na vikend na priepustku domov lebo vraj sa maly ani na rad nedostane a zbytocne by sme tam cely vikend boli ked mozme dojst v nedelu vecer a v pondelok rano ho urobia,,,,ja som myslela ze asi zle pocujem ....pritom moji rodicia co nas doviezli sa motali v MT az do vecera po obchodoch a tak ....stacilo dat vediet vcera a mohli sme ist naspat s nimi a nie 2X merat cestu,,,,takze kto ste nam drzali palce vdaka ale budeme to potrebovat este raz v pondelok,,,,, 😖

danulka2
28. nov 2008

martinka no to je tam riadny bordel,ako si to objednavaju pacientov, ked ich potom nevysetria 😠 .A ked by sa tam niekto ,,trepal,, 200km? Nehovorim, ze tych 58km nic nieje, ale asi by som im tam narobila riadny cirkus. Co uz narobite. Nervy o 3dni dlhsie, ale budem vam aj v pondelok drzat palce 😉

martinka16
28. nov 2008

Danulka tak Samko nastastie nieje na tom tak ze to vysetrenie potrebuje surne ,,,myslim ze netrpi nejak bolestami a tak ,,,bol zlaty kazdemu hovoril ze bol v skolke,,,,
ved ja som aj narobila bordel ale bolo to marne vsetci na mna pozerali ako na debila a len krcili plecami ako za to nemozu,,,,ale dakujem Danulka

danulka2
29. nov 2008

ahojte, dnes tu nik nebol? 🙄 ,co mate utlm z toho pocasia?

srdcko
29. nov 2008

slavikujete zeny? ja mam nocnu, tak kukam......mal je na prazdninach v PE, tak mame fraj, len skoda, ze mam nocnu ☹

bubba
30. nov 2008

aky bol slavik?ja som nepozerala som zacala kukat v reprize na nete a sa mi to vobec nepacilo tak som to ani nedopozerala 😝

mikalove
30. nov 2008

ahojte,chceme vás pozdraviť,aj my sme z okresu PD 🙂

bubba
30. nov 2008

ahoj mikalove vitaj 😉 😉 nepozdravuj ale sa pridaj 😉

mikalove
30. nov 2008

pridala by som sa ,len keby bolo viac času,teraz začíname loziť,tak všetko zakázané najviac priťahuje...ale asi poznáte 😀

bubba
30. nov 2008

jasneeeeeeeeeee o tom ti porozprava najlepsie "huleni" 😀 😀 napis mi do IP kde byvas lebo aj ja byvam v okrese 😀 😀 mozno sme susedy 😝

danulka2
30. nov 2008

ahojte, vitam mikalove 🙂 Ved ak to nieje tajne, tak napiste rovno sem kde byvate 😉

lenadka
1. dec 2008

martinka16 😝 teda, ale Martinsku nemocnicu poznam...a zazili sme si tam svoje aj ked taketo hrozy ee, my sme isli na rad tak ako sme mali hned prve rano-ale to bola operacia...neviem si predstavit vybavit si volno v praci predoperacne a ze by nas domov poslali.....ale boli tam s babatkom co islo na operaciu dalsi den a bolo od rana hladne do 10-tej a po operacii az o vecera a tak plakalooo-bol to taky maly papkac mal len 7 mesiacov...potom to uz ani sestricky nemohli pocuvat a dovolili mu dat caj a potom aj papat-po operacii skor ako by sa malo....lebo nastastie to bol bojovnik a zvladol cajik bez grckania a potom aj papu 😕

danulka2
1. dec 2008

martinka dufam, ze uz ste po vysetreni a vsetko je ok 🙂

danulka2
1. dec 2008

no baby, kde ste? Hadam len nemate vsetky ,,prndelok,, 😅 😀

bubba
1. dec 2008

danulka,vysvetli blizsie,nerozumiem 😅 😝 😅

danulka2
1. dec 2008

bubba si este nepocula, ze sa sexuje len v den, ktory ma v nazve ,,R,,? To znamena pRndelok, utoRok, stReda.... 😀 😀 😀

martinka16
1. dec 2008

Ahoj zeny tak mame to za sebou,,,,,strasneeeee.....napisem viac zajtra....

bubba
1. dec 2008

takze u niekoho hrozi az priatok kedze mu manzel pride z tyzdnovky ale je taky unaveny ze R ani nevladze vyslovit,tak sa to presunie na sobortu alebo nedrelu 😀
martinka,neboj,vsetko bude okey teraz si daco vytrpite a potom neskor to bude fajn 😉

martinka16
2. dec 2008

Ahoj zeny ,,,prajem vam vsetkym dobre rano,,,,

Bubba ani to nebolo az take strasne co sa tyka vysetrenia vlastne to bolo to najlepsie trvalo to necelu pol hodku kym bol vo vnutri samotne vysetrenie asi 10 min ,,,ale to prostredie placuce deticky,priviazane deticky, postihnute deti,,,nieco strasne,,,celu noc plac....a este k tomu nas nechali cakat do obeda potom som tam trosku pokricala a hned nas vzali,,,hned znamena o 11,15 chudak maly uz bol taky nervozny od hladu ze az pekne nebolo,,,,,pytal si stale mliecko a cajik dookola,,,,ale pobede zvladol pekne,,,trosku si poplakal po narkoze ale potom zaspal a vsetko to viac menej vyspal a potom uz bolo dobre a isli sme dom,,,

bubba
2. dec 2008

a to ste matka boli na akom vysetrni?ja viem ze si o tom pisala tusim vzadu ale nechce sa mi to hladat 😅 😅 😅 co je malemu?kedy budu vysledky z vysetrenia?

danulka2
2. dec 2008

ahojte, matrinka je fajn, ze ste to dobre zvladli. Hlavne, ze ste uz doma. Samko je velky hrdina 😉
bubba ved ,,r,, si mozes dat tam kde ti pasuje 😉 😀 😅

katrin21
2. dec 2008

ahojte baby... boooze, mne sa dneska nic nechce.... a v robote som mala Markizu TV... ze ideme prepustat v elektrarni... he he.. nastastie ma tam vidno nebude, ale musela som s nimi byt...
a inak sa mi fakt nic nechce... musim ist dnes zaplatit za auto poistku, zas budem o take 4tisky lahsia..a este ma caka nedoplatok za plyn 2tis.. a zevraj Vianoce za dverami.... a to nehovorim o tom, ze sa mi pokazil uz druhykrat satelit, tak si mam vybrat druhy a zrejme nieco aj tam budem musiet doplacat.. take 2-3 tis... minimum.... tusim si idem kupit tlaciaren na peniaze... nech ziju rozvedene maminy... !

katrin21
2. dec 2008

aspon ze uz neprsi !!!!

danulka2
2. dec 2008

katrin21 tomu sa hovori: Ked sa dari, tak sa dari 😉 . Nam sa tiez raz takto pokazila pracka a televizor a tusim aj chladnicka blbla 😝 .Ale ano, aspon, ze neprsi.

katrin21
2. dec 2008

aspon ze ma nieco potesilo...
mozno pojdeme cez vikend do Viedne.. teda ak si to moja polovicka nerozmysli... nastastie od niekoho pocul, ze je tam super na Vianocných trhoch , atmsfera a atak.. a tento vikend sme sami dvaja, tak huráá na to...
Ale on nikde pri nakupovani nevydrzi viac ako 10 minut, tak sa uz teraz bojim, ze nakoniec nikde nepojdeme.. lebo ja som sa dnes docitala, ze je tam nejake Sopping Citty Sud, kde maju C&A a H&M veci, zaujima ma hlavne C&A.. jeho malá mala teraz na sebe odtial super nohavice, ale ona to ma z BA (AVION? AUPARK).. robila som si zalusk aj pre moju malu nieco take kupit, a tu som sa docitala, ze omnoho lasnejsie je to vo Viedni... tak musime najst to sopping centrum.. netusim kde je, ale priatel ma kamionovu dopravu, tak nech zisti vez tie jeho progamy v PC.... a potom nech su pri nom vsetci vätí, lebo odtial tak lahko nevyjdem, ked tam uz raz za zivot vojdem !! a mozno zistim, ze je tam fakt lacno a budeme tam chodievat.. podla toho co som citala, su tam krasne veci a za nizke ceny... a aj to co mala jeho dcera bolo velmi pekne...

katrin21
2. dec 2008

do H&M som chodila v Milane, ale tam sa mi zdali dost vysoke ceny, uvidime co bue vo Viedni... ale ide mi hlavne o C&A... to nam ocino nosil z Nemecka este za totaca odtial veci ... a tusim dodnes by som nasla igelitku s ich logom 🙂) jáááj, sladke detstvo...

danulka2
2. dec 2008

katrin zoberte aj mna 😉 🙂 , ja sa rada prechadzam po vianocnych trhoch, aj keby som nic nekupila, uz len ta atmosfera, na chvilu zabudnut na stres a zhon a len tak snivat 🙂

katrin21
2. dec 2008

no aj yb som ta vzdala.. ale problem je, ze ja uz vo stvrtok vecer idem do TT, v piatok mam " sluzobku" v Bohuniciach a uz tam zostavam u priatela v Trnave... na vikend ☹((

ale inak, ja by som bola niekedy za taku damsku jazdu... pojazdna som, na naftu by sme sa zlozili a mozeme ist 🙂)))

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre