Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
5. dec 2008

martinka no ja mam teda zvacsenu stitnu zlazu a podobne problemy nepocitujem 😅 😅

danulka2
5. dec 2008

ahojte, som zvedava co povie maly da balicek 🙂 , lebo Mikulas sa u nas skriabe cez balkon uz skoro tyzden 😀

srdcko
5. dec 2008

danulka2 😀
lenadka u nas tych mikulasov bude asi 8 paklov....ale do noveho roka nekupukem aspon sladke.....

danulka2
5. dec 2008

no mikulas ako mikulas, ale co bude, ked postavime stromcek 🙂 . Len aby ho maly od samej radosti hned nezbural 😀 😀 😀

danulka2
5. dec 2008

baby to uz ste sli vsetky na toho mikulasa? 😀

danulka2
5. dec 2008

no baby, ale to tu flakate 😉 .Co vsetky pijete s Mikim? 😀 😀 😀

bubba
5. dec 2008

vsetky su u nas 😀 😀 😀

martinka16
5. dec 2008

ahojky Danulik tak som bola dnes s tou bolestou u dr a povedala ze ju mam zvacsenu,,,teda tu stitnu zlazu ale ze pokila nemam teplotu tak ATB netreba ,,,,aj som sa docitala ze to zvykne samovolne prejst ako tu niektora pisete ale som sa nejak doplasila koli tomu ze mi dost padaju vlasy , som unavena malatna , busieva mi srdiecko a som schudla v poslednej dobe,,,,mozno si poviete ze co som mohla schudnut ale citim to na veciach a vidim to na sebe strasne mi trcia bedrove kosti,,,,tak mi povedala dr, ze ked vyuzivam lieky odoberie mi krv na kontrolu funkcie stitnej zlazy,,,,ci tam teda nieje nejaka porucha,,,,
tak a takto som zase dopadla,,,,trochu mam strach lebo viem ze sa to lieci dlhodobo ze?No nebudem vopred nejak prorokovat,,,uvidime ked mi vezme krv,,,,

a vy ste mali aky den?

srdcko
6. dec 2008

pekny po mikulasky den prajem....aky bol mikulasko? a u nas sa vcera fasovalo sladke a papuce, az dvoje ado dostal 😀 ...a tento rok si aj na mna spomenul ,co ma moooc potesilo

martinka16, zvacsenu stitnu zlazu zistili aj mojej segre, brala na to lieky a nedavno bola na vysetreni v starej lubochni a tam jej povedali, ze to ma ok, a ze lieky ma vysadit. Preto, ak mozem odporucit, ta klinika v Lubochni sa to specializuje, tu na v bojniciach to beru asi tak ze "poporadi"...

danulka2
6. dec 2008

veru ano, obvodak ti vezme krv na hormony stitnwj zlazy a podla toho ta posle na endokrinologiu. Mozes sa samozrejme pytat do tej Lubochne. Dufam, ze to nic nebude, len jarna unava uz v decembri. Lebo ja mam jarnu unavu stale 😉 a stitnu zlazu mam ok.

martinka16
6. dec 2008

srcko dani,,,,neviem co to ma byt ja dufam ze to nebude nic s cinnostou ŠŽ ....no mam aj tak obavy lebo inak neviem preco by som zrazu tak pochudla vypadavali mi tak strasne vlasy,,,,ked sa zmyvam su to cele pramene....tak neviem,,,mamina vravi ze to moze byt len nejak docasne lebo som este mlada ,,,ale nebudem predbiehat,,,,ako sa hovori "nech sa deje co sa ma..."najviac by ma to vsak mrzelo koli babetkam ktore som este chcela ak by som nemohla tak by mi to bolo asi velmi luto ,,,,no asi by som to nebrala nejak tragicky kedze mam krasneho a zdraveho syna,,,,len som nechcela aby bol sam,,,ale to uz predbieham a priliz rozmyslam,,,, 😅

danulka2
6. dec 2008

martinka neboj, mam kolegynu co ma velke problemy so stitnou zlazou a ma dvoch synov 🙂 .Mozno si len v poslednej dobe v strese a ani si to neuvedomujes a mozes mat aj malo mineralov.Na vlasy je vyborny zinok. Vyskusaj, neublizi a pomoze. Neboj, bude to dobre.

bubba
6. dec 2008

mne zasa jedna sestricka odporucila na padanie vlasov "kremik"noooooooooooo,vybrala som dve balenia asi 3 mesiace som to brala,ale na vlasoch som zmenu nepocitila,kdezto konecne sa troska vycistila moja pleeeeeeeeeet tak na nieco to blo dobre 😀 😀
martinka nebud paranoidna ty co uz sa robis neplodnou,keby si aj mala stitnu zlazu chytenu vasinou to nebrani v otehotneni,moja sesterka tiez mala a snazli sa len 3 mesiace o babo 😉 😉 to je myslim celkom okey cas,nie?

danulka2
6. dec 2008

jaj baby zas som sa najedla. mame cokoladovy pudeling a este som robila piskotovu tortu so smotanou mnaaaaaaam 😉 . To sa rozcvicujem na vianoce 😀 😀 😀

danulka2
6. dec 2008

no baby kym sa rozkecate idem povesat pradlo a zbastit kusok tej piskotovej torty 😅 😀

martinka16
6. dec 2008

Danulka a bubba dakujem nerobim sa neplodnou len som vzdy tuzila po velkej rodine ked som jedinacik,,,,ale uz to neriesim ked by aj - mam krasneho syna,,,,ale dakujem velmi pekne za podporu ste zlate,,,,vy moje opory,,,, 😅 😅 😅

danulka2
6. dec 2008

martinka ja som tiez vzdy tuzila mat domcek a aspon 5deti, ale situacia to zariadila tak, ze som rada, ze mam aspon dve.Neboj, ked motyka vystreli, tak budes tehotna ani sa nenazdas 😉 😀 , len musis zacat doma chodit len tak v pradle /alebo bez 😅 😀 😉

martinka16
6. dec 2008

nooo ved dnes sme sa pomilovali normalne za bieleho dna a 2X 😅 ,,,to uz davno nebolo

danulka2
6. dec 2008

wow martinka, ty divoska 😉 😀

martinka16
7. dec 2008

Nojasne danulka uz davno nebolo tak bolo jedno kde a kedy 😵 😵

Inak baby co mate dnes?????Som dne s prva prispievatelka?????podme pdme co varite?Co planujete?na pobedie???

martinka16
7. dec 2008

ja si tu asi dnes pudem pokecovat sama... 😒

srdcko
7. dec 2008

martinka16, ZAVIDIM....to u nas nie je ani za tyzden v poslednom case ☹

danulka2
7. dec 2008

ahojte, ja som sa k pocitacu dostala az teraz. Doobeda aj poobede sme boli s drobcom pustat stromcek na namesti. Aj si zatrsal 😀 😀 😀

martinka16
7. dec 2008

Jeej danulka uz to na namesti funguje?Super pojdeme aj my s malym a starky s nim pojde asi aj zajtra ja mam zase pracu a nejake vybavovacky,,,chcela by som sa ist dat na socialnu poistovni pripoistit koli vacsej Materskej,pri druhom babetku,,,,som zvedava aka tam bude cifra ci to vobec budem moct ,,,,myslim financne zvladat,,,

danulka2
8. dec 2008

martinka mozno sa tam stretneme. Myslim pri tom stromceku. My tam vzdy stojime aspon pol hodinu 😅 😀 a pustame si discoteku 😀 😀 😀

katrin21
8. dec 2008

ahojte baby! Dnes som mala zase v robote frmol...
a zachvilu padam... len som chcela , ze som bol av sobotu v tom SCS za Viednou.. woooow, to tam bolo super, ako 6 5xväcsich centier ako je je Avion......poprepajaných... moj zltusik to zvladol statocne. ja som sa vyzurila v tom C&A a este v par obchodoch, ostatne sa mi zdali moc drahe... presli sme len asi 3SCS -ka, a aj to len prizemie.... a boli sme skoro do 18.00....- do Viedne na trhy sme iz nemali silu ist... malej som nakupila veci asi za 3tisky, ja sebe len asi 2 -3( nohavice e tricko a fialovo cierny tenky svetrik) a zlatusik mi kupil cierny sveter, za 12,90, super cena, je hrubýýýý 🙂... ale sme sa zhodli, ze ked budeme cakat babo, tak tam ideme nakupit vybavicku... oplati sa, lebo stoji ako tu, alebo menej a kvalita a krasa neporovnatelna....
Mojmu byvalemu muzovi sa v stvrtok vecer, ci kedy narodila dcera Karolinka, tak som tam kupila take krásne body ( v. 80) a stalo 2,90E. Nech ma Kika pre nu darcek....a nech nepovedia, ze je to cinsky textil.... aj Adamkovi sme pred dvoma rokmi kupovali bodinko...
No takze vikend bol super.... dneska ideme s Kikou naMikulasa z roboty, tak pomaly pojdem,,, majte sa pekne!!!

bubba
8. dec 2008

ahojte babence,katrin tak to ste museli byt poriadne vystaveniii.moja znama bola vo wiedni aj kociar kupovat ze to tam vslo omnoho lacnejsie

danulka2
8. dec 2008

ahojte ahojte. Som sa sem konecne dostala 🙂 .Ale myslim, ze tu dlho neostanem a pojdem chrapkat 😀 . Asi uz na mna ide jarna unava 😝 😀

bubba
8. dec 2008

tu jarnu unavu spominas uz asi mesiac moja mila 😀 😀 😀 😀 ale no co uz s tebou tak chod spat 😝 bru nocku nech sa ti o mne sniva 😀 😀 😀

danulka2
8. dec 2008

bubba este nemozem, lebo som vetrala v spalni a zabudla som na okno 😅 , tak musim pockat, kym sa vyhreje 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre