• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
inak je fajn, ze je vam uz lepsie :slight_smile:
11. dec 2008 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matrinka pekne sa vyspi :wink:
inak aj ja uz musim koncit, lebo maly sa uz zobudil :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Asi sa vymenime a spat teraz pojdem ja :grinning: :grinning: :grinning: .Blbost, ved by ma nenechal :angry: . Tak ahojte
11. dec 2008 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to by som mozno zbadala, ale sa smejem, ze mame cesto PLAY´dooh, ci ako sa vola ta plastelina.....ale bordelu je vsade, cela kuchyna je zasrata
11. dec 2008 o 14:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale keby sa mi roztopili v trube umele rucicky, mala by som konecne novy sporak :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no srdcko neviem neviem kto tam da tu plastelinu skor, ty ci maly :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
11. dec 2008 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak plastelinka dobra vec Samko sa s nou vyborne pohra,,,,ale potom ako pise srcko bordel vsade,,,,aspon ze to uschne...
Dani tak som si schrupla,,,,uz som to potrebovala,,,,
11. dec 2008 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyyyyyyy aj u vas v pd je take svetlo???????????? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. dec 2008 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Bubba ake svetlo??? myslela si ten spln alebo zeby UFONI?????wuuuuuaaaaaaaa......pomoooooc..... :grinning:
12. dec 2008 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky kde ste jaaaaj zase tu nemam fotecku asi zase zato ze pisu z prace,,,,,tak ja sa radsej ozvem z domu,,,
12. dec 2008 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera bol ohromny spln mesiaca martinka :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som zas tu, cize maly uz spi a ja sa mozem realizovat :grinning: , varim si kavicku, musim zasit mangelovi bundu /sviky mu povolili, rambovi jednemu :grinning: /, trochu to tu uhadzat a o 30 minut pride dcera a asi ma vyzenie od pc. Ved predsa pokec je dolezitejsi :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
12. dec 2008 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano bubbi viem,,,,

no a nie Dani????Myslim na ten pokec,,,, :wink:
12. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka,viem ze vies,ved si to napisala :grinning: :grinning: :grinning:
12. dec 2008 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako sa inak mate mala spi?
je nadherna tie videa na FB nemaju chybu ,,,mandarinocka mala,,,,
12. dec 2008 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mala nespi ale kuka mini max ci ako sa to vola...sak rano vstavala o 10 :sweat_smile: :sweat_smile: ja uz od 8 som ju skrabkala po nohe a tak....
12. dec 2008 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si dobre schrupla,,,,krasavica
12. dec 2008 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby caute to sem dnes prva prispievam????jeeej to sa mi este asi nestalo,,,,,ako sa matre a co planujete na vikend????ja budem na podvecer piect oblatka aj trubicky,,,u nas sa to tak zvklo vzdy pre celu rodinku,,,,tak uz aj tesim,,,pekne teplucko a vona muskatoveho orecha a ginger....jaaaj,,,,,
13. dec 2008 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej prva prispievas ale ja uz som nakukla :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ahojte, prave som nastvala moju pubertacku a dala som jej cistit zemiaky :slight_smile: . Mozem za to, ze svina Kolumbus ich sem prepasoval :grinning: :grinning: :grinning:
13. dec 2008 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka inak aj ja som chcela piect medovniky, ale prisla som na to, ze nemam mletu skoricu. Zajtra si kupim a kedze som navarila dnes aj na zajtra, tak sa budem realizovat s pecenim, mnaaaam. Len toho nesmiem napiect vela, lebo u nas jem sladke takmer iba ja :sweat_smile:
13. dec 2008 o 14:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este som zabudla, mozno sa pojdeme pozriet na trhy pri prior
13. dec 2008 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dani uz su trhy????jeeej aj ja chcem iiist...
13. dec 2008 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mamina vravela, ze su od vcera, tak pojdeme nasat trochu predvianocnej atmosky :grinning:
13. dec 2008 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej to treba aj ja sa uz tesim snad ak pojdeme vezmem malemu aj korcule,,,,
13. dec 2008 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by si mala, lebo ked uvidi to klzisko, tak by mu to bolo luto
13. dec 2008 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babenky maly sa mi uz zobudil, tak ja padaaaaaam :wink: :slight_smile: pajte
13. dec 2008 o 14:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Danulka uz tam bol so starkym a sa mu pacilo ale stavaju klzisko aj tu v dedine tak sa velmi tesujem,,,,
13. dec 2008 o 19:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baaaby, ja uz mam upecene medovniky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Najskor som myslela, ze kupim v kauflande hotove cesto,ale dnes mi ,,preplo,, a urobila som cesto z kila muky :sweat_smile: :grinning: /su toho 3plechy a este sme s Domcou pojedli trochu cesta :sweat_smile: /
14. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cauteeeeeeeeeeee kde steeee...poniektore sa vykecavaju na skype do neviem kedy a teraz este spia :grinning: :grinning: :grinning: coooooooooooo?
14. dec 2008 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba a s kym sa vykecavas ty? :wink:
14. dec 2008 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok