Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
7. jan 2009

blizi sa 200-ta strana

zuzanka07
7. jan 2009

srdco, kaslem na peniaze, ja by som ich,hlavne ked maju svoj den, aj darovala 😀
dani, to bolo skonstatovanie alebo otazka ?

bubba
7. jan 2009

srdcko ako vies co davaju na psyche do zily?? 😀 😀 😀 ty si nas podvadzala a uz si tam randila?inak taky mesiac dovolenky by mi bodol...aspon by som bola medzi svojimi 😀 😀

nikuska19
7. jan 2009

Aj mne by sa sikla pomoc pri oknach,lebo som byvala v TN a ked som prisla byvat sem/dovtedy len tatko a brat/tak nerobim nic ine,len beham s vysavacom a handrou a upratujem,ale uz ma to nebavi,lebo je tu stale rovnaky bordel ako predtym 😠

danulka2
7. jan 2009

bubba a co bolo na solvestra po tom konaku? Este si nenapisala 😉 .Kolko si toho vypila, to aby sme vedeli priniest 😀 😉

srdcko
7. jan 2009

ja tiez, obi dvoch dakedy....ako 1+1, len mam pocit, ze by som museli isto do minusu, aby si ich niekto zobral

zuzanka07
7. jan 2009

pocuvajte baby, sotva stihnem napisat odpoved na posledny prispevok a uz je tam dalsich pat.Ak to takto pojde dalej, tak nas caka dalsia neprespata noc 😀 ale nie kvoli detom...

srdcko
7. jan 2009

nie nie......ale mama mi hovorila 😀 😀 😀 ale toto je fakt hnusne, co som napisala ☹

nikuska19
7. jan 2009

heej neblaznite,viete co to je ked sa zenske opiju,katastrofa!

srdcko
7. jan 2009

inak je streda a vsetky sme tu, co hra zase Manchester ?
ako sa mam nocnu, takze chatujem za nocny priplatok

danulka2
7. jan 2009

zuzi este uvidim, co mi bude pasovat 😉
ja by som asi po mesiaci dovolenky scvokla totalne 😀 , mne by stacili 2 tyzdne

srdcko
7. jan 2009

vieme, inak zuzanka07, pozdravuju vas nasi beckari...mali sme stretko cez sviatky 🙂

nikuska19
7. jan 2009

no a co,mne by to nevadilo,ved aj tak nezaspim skor ako o 24:00,tak len piste 😎

danulka2
7. jan 2009

srdcko ja to tiez tak vidim, ze chlapi pred futbalom a zeny na chate 😀 😀 😀
ale aspom mozeme ohovarat 😀 . Ktora zacne?

zuzanka07
7. jan 2009

srdcko, mas pravdu, je to hnusne, ale co uz s nimi mame robit ? 😉 ved po niekom to museli zdedit 😀 a to som si ista, ze po nas, matkach maju len a len tie lepsie vlastnosti. 😀

danulka2
7. jan 2009

nikuska ja rano vstavam o 6,30. Hold skola vola 🙂 , ale moju pubertacku 😀 .No a ja idem k zubarovi 😝 😝 😝

nikuska19
7. jan 2009

Mne uz to teraz sibe,lebo som na PN uz mesiac bleee

zuzanka07
7. jan 2009

srdcko,dakujem za pozdrav 🙂

danulka2
7. jan 2009

nikuska klud, este ti len bude, ked uz budes maminou 😉 😀

nikuska19
7. jan 2009

aha.zubar-fuuuuuj,neznasam ich.tu skolu by som skor zvladla.
ak tak nad tym rozmyslam,tak neviem co dobre by mohlo po mne zdedit to moje,asi nic.

srdcko
7. jan 2009

dabnulka ja o 5,45, musim otvorit hotel.....ale nas v skole ucili, ze vlastnosti sa dedia pol na pol, z kazdeho rodica ide jeden chromozom ci co

bubba
7. jan 2009

nikuska pockaj ked budes na materskej to ti bude este viac a kazdy vecer 😀 😀 😀 ako napr.mne.
danulka,ja som mala na silvestra za naprstok do kavy a potom 2 dcl samanskeho....a smiala som sa jak blba aj s kamoskou
inak ja som este opita nikdy nebola a toto bola len nalada a a ni to som este nemala 😀 😀 teda z chlastu 😀

danulka2
7. jan 2009

naboj, casom na to prides 😉

srdcko
7. jan 2009

odovzdam tento rok cez sivatky, ak nezabudnem

danulka2
7. jan 2009

ups, malo byt ,neboj, 😅

nikuska19
7. jan 2009

srdcko - Hotel???aky prosim ta.
Ak to je pol na pol,tak to bude dobry sinter,uz sa tesim na to neposlusne dietatko 😀

danulka2
7. jan 2009

baby ja sa rehocem na tych nasich preklepoch 😀 😀 😀

srdcko
7. jan 2009

danulka, inak to je pravda, sice za mlada, no pomlcim o alkohole, ale teraz kolkorazy, ked je svokor u nas, sama si nalievam, aspon clovek potom tak nemysli 😎

bubba
7. jan 2009

hej vlastnosti 50/50 to musim priznat,akurat ze niektore sa daju utlmit a da s a s nimi pohrat 😀 😀 tak ako ta moja je napriklad brutalne tvrdohlava kedze to ma z obidvoch stran...a vzdy ju dako dokazem presvedcit aby mi uverila 😀 😀 a nebola tvrdohlava

danulka2
7. jan 2009

inak bubba, ked ti staci naprstok a si vyrehnena, tak sme na tom skoro rovnako. Mne staci 2dcl vina je mi vsetko smiesne 😅 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre