• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
baby spite? Ja uz som aj napiekla broskynove buchty, mnaaaaaaam :wink:
10. jan 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved ,,robotu,, mozem realizovat aj bez snazilkovania :sweat_smile: :grinning:
10. jan 2009 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie nie, ja som v robote.....

zuzanka07...aj vy snazilkujete? :slight_smile:
10. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko ako ta tak citam, tak ty si stale v robote :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Ta to tam tak bavi? :wink: :grinning:
10. jan 2009 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sefka by ti mala dat aspon odmeny, ked si tam tolko :wink:
10. jan 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka2, ja som iba vtedy na koniku, ked som v robote...zato asi odmeny nie su... :grinning:
10. jan 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka, pre Teba je to robota ? :grinning:
srdcko, nie nam 2 deticky bohato stacia :sweat_smile:
10. jan 2009 o 19:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a ja mam kolko? :wink: :grinning:
10. jan 2009 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale podpichnut mozem, no nie ? :wink:
10. jan 2009 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak zuzi ako mam nazvat tu ,,robotu,, :wink: .Daj tip
11. jan 2009 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lopota
11. jan 2009 o 18:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skor polorobotka :grinning:
11. jan 2009 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obetovanie poslednych zvyskov energie :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
alebo 5minut radosti a cely zivot starosti :wink:
11. jan 2009 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak preco sme to zduplovali ? :slight_smile: :wink:
11. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi a musi nam byt tak dobre ako chlapom? :wink: My musime pri detoch stihat varit, piect, zavarat, prat,zehlit, upratovat, postarat sa o deti a muza a chlap pride z roboty, naje sa, precita noviny alebo internet a zaspi na gauci :sweat_smile: :grinning: .Cest výnimkám :wink:
11. jan 2009 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, co sme chceli, to aj mame , este ze sme tak sikovne :slight_smile: :slight_smile:
11. jan 2009 o 21:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co by bez nas chlapi robili, ale ako ti moji sa uz naucili ako tak, ked som v robote, obcas dokonca kupia aj rozky, minule dokonca vsetky kakaove :grinning: (a to mali byt muzovi na desiatu a medzi ne salama, syr ) :grinning: ....

ale tiez dakedy vedia vytocit az do placu,ale aspon si ocka premyjem :sunglasses:
11. jan 2009 o 21:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko plne s tebou suhlasim niekedy by som toho mojho vystrelila na mesiac aspon na 2 hodiny ,,,,ale aby sa mi potom vratil
11. jan 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko ako sa hovori, ze s certom zle a bez neho este horsie. Len si spomenme na film sexmisia :wink: :grinning:
11. jan 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej Danulka alebo nechcem zit s tebou ale bez teba tiez nie,,,
11. jan 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
,,, ale tak no, co by sme bez nich robili,,,,,to by sme mali velmi easy life.....
11. jan 2009 o 21:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sama kozmetika, fitko, kadernictvo, ziadny porod, ziadna celulitida....ved by sme boli dokonale :sunglasses:

sexmisiu som nevidela, ked to davali, mala som malo rokov :grinning:
11. jan 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko o nic si neprisla :wink: .Ako ked za komunistov nahrali eroticky film :grinning: :grinning: :grinning:
11. jan 2009 o 21:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o, super, ason viem, o com bola pointa :grinning: chcem sa spytat, ake postele maju vase deti? ado bude mat 2,5 roka, ale spava v cestovnej postielke, je vacsia, ako klasicka, ale chceme mu kupit normalnu ....

mne sa lubi tato, ma aj matrac a je velka : http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath=163_188&products_id=2659
11. jan 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len mam pociát, ci sa nedolame
11. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to malo byt pocit :grinning:
11. jan 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem off, klipkaju mi uz ocka, zelam dobru noc, pa
11. jan 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko...
ja kebyze mam este raz male dieta, tak mu kupim taku tu vyvýšenu postel, pod ktorou su skrinky a este sa da aj vysunut stolik... maju ich napr. v Asku NR... je to prakticke... a aj pekne a dieta moze mat aj smykacku :slight_smile:)

lenadka: leni, dufam, ze si neodpadla, ked sme ta s Dankom prepadlí v sobotu. :slight_smile:)) rada som Vas videla.. ten moj bratranec je stale taky fesacisko, dobre si si vybrala :slight_smile:)
a kocur pepo nema chybu :slight_smile:
12. jan 2009 o 08:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kati, tak taketo prepadovky beriem aj kazdy den :grinning: ja mam strasne rada navstevy :grinning: hlavne taketo :grinning: :wink:
...k fesakovi...no sak len preto s nim vydrzim, keby ma tak skaredy jedoval tak mu zbalim kufre :grinning: :grinning: :grinning:
pepino bol zase nestastny lebo sme v sobotu vecer isli k nasim a v nedelu vecer sa vratili, uz sa tulal po ulici a ked uvidel auto hned sa rozbehol domov :slight_smile: a uz ho Rudino natahoval zvysok vecera, hlavne ze on nechcel domace zvieratko a mucka sa s nim viac ako somnou :grinning: :sweat_smile:
12. jan 2009 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok