Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
30. máj 2007

ahojte baby, nas Ado mal vcera 10 mesiacov a spravil prve kroky, sme boli normalne s tatinom stastim bez seba...sme mu ich ratalia tesili sme sa ako male deti....
paska, ja som ta normalne v tom tescu ani nevidela, keby si sa mi nepozdravila, tak si ta ani nevsimnem ☹ uz mi prisli papiere na prijimacky na tu vysku, tak sa sprtam 🙂 nech uz to mam za sebou

domeenika
30. máj 2007

Kika13 ja som priamo z Prievidze.. co ty?

kika13
30. máj 2007

Ja som z Handlovej, v PD pracujem, teda kym som nezostala doma, uz sa ulievam od konca novembra 😉

domeenika
30. máj 2007

hmm no to mas asi ako ja.. ja som doma uz mesiac, teda co som zostila ze som tehotna.. robila som casnicku a teda v zafajcnom som nechcela ostat..tak som doma a bez zamestnania..keby nemam priatela tak neviem neviem co by som robila...

paska
30. máj 2007

ahojte 😀 máme nové prírastky 😀 ahojte 😉
kika aj ja som z HA 😉

kika13
30. máj 2007

Ja mám šťastie na zamestnávateľa,že mi toto všetko toleruje a mám istotu, že po materskej sa mám kam vrátiť, tebe teda veľmi nezávidím, ale určite si niečo potom nájdeš 😉 hlavne, že mimi to nebude musieť dýchať ten dym

kika13
30. máj 2007

Paska v ktorej casti Handlovej byvas? Ja pri vezicke.

srdcko
30. máj 2007

domeenika,aj ja som priamo z Pd, byvam na severe...tiez som ostala doma uz od 3.mesiaca, predtym som chodila na VS, keby niet muza, tiez neviem, co by som robila, ked tehotne pred materskou, co nerobia, nemaju narok na ziadne pridavky 😀 ☹

paska
31. máj 2007

ahojte 😀
kika prievidzská ulica 😉

lenadka
31. máj 2007

cao bebek nejak sem malo chodim, tak mi terminy usli🙂))Prisla by som niekedy poobede, lebo sak doobeda pracujem a v nedelu uz mas cosi-ja tiez /meniny/ cez vikendy dobieham domacnost ale v nedelu poobede mozu aj cigancata padat a cez tyzden aj tak toho vela nestihnem tak v niektore dni proste vypnem baterku a idem len von s malou. Vidim ze doobeda ti mala aj tak spi vtedy ked mi lobzujeme, potom ide spinkat o 12,00-12,30 az do 15,00-17,30 ako kedy sa zadari 😀. Mala ti uz ma 10 mesicov, v tom case sme 1 x skusali len jendo spanie za den, tiez spavala PRESNE ako tvoja a este to neslo proste o 10,00 ju odpalilo a bolo a o mesiac to uz islo a odvtedy spava takto dlho. Dopoludnia umorime, nakrmime a bumba🙂Vecer ide potom buvat okolo 20,30-21,00/to je ale cas ked uz lezi v postielke/, niekomu sa to zda neskoro, ale ked si predstavis ze priemerne spi od 12,00 do 16,30...tak len co vstane, oblecie sa a naje aby sla spat znovu? A ked mi vstane o piatej pol siestej no daj ju o hodinu spat znova🙂Takto sme spokojny. A ma rovesnicku co cez den spi hodku a strasi do 22,00-23,00 a nie a nie ju uspat, tak si vravim ,ze este sme na tom dobre ked obcas vecer protestuje, ale nie ze by nechcela ist spat ale od choroby vymysla ze bud tu somnou kym zaspim, alebo nechaj mi otvorene dvere a obcas vylezie s posielky a pride za nami a ukladaj znova 😝

lenadka
31. máj 2007

srdcko, gratulujem k prvym krocikom! 😀
domenika, kika vitajte! 😀
pasi, kedy si bola v tescu? ja som tam v poslednom case fuuurt 😀 normalne som si myslela ci ti tie plienky nekupim a nedovleciem ked su v akcii, ale vidim ze si akcna a stihas nakupy, sprtanie, domacnost, pasku a secko lavou zadnou 😀

srdcko
31. máj 2007

paska, a nepoznas nahodou Maria Kolenicku? On tam tiez byva

lenadka
31. máj 2007

srdcko,
ja by so mta asi nespoznala keby ta niekde vidim, mozno len podla maleho, lebo on ma take vyrazne crty 😕 😅

dianga
31. máj 2007

Ahojte, ja som tiez narodena v Bojniciach, momentalne zijem v Milane a som v 16tt. Je tu niekto z okresu Pd co je priblizne tak na tom ako ja s tehotenstvom, nech sa mozme navzajom poradit?

lenadka
31. máj 2007

dianga domenika je na tom tak ako ty🙂 pisala na tejto strane vyssie 😉

dianga
31. máj 2007

domenika ahoj. Ja som dnes isla do jednej restiky ze upratovat na tri hodiny rano ale ked som videla tu babu co odchadza ako dviha kovove stoly a nosi ich na terasu radsej som sa hned priznala ze som tehotna a tak mozem o robote snivat. Peniaze by sa zisli ale o babatko prist nemienim.

srdcko
31. máj 2007

lenadka, on by sa na teba urcite zacal skerit, on to robi vsade, asi takto, len tam ma len 8 zubov 😀

kika13
31. máj 2007

lenadka: dakujem za privítanie 🙂, dianga: ak budeme vediet tak sa pokusime poradit aj my ostatne 😉, že kočky?

srdcko
31. máj 2007

jasne, poradime ako sa da....ved mamy si musia pomahat --> co si nepravime sami, to nemame 😀

dianga
1. jún 2007

kika13 🙂 dakujem....

domeenika
1. jún 2007

dianga.. ja mam termin koncom novembra.. tak asi to bude tak podobne ..
srdcko.. no ja som robila hned po skole rok a teraz som vlastne tehotna.. takze narok nemam na nic.. a uz sa tesim na tu matersku co mi vypocitaju..
kika13.. tak to mas fajn,kde pracujes? ja sa nechcem vratit do zamestnania..teda tam kde som robila.. mam hotelovu akademiu tak si hadam najdem nieco lepsie..a rozmyslam tiez ze si spravim minimalne nejaky kurz,nadstavbu a mozno aj vysku dialkovo

kika13
1. jún 2007

Ja pracujem v jednej nemenovanej fin. institucii, ktora je v OD Prior zozadu, dostala som sa tam hned po skole, som tam uz druhy rok, teraz ked som doma je to fajn, ale pred tym bola praca velmi narocna na cas a dochadzanie. Castokrat sme v praci tahali aj dvanastky, do roboty po tme, z roboty po tme, len si to neviem predstavit, ked budeme mat maleho, ze by som sa vratila, ale v PD si nenavyberas, takze asi sa bude babka s ockom starat 😀. Domenika s hotelovkou si celkom urcite nieco najdes 🙂, na 100% 😀 Ale ked vidim, ze fakt vela ludi je bez prace, tak sa naozaj nestazujem a som vdacna zato ze mam kde robit. Kocky napiste ako sa mate, lebo ja sa nudim, nakupene mam uz asi vsetko a ani ma uz nebavi behat po obchodoch 😒 tak teraz casto visim na nete a citam pa pa

paska
1. jún 2007

kika 😀 fin.inštitúcia 😉 môžem sa ťa niečo spytať do ip? 😉

kika13
1. jún 2007

Jasne paska, pytaj sa 🙂

paska
1. jún 2007

kika máš ip 😀

kika13
1. jún 2007

paska mas to tam 🙂

paska
1. jún 2007

kika dakujem za vyčerpávajúcu odpoved 😉
a do práce kedy nastúpiš? počkajú ťa? 😕

kika13
1. jún 2007

nemáš za čo Paska 😀

paska
1. jún 2007

a rodíš v ha?

kika13
1. jún 2007

No ratam, ze ked sa maly narodi v juli, tak aspon rok a mozno aj trosku dlhsie sa chcem venovat len jemu, u nas ked mas zmluvu na dobu neurcitu, tak si ta tam miesto pocka, v tomto maju fajn pristup k mamickam. A nakoniec stale tam niekto dava vypoved, skoro nikto tam nevydrzi,takze ma budu brat naspat vsetkymi desiatimi 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre