Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

papula
autor
5. dec 2006

Martula a v com?

martula
5. dec 2006

No viete, ja neznalec, som rada, že viem ako sa deti robia 😀 😀 a zrazu som si čítala o pôrodoch a o komplikáciách a o prístupe lekárov a tak ďalej... A stále počúvam rôzne názory o Bojnickej a Handlovskej nemocnici, ktorá je lepšia a kde čo sfušovali a tak.... Ja neviem, čo si Vy myslíte? Handlovú chválili, ale v poslednej dobe som počula sťažnosti a Bojnice zatracovali, ale moje kamarátky, čo tam rodili, si nevedeli vynachváliť. Tak neviem. Ale sú tu super témy, to už hej. Teraz som maród, tak mám času vysedávať pri computeri. Super, môžem si s Vami písať. 🙂

papula
autor
5. dec 2006

Jááááj super uz mi padla idem konecne domkov.Babulky budem koncit ak sa bude dat este vecer popiseme ak nie zajtra sem mrknite mozme pokecat pa pa a pekny vecer 🙂

mixka
5. dec 2006

byvate v prievidzi, ci bojinciach ???

martula
5. dec 2006

Papulka a kde robíš, keď robíš do 18.00?
Práve si kukám Prieboj a sú tam krásne detičkz, dokonca aj od nás z Rudna je tam malá Peťka. Super!

papula
autor
5. dec 2006

Mrtulka neboj sa a toto ta hlavne nemoze odradit od babenka aj ked je vela problemov pri tehu a porodoch tak treba pevne verit,ze teba to prave obide a tesit sa na to malicke a ked je aj problem pri porode kazdy jeden doktor si s tym vie uz poradit a hlavne v nemocnici Handlova a Bojnice.Len neboj a take prispevky necitaj. 🙂

martula
5. dec 2006

Mixka, ja bývam v Nitrianskom Rudne. A super sa mi tu býva.

mixka
5. dec 2006

tam je krasne, zavidim. mate rodinny domcek, vsak ???

papula
autor
5. dec 2006

Ja pracujem vlastne v mojej a priatelovej firme takze on ma dost setri,ale pokym vladzem a nemam ziadne komplikacie a je mi fajn tak robim ved tehu neni choroba,ze treba sediet doma na zadku,ale dobre uz fakt koncim majte sa pekne kocky zajtra namrknem. 😉

mixka
5. dec 2006

ahojky a urcite pridi, pokecame. som rada, ze je tu niekto odtial, ako ja 🙂

martula
5. dec 2006

Vidíš papulka, si hundrala, a nakoniec sa celkom dobre rozbiehame. Hádam Vás tu nenechám samé tri si vypisovať, veď by ste si išli na nervy. 😉 Papulka, to musí byť super pocit, keď ti rastie bruško. V ktorom si presne týždni? Mixka a Ty si tiež tehotná alebo si snažilka ako ja.

martula
5. dec 2006

Mixka, máš pravdu, v Rudne je fakt super. Aj v lete, aj v zime, aj stále. Bývame v rodinnom domčeku, ešte nedokončenom, máme záhradu, ešte nedokončenú a máme labradora, ten je našťatie dokončený. 😀 Bože, ale som vtipná. To bude z tých liekov. Si predstavte, doktor bral ohľad na moje možné tehotenstvo /1 deň mmi meškajú/ a predpísal mi lieky možné aj pre tehotné ženy v rannom štádiu tehotenstva. Super.
Mixka Ty si v práci alebo doma?

mixka
5. dec 2006

jej, uz ti meska ms ??? tak to velmi drzim palceky, nech je to mimi 😉

mixka
5. dec 2006

hej marti, dnes som sade, tak ma níe je tazke najst 😀

martula
5. dec 2006

No vieš, ono je to takto. Ja som vždy mávala krámy 20. v mesiaci. Až tu zrazu, v októbri som nedostala a dostala som až 4. 11. Teraz je 5. 12. a ja sama neviem, čo to znamená, či sa mi krámy prehodili na 4.ho alebo čo. A minulý pondelok som si robila test a bol negatívny. Čo myslíš, mám si ho urobiť zase alebo mám ešte počkať?

mixka
5. dec 2006

ja by som asi nevydrzala a spravila este jeden. ak uz ti meskaju, tak kludne sprav. a ak bude negat a ms nikde, tak o dva-tri dni urob dalsi. kocky pisali, ze velmi dobry tehu test je viola.

martula
5. dec 2006

viola? To si idem hneď napísať. A spravím si ten test, máš pravdu. Potom dám vedieť. 😉

mixka
5. dec 2006

kedy ho budes robit??? som normalne zvedava... 🙂

mixka
5. dec 2006

a predavaju ju /tu violu/ v dm drogeriach, ci aj v lekvarnach neviem...

martula
5. dec 2006

No zajtra pôjdem do tej našej úžasnej dedinskej lekárne a opýtam sa na violu, na čo zareaguje teta vypúlenými očami a potom si vyberiem z jej bohatej ponuky testov a hor sa domov robiť a potom ti hneď napíšem, dobre? A Ty si si kedy naposledy robila test? Už ti niekedy meškali?

mixka
5. dec 2006

marti ee, ja slapem jak svajciarske hodinky od 13tich rokov. ziadny vykyv a teda ani pochybnost.

martula
5. dec 2006

Aha, tak to asi hneď zbadáš, keď dôjde k nejakému meškaniu alebo výkyvu. Keď ti telo tak presne pracuje, to znamená, že aj je v poriadku. Tak v čom je problém? Ťažká otázka.

mixka
5. dec 2006

no, to keby niekto vedel... netusim... a nezamyslam sa, lebo by som sa iba trapila a uz toho bolo dost... 😢

martula
5. dec 2006

Máš pravdu, úplnú pravdu. Prejdime radšej na snažilkz, tam je veselšia téme, o.k.? Stretneme sa tam. Ahoooj 😀

papula
autor
7. dec 2006

Aholky babulky
No co ako sa mi mate?ja som mala vcera tolko roboty,ze som ani nevedela,kde je sever to robia tie vianoce 😀

paska
7. dec 2006

dobrý večer. niekto od nás?

papula
autor
7. dec 2006

Ahojky 🙂 este je tu niekto?

paska
8. dec 2006

no dobre večer sem teda kuknem či dakto na pokec 😉

lblb
20. jan 2007

ahojte babenky,

papula mi v IP poradila nejake mena babeniek z PD.viete mi niektora poradit,kde v prievidzi robia 3D ultrazvuk,alebo aspon kde mi nahraju sono na CD,lebo moj gynekolog robi len fotky a ja mam pocit,ze som nieco ukratena ☹

lblb
21. jan 2007

halooo!!!tak je tu niekto z prievidze???nikto mi od vcera neodpoveda...☹

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre