• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
jaaaaaaaaaa?sama so sebou :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka ale teraz som ta odhalila ze co si robila vcera do noci :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2008 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vies, ja sa vykecavam s niekym, ale ty sama so sebou? :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2008 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka,to aj ja mozem povedat,ze sa vykecavam s niekym.co to znamena ze "niekto?"to iste co som napisala aj ja :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:
14. dec 2008 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este je maly chory?
14. dec 2008 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba moj maly?
14. dec 2008 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no?ci to ste neboli vy chori?jaj nebola to martinka?volaco tu padlo ze ste sa mali dakde stretnut a nesli ste lebo bola daka choroba ale uz fakt teraz neviem u koho :sweat_smile:
14. dec 2008 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba nepi takto zavcas rana :wink: .Ale nie, my sme sa stretli s martinkou na mikim a chory bol Adko u srdcka.Ale uz su myslim ok
14. dec 2008 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaaaaj :grinning: no v pohode.inak ja nepijem vobec,niekedy by som si asi mala dat :grinning:
14. dec 2008 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi :wink: :grinning: , ale ked nepijes, tak by som ta chcela vidiet po pohariku :grinning:
14. dec 2008 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooo, kde ste? martinka oplatky uz mas hotove?
14. dec 2008 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaaaaaas mate vsetky siestu? :wink: Tak ja padam,vyhana ma dcera.pa
14. dec 2008 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani,keby mam siestu tak som stale tu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
14. dec 2008 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj zeny tak som konecne tu , sme boli babke v kremnici gratulovat mala narodeniny tak sme sa snou boli trosku potešiť...
A vy ako aky ste mali vikend?
14. dec 2008 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. matrinka no aky mohol byt vikend /a myslim aj kazdy den/? Pracovny, pracovny a este raz pracovny :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Mam pocit, ze len periem a varim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: . Ale vcera som urobila suuuuprovu huspeninu.Cez noc vychladla na balkone a na ranajky sme si uz pochutnavali :sweat_smile: :grinning: . Dnes som oprala dve varky, uvarila zasmazenu polievku s vajickom a teraz dusim malemu kuracie stehna na zelenine.My mame fasirky.Co dobre ste varili vy?
15. dec 2008 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
taaaak som tu zase sama :grinning: . Takze mila danulka co pekne porabas?
15. dec 2008 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no prave som dopila kavu a zjedla nanuk. A ty?
15. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je nahoda, aj ja :wink: :sweat_smile:
15. dec 2008 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi mi uz hrabe, tak padaaaaaaaaam......au :grinning:
15. dec 2008 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, to my sme boli chori, ale uz je to ok....dneska isiel do skolky, bubu mat dneska aj burzu, tak hadam sa mu bude lubit. Len sa bojim, aby nebol jediny v triede, lebo ze v piatok nebolo ani nohy u nich v triede, vsetci su chori
16. dec 2008 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko aspon munik nebude brat hracky a ucitelka sa bude venoval iba jemu :wink:
16. dec 2008 o 12:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups, malo byt: mu nik...
16. dec 2008 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, asi ano....ved si bral aj opicu pre istotu :grinning:
16. dec 2008 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dnes tu nik nepise? :frowning2:
16. dec 2008 o 20:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte:slight_smile: danulka aj ja som uz piekla medovnicky a su uz takmer zozrate :angry: :grinning: :grinning: ale dala som doma povolenie ze mozu tak ich vyjedaju a z kila je ich uz len polovica, ale tie na ktore som dala oriesok tak tych je uz len asi 10 a to boli 3 plechy s orieskami :grinning: tak ze budem piest este raz :wink: mam uz aj linecke ale to som schovala :grinning: :wink:
17. dec 2008 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby tiez som z prividze mam desta rocnu dcerku ale snazime sa o dalsie ale nejde to ozvite sa mi rada pokecam
17. dec 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vitaj hawajcanka.

lenadka, u nas to vobec nevyjedaju, az mi to je divne, mozno preto, ze my sme taka krpata rodina a na linku nikto nedociahne :grinning: ...ja mam len panske kolace a vanil. rokzy a kupim aj daek tie kremese a venceky a fertig..vcera som uz dokupila jeziska, tak uz mame aj pobalene, este pohladnice poposielat a je po vianociach :grinning: :grinning:
17. dec 2008 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, lenadka to poznam, ze napecene zazrakom mizne :wink: :grinning: , aj u naas je medovnikov uz len polovica :angry: :slight_smile:
17. dec 2008 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hawajcanka vitaj medzi nami. Ak sa ti nedari otehotniet, tak ti poradim papat kyselinu listovu 3x1tbl a vitamin E 2x do tyzdna 1 tabletku. To ti mohol poradit aj tvoj gyndos. Mam to odskusane na sebe a kamoske sa tiez nedarilo otehotniet. Zacala brat tieto vitaminy a do 6tyzdnov bola /vlastne je/ ,,v tom,, :slight_smile: .Ak chces nieco podrobnejsie, tak mozes aj do ip.
17. dec 2008 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja poradim len "nohy hore" :grinning: u nas to zabralo :grinning:

co chcete od starych pod stromceky?
17. dec 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok