Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
10. jan 2009

baby spite? Ja uz som aj napiekla broskynove buchty, mnaaaaaaam 😉

danulka2
10. jan 2009

zuzi ved ,,robotu,, mozem realizovat aj bez snazilkovania 😅 😀

srdcko
10. jan 2009

nie nie, ja som v robote.....

zuzanka07...aj vy snazilkujete? 🙂

danulka2
10. jan 2009

srdcko ako ta tak citam, tak ty si stale v robote 😉 😝 . Ta to tam tak bavi? 😉 😀

danulka2
10. jan 2009

sefka by ti mala dat aspon odmeny, ked si tam tolko 😉

srdcko
10. jan 2009

danulka2, ja som iba vtedy na koniku, ked som v robote...zato asi odmeny nie su... 😀

zuzanka07
10. jan 2009

danulka, pre Teba je to robota ? 😀
srdcko, nie nam 2 deticky bohato stacia 😅

danulka2
10. jan 2009

zuzi a ja mam kolko? 😉 😀

zuzanka07
10. jan 2009

ale podpichnut mozem, no nie ? 😉

danulka2
11. jan 2009

inak zuzi ako mam nazvat tu ,,robotu,, 😉 .Daj tip

bubba
11. jan 2009

lopota

srdcko
11. jan 2009

skor polorobotka 😀

zuzanka07
11. jan 2009

obetovanie poslednych zvyskov energie 😀 😀

danulka2
11. jan 2009

alebo 5minut radosti a cely zivot starosti 😉

zuzanka07
11. jan 2009

tak preco sme to zduplovali ? 🙂 😉

danulka2
11. jan 2009

zuzi a musi nam byt tak dobre ako chlapom? 😉 My musime pri detoch stihat varit, piect, zavarat, prat,zehlit, upratovat, postarat sa o deti a muza a chlap pride z roboty, naje sa, precita noviny alebo internet a zaspi na gauci 😅 😀 .Cest výnimkám 😉

zuzanka07
11. jan 2009

dani, co sme chceli, to aj mame , este ze sme tak sikovne 🙂 🙂

srdcko
11. jan 2009

co by bez nas chlapi robili, ale ako ti moji sa uz naucili ako tak, ked som v robote, obcas dokonca kupia aj rozky, minule dokonca vsetky kakaove 😀 (a to mali byt muzovi na desiatu a medzi ne salama, syr ) 😀 ....

ale tiez dakedy vedia vytocit az do placu,ale aspon si ocka premyjem 😎

martinka16
11. jan 2009

srdcko plne s tebou suhlasim niekedy by som toho mojho vystrelila na mesiac aspon na 2 hodiny ,,,,ale aby sa mi potom vratil

danulka2
11. jan 2009

srdcko ako sa hovori, ze s certom zle a bez neho este horsie. Len si spomenme na film sexmisia 😉 😀

martinka16
11. jan 2009

hej hej Danulka alebo nechcem zit s tebou ale bez teba tiez nie,,,

martinka16
11. jan 2009

,,, ale tak no, co by sme bez nich robili,,,,,to by sme mali velmi easy life.....

srdcko
11. jan 2009

sama kozmetika, fitko, kadernictvo, ziadny porod, ziadna celulitida....ved by sme boli dokonale 😎

sexmisiu som nevidela, ked to davali, mala som malo rokov 😀

danulka2
11. jan 2009

srdcko o nic si neprisla 😉 .Ako ked za komunistov nahrali eroticky film 😀 😀 😀

srdcko
11. jan 2009

o, super, ason viem, o com bola pointa 😀 chcem sa spytat, ake postele maju vase deti? ado bude mat 2,5 roka, ale spava v cestovnej postielke, je vacsia, ako klasicka, ale chceme mu kupit normalnu ....

mne sa lubi tato, ma aj matrac a je velka : http://www.mojnabytok.sk/product_info.php?cPath...

srdcko
11. jan 2009

len mam pociát, ci sa nedolame

srdcko
11. jan 2009

to malo byt pocit 😀

srdcko
11. jan 2009

ok, idem off, klipkaju mi uz ocka, zelam dobru noc, pa

katrin21
12. jan 2009

srdcko...
ja kebyze mam este raz male dieta, tak mu kupim taku tu vyvýšenu postel, pod ktorou su skrinky a este sa da aj vysunut stolik... maju ich napr. v Asku NR... je to prakticke... a aj pekne a dieta moze mat aj smykacku 🙂)

lenadka: leni, dufam, ze si neodpadla, ked sme ta s Dankom prepadlí v sobotu. 🙂)) rada som Vas videla.. ten moj bratranec je stale taky fesacisko, dobre si si vybrala 🙂)
a kocur pepo nema chybu 🙂

lenadka
12. jan 2009

ahoj kati, tak taketo prepadovky beriem aj kazdy den 😀 ja mam strasne rada navstevy 😀 hlavne taketo 😀 😉
...k fesakovi...no sak len preto s nim vydrzim, keby ma tak skaredy jedoval tak mu zbalim kufre 😀 😀 😀
pepino bol zase nestastny lebo sme v sobotu vecer isli k nasim a v nedelu vecer sa vratili, uz sa tulal po ulici a ked uvidel auto hned sa rozbehol domov 🙂 a uz ho Rudino natahoval zvysok vecera, hlavne ze on nechcel domace zvieratko a mucka sa s nim viac ako somnou 😀 😅

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre