Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
2. dec 2008

kedysi sme takto isli s kamoskami k vsetici 😀

katrin21
2. dec 2008

vestici... 😀 sorry

danulka2
2. dec 2008

katrin to bol for, mna by maly asi nepustil /alebo velky, lebo by nezvladol maleho 😀 /. Ale inak si to uzi. A taka damska jazda by sa mohla niekedy zorganizovat, ale bez ,,malych priveskov,, . S nimi mozeme ist do materskeho centra 😉

katrin21
2. dec 2008

vsak ja som myslela bez malych.. to je jasne 😉

bubba
2. dec 2008

no tak ja sa podujimam ze budem strazit vsetky decka ktore nemaju kam ist pokym ich mamy budu flamovat 😀 😀 😀

danulka2
2. dec 2008

bubba si odvazna 😉 😀 , ved mojho certika uz poznas 😅

martinka16
2. dec 2008

ahoj babule tak som tu bola som v praci ale sa mi nechcelo,,,som bola tyzden doma ,,,,,ale na druhej strane som uz potrebovala prejst na ine myslienky,,,

Bubba boli sme na fibroskopii vysetrenie zaludka sondou,,,,

bubba
2. dec 2008

danulka,podla mna je maly v pohodicke uz som zazila aj zivsie deti 😀 😀 😀 martinka to mu robili analne ci oralne?

danulka2
2. dec 2008

bubba zaludka a analne? 😅

martinka16
2. dec 2008

Bubba?????no ty by museli mat inuuuuu hadicuuuuuu 😀 😝

danulka2
2. dec 2008

martinka neviem ake hlhe crievka maju deti, ale pre dospeleho by potrebovali asi 6,5metrovu hadicu 😀 . Nechcem si nieco take ani predstavit 😝 😀

danulka2
2. dec 2008

inak babenky maly sa mi prave zobudil, tak ho musim ist zobrat, aby nezdemoloval postel 😅 😀 .Majte sa pekne. Ozaj martinka kedy prides do Bojnic?

martinka16
2. dec 2008

jeminko teraz pozeram ze "ti" som dala s tvrdym,,,"Y"aka som nevsimava,,,,

danulka neviem kedy budem v bojniciach ale dam pred tym vediet dame spicha,,,,

bubba
2. dec 2008

ja neviem ale raz som bola u detskej ked mamicka telefonovala domov muzovi ze idu na kameru a budu mu to robit cez konecnik,no ale zasa neviem coho sa to tykalo...a to som ani nevedela martinka,ze ste boli na zaludok a preco? 😅 😅 som skleroticka? 😝
aj ja chcem prist do bojnic na spicha 😀 😀 😀

danulka2
2. dec 2008

bubba si vitana 🙂

martinka16
2. dec 2008

bubba si vitana,,,,,bude super ak sa stretneme,,,,
boli sme tam preto lebo maly neprospieva ako by mal ma 10,5 kg a ma uz 25 mesiacov ,,,,v roku mal 9,8 kg to znamena ze za rok nepribral ani kilo aj ked vysku ma dobru teda aspon mi tak povedala obvodna,,,,91cm,,,,
Danulka moja mamina sa chysta s malym do skoly v Bojniciach na vianocnu burzu takze vo stvrtok urcite budeme pobede aj dobeda v Bojniciach len ja budem v praci doobeda,,,,,

bubba
2. dec 2008

mne vyzera uplne zdravucky ruzovucky,co ti doktori su uz na hlavu padnuti ked vsetky deti musia spadat do tabuliek..boze no tak to mate asi v rode ze ste pochudsi no tak sa ani malemu neuslo.....ja by som liecbu odmietla pokial nema ine kompliakcie ja by som to neriesila voobec...
dakujem pridam sa rada samozrejme aj s malou 😀 😀 😀 a je tu este niekto kto by chcel ist do bojnic vyjest danulkinu chaldnicku aj s detmi 😀 😀 😀 ?

zuzanka07
2. dec 2008

...dani, dufam, ze nemas v chladnicke deti 😀 😀

bubba
2. dec 2008

zuzanka dobreeeeeeeeeeeeeeee ja reku ze co kde preco zaco???no uz viem 😀 😀 😀

lenadka
3. dec 2008

danulka2, nemboooj ja pracujem pri nemocnici a chodim tam pravidelne na obedy🙂)))

katka, hned by som sa do tej Viedne vybrala-tak super nakup!!!! a nech ma drahy trpezlivost 😉

lenadka
3. dec 2008

bubba, pocuvaj a ked by sme sa vratili s toho falmu najdeme ta zufalu v kuchyni trhat si vlasy a decka zavesene od lustra az po tu chladnicku nie? 😀 😀 😀 ...nooo ale zase moja poslucha napr. v skolke, na navsteve u niekoho...ale doma je ako klbko certov 😀 😀 😀

lenadka
3. dec 2008

martinka...teda mne sa tiez zda ze to prahanaju ..ved ak papka a vyzera normalne tak naco ho trapit-uvidis vysledky budu OK! Lucinka ma v skolke kamosku Katulku a su rovnako stare a Katuska je taky vrabcek nema ovela viac kg ako tvoj maly a to bude mat uz 4 roky a nikomu sa to nezda cudne, ved kazy je iny ma inu kostru, vysku, vahu!!! Moja ma tiez cca 15 kg a bude mat 4 roky a vlani za cely ok pribrala tak to 1 kg viac nie, v 1. roku vazila 12,5 kg...

martinka a aka a KEDY bude burza v bojniciach v skole-coho??? Isla by som ja take zboznujem 😉 😕 😀

kkatrina
3. dec 2008

baby ja idem dnes na fibroskopiu 😝

martinka fakt sa vôbec neboj, môj Kubko mal ročný 9,5 kg a do dvoch rokov tiež takmer nič nepribral. Ešte ako trojročný mal necelých 12 kg a aj výška nič moc. A nikto ho nikde neposiela, podľa mňa mu nič nie je, len sa proste vytiahne neskôr. Zato Dado má 14 mesiacov a 12 kg a vysoký je asi 85 cm. Takže ten je zase presný opak. 😉

Behám s Dadkom po doktoroch už má potvrdený atopický ekzém na líčkach a vo vláskoch a na budúci týždeň ideme na testy na celiakiu. Ten ekzem som "prežila" keďže to má zdedené po mne ale ak by sa potvrdilo aj to druhé - neviem ako to predýcham. 😒 ☹

martinka16
3. dec 2008

ahojky

kkatrina ,,,,, ja si myslim ze ked tak dobre prospieva tak nema ziadnu celiakiu ,,,videla som tam chlapceka celiatika sme sa vratili len v pondelok vecer takze to mam v zivej pamati a ten mal nafukle brusko skoro stale a ked spapal nieco mucne hned isiel kakat,,,,,same hlieny vykakal a vsetko nestravene ako dnu tak aj von,,,,chudatko mal aj 6-7 stolic za den a niekedy len 3 a to uz matka vyskakovala a oslavovala ,,,,bol o hlavu mensi od naseho ale kilov mal rovnako,,,,tak si myslim ze Dadko by nikdy nenadobudol 12 kg keby bol celiatik,,,teraz si uz aj myslim ze maly nema celiakiu ked som videla ako klinicky tie deti vlastne vyzeraju a co sa s nimi deje ked papaju mucne,,,,

martinka16
3. dec 2008

babulky v skole je Vianocna burza pre vsetkych je to tam kazdy rok a predava ju sa vyrobky vianocne co porobili deti a ucitelia niekedy su tam fakt suprove veci vrele odporucam aj ked si myslim ze ked tam uz nerobi moja mami vychosku znacne tam budu chybat dobre napady,,,, 😎 😉

ja nema nejaky velky strach aj ja si skor myslim ze to bude v rode ja mam 45 kg moj muz asi 65 a moji rodicia obaja do 60kg...my sme take chrusty,,,,, 😀

danulka2
3. dec 2008

ahojte, veru tak matrinka, mate to v rode. Nas maly mal v roku 9kilov a to ho sestricka 2x vazila co sa jej to zdalo malo. Ale ja som bola tiez taky chrustik, mama mi vzdy vravela, ze som nechcela jest. No a maly sa naje a vsetko premeni na energiu a nie na tuk.Takze samko je urcite zdravy.
zuzanka obcas by som deti aj chcela dat do tej chladnicky aby sa schladili a skrotli 😉 😀 .A obcas by som sa tam zavrela sama aby som mala pokoj 😎
ozaj a pridete niekto na tu burzu so skoly?

bubba
3. dec 2008

a to je v akej skole a co tam budu predavat? 😅

martinka16
3. dec 2008

danulka a vsetky baby co sa chystate na burzu,,,mam nove info :BURZA NEBUDE:::::vraj tento rok sa na to akosi vykaslali,,,mamina volala byvalej kolegini a vraj sa nic nekona len Mikulas v CVČ na bud,tyzden,,,je mit luto,,,

bubba
3. dec 2008

😝 😝 😝 tak zasa som o nic neprisla 😀 😀

martinka16
3. dec 2008

no mrzima to bubbi aj sama som sa tesila ... 😠

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre