Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
3. jan 2009

nevyhodime, ale plati sa clenske 😀 😀 robim si srandu, vitaj licijja

martinka16
3. jan 2009

ahoj lucijjka.....vitaj a prispievaj kedy cakas babenko?

bubba
3. jan 2009

8.aprila martinka 😀 😀 😀

martinka16
3. jan 2009

halooo zeny a kdeze ste?

srdcko
3. jan 2009

v robote ☹

ollako
4. jan 2009

Ahojte nevite ci a kde v PD funguje plavanie s detmi?

lucijja
4. jan 2009

ahojte,
mno, ja som len teraz vstavala, takze neviem co budem robit zase vecer...V noci vobec nemozem spat a cez den by som spalaaaa...

ollako pozri sem...
http://www.kacatko.sk/

ollako
4. jan 2009

ahoj lucijja teba asi z videnia poznam..nie si ty z Lehoty p/Vt.?

lucijja
4. jan 2009

ollako, áno, som... 🙂 a odkial ma poznas?

ollako
4. jan 2009

Ked som bola pubetacka chodila som k vam na diskoteky...myslim, ze mas aj brata Rada a aj ja mam brata Rada a tusim sme volakedy prehodili aj par slov

lucijja
4. jan 2009

Ja som v sharku robila par rokov barmanku takze asi fakt odtial. Ano, bracho je Rado, mas dobru pamat... 😀

ollako
4. jan 2009

Ja si viem zapamatat tvare,ale s menami to je horsie...ja so z Cigla,takze urcite mame nejakych spolocnych znamych

lucijja
4. jan 2009

tak to sa urcite pozname... 🙂 aj do Cigla co sme sa nachodili na diskoteky...seja hoja... 😀

srdcko
4. jan 2009

aj ja som chodila do lehoty na disky.....ale nepoznam ta z videnia, sice ja som bola len par razy, ked ma buricinovci pustili, ved som mala 16 😀

srdcko
4. jan 2009

baby, neveite, kto by kupil Chicco CT 0,5?

martinka16
4. jan 2009

no to neviem srdcko nepoznam osobne nikoho ale skusim sa spytat kmotrovcov ti maju obaja deti vo veku kedy budu na jar golfac potrebovat ,,,,,a potom napisem,,,,a aka by bola cena?

danulka2
4. jan 2009

ahojte, vitam nove pisatelky 🙂 .Spominate diskoteky, jaaaaj to bola doba 😀 😅 .Ja som chodila do Kanianky a do Kosa

martinka16
4. jan 2009

ja do chrenovca ONLY,,,,,tam som spoznala aj mojho draheho,,,,,,mestske disky ma nikdy neklakali mala som akysi strach z tolkych ludi,,,

lucijja
4. jan 2009

jooj mestske diskoteky som ani ja nemusela...do Kosa som chodila aj ja...boli to prve diskosky moje, to bolo... 😅
srdcko, nechcela si nahodou napisat Buricanovci? tych poznam... 🙂

ollako
5. jan 2009

ahojte babeny, aj ja som chodievala do kosa ... a tam sme sa dali do kopy s mojim manzelom, ktore poznam od mala, lebo sme z jednej dediny...
licijja ako tehulkujes? citis sa fajn? kde chces rodit?

lucijja
5. jan 2009

Ahojky,
zatial sa citim celkom fajn az na hrozne palenie zahy a bolesti v krizoch...ale zatial sa da...Neviem kde rodit stale...asi by som mala v Bojniciach uz len preto ze moj doktor Hudec je tam porodnik, tak mi pride blbe ist do Handlovej..ale bojim sa trochu tych Bojnic, zatial som pocula vacsinou zle veci, tak neviem...

Baby, vy ake mate skusenosti s nemocnicami v Bojniciach a Handlovej?

danulka2
5. jan 2009

caute babenky, ale sa nam pekne chumeli 🙂 ,maly nam zapadol snehom 😀 😀 😀 , ale sme ho vyhrabali 😉 . Mal uzasnu radost zo snehu 🙂

ollako
5. jan 2009

caute
lucijja v HA nic moc,ked budem mat druhe idem do Bojnic

martinka16
5. jan 2009

lucijja ja som rodila v Bojniciach a teda nemozem povedat jedinke krive slovo ,,,mozem len odporucat a koniec koncov Hudec si da rad zaplatit (mozno si aj vypyta ) tak sa nestrachuj je to podla mna len blba rivalita medzi nemocnicami a dokonca Handlovska ma len nejaky malinky limit mesacne na porody a ked sa netrafis musis si vraj cvakat,,,,aspon co sa tyka VšZP

bubba
5. jan 2009

halooooooooooooooooo aj ja som sa spoznala s manzelom na zabave 😀 😀 v zem.kostolanoch hahahaaaaaaaa tak tie co to poznate,uznate,ze to uz musi byt roky rokuce 😀 😀 😀

sniezik sa nam chumeli....zima je zimicka.....lalalaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀

paska
5. jan 2009

jej bubba 😀 aj ja som tam chodilaaaaaaaaaaaa

martinka16
5. jan 2009

a kto chodil do chrenovca??????

asi nikto 😒

bubba
5. jan 2009

lucija uz si citala temu bojince versus handlova??tam mas vsetko co potrebujes aby si vedela kam ist rodit...u mna osobne to nabuduce(ak bude)isti Pe 😉

srdcko
5. jan 2009

v bojniciach to bolo fajn, tiez nemozem povedat ani krive slovo, aj moj muz si chvali....

martinka16, ja by som ho dala aj tak za 20 €, nech to je taka okruhla cena

lucijja, ano buricanoci 😉 ved kto by ich nepoznal

srdcko
5. jan 2009

no, ktomu zoznamovaniu, my mladsi sme to vzali cez pokec 😉 😀 a nahodou to vyslo....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre