Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
12. jan 2009

katka pozerala som fotky na streche a supeeer-velmi sa mi paci ten domcek a ta terasa ta je na zozratie....paci sa mi aj tvoja obyvacka-myslim tie farby-na to ja Rudina v zivote nenahovorim....ja by som chcela obyvacku jemne lila a chcela som zeleny gauc a koberec bezovo zeleny, lenze on take farby ee tak bude gauc oranzovy a steny biele 😝 ...kuchynu som chcela marhulkovu aaale kdeze, tak je biela a biela bude mozem sa aj na hlavu ostavit, zase netrvam na tom, lebo biela kym budu decka male je najpraktickejsia pretries 1-2 ked len kriedou cmaranice, zato farebnu by sme uz odtien nemuseli trafit...takze na stare kolena snad budeme mat farebne steny 😅 😉

martina16
12. jan 2009

Lenadka aj my sme dali farebne steny ale sme len striedali 2 odtiene mna zase muz nahovaral na vsetky mozne farebne kombinacie ale vies take bez hlavy a paty....tak sme vsadili na hnedu a taku sedobezovu-neviem to opisat a boli to dva medzi odtiene a a na krb sme dali rajbanu tym odtienom medzi stenami takze to vyzera dobre ale dvieerka na linke uz budu farebnejsie uz sa nebojim tak kombinovat asi budu zelene a par zelenych doplnkov to spravi....uz s tesim lebo momentalne mame lenku ako vyklad

kkatrina
12. jan 2009

leni 😀 😀
vy máte domáce zvieratko? tak na toto by manžel mňa v živote nenahovoril, mám panický strach z akýchkoľvek zvierat - ale to je asi tým že mám chronickú toxoplazmózu 😝

ja mám steny bielo - žlté, teda v kuchyni a v obývačke, a chodba je kávová. Inak klasická biela - hlavne v detskej - ako povedala lenka - deti sú občas šikovné. Už mám popísaný nový stolík v obyvke, nová biela skrinka v obyvke dostala zaberák z tĺčika na mäso - takže tam mám krásne ryhy a vytrhnutú na kuse drevotriesku, podotýkam že všetok nábytok je nový a bývame presne 16 dní 😝 😝

ale čo ich zabijem? sú to moje zlaté detičky 😀 😝

srdcko
12. jan 2009

my mame obyvku syto zelenu, ale len dve steny, jedna je biela a ta stvrta taka broskynova, taka je aj chodba a detska je modra, len jednu stenu ma zateplenu a tam je okrova suchana omietka. Len este dako premalovat kuchynu 🙂

lenadka
12. jan 2009

kkatrinka gratulujem ako ste to rychlo zmákli ....a pochval sa ako sa byvaaa???? 😕 🙂

lenadka
12. jan 2009

kkatrin, no my sme ziadne zvieratko nechceli-to k nam prislo same-je aj na fotkach tusim ten nas risavy pepo 😀

lenadka
12. jan 2009

a baby zavidim vam tie farebne stenýýýýýý 😢 ...aale len srandujem, ale bola by som radsej keby su farebne ale prezijem to aj bez toho 😀

katrin21
12. jan 2009

lenka: no tak na tie skvrny... staci si do zavaraninoveho pohara odlozit farbu, co to zostane 😉 a inak.. vymalovala som si to sama!!! ked chces, pridem aj tebe... aj farbu som si namiesala🙂) nestiham dnes, mali sme tu poziar.... tak letim...

danulka2
12. jan 2009

ahojte babenky.Preberate malovky? My budeme malovat v lete, lebo maly je tiez sikovny, raz vystrekne caj na stenu, uz tam su ciarky od pera / ,,umelecke dielo,, ,ked maloval 😀 /

katrin21
12. jan 2009

lenka: inak.. ked das nejaku jemnu broskynovu ,alebo smotanovu, ani to moc nevidno... na zaciatok zvol system malych krokov... nieco jemne 😉 a potom to pojde lepsie.... ja mam ostatne steny zlte, a jedna je oranzova... farba CLassic color... vrele odporucam, len sa zriedi s vodou a valcekuje sa... ja som v zivote nemalovala, a jednoducho som to kupila a omalovala chodbu... na skusku.. a potom kupila marhulovu, kydla som do nej dve cervene flasticky a polku tamovooranžovej a vzisla moja vysnivana oranzova... ( suseda ma presne taku od firmy za drahe prachy....) Uz si ma segra objednala na vymalovanie chodby... 😀 vazne.

katrin21
12. jan 2009

inak celu obyvku vidiet tu
http://katrin21blog.blogspot.com/ to je moj blog

bubba
12. jan 2009

katrin tu farbu sme pouzivali aj my(tmavomodra)davali sme si ju do novej spalne v kombinacii s drevenym stropom a podlahou...vyzera to skvele....
inac ja tiez rada malujem aj kuchynu som si sama kremovo+olivovo zelena 1 stena...na detsku izbu chystam nieco podobne,zeleny strop(taka jasna pekna farba)a kremove steny ale to este mozno zmenim podla toho ake farby si vyberiem na skrine na detsku(svagrova mi dala jej staru obyvackovu stenu a chcem ju premalovat na roznofarebne..popripade potom ukazem fotos ked to bude hotove dufame ze koncom leta uz by mala detksa izba stat...najradsej mam umyvatelsne farby kupujem v Lemas-e su umyvatelne a davam si ich predmiesat strojom podla vzorkovnika..pozeram ze nie som jedina milujuca farebnost vo svojom pribytku...a moja mama,ze preco ste si nedali kuchynu bielu???a aka je krasna ta zelena....a este ssa da aj umyvat 😵
katrin mas krasny blog 😉 a nadherna obyvka

danulka2
12. jan 2009

mne by sa pacila jemna broskynova v chodbe, bledohneda v obyvacke, hraskova v spalni a do kuchyne este neviem

danulka2
12. jan 2009

inak katrin si sikovna, Ved ano, zema sama si musi vediet poradit vzdy. Ale ked je muz sam, tak si ani ,,caj neprihreje,, 😉

martinka16
12. jan 2009

danulka v niektorych pripadoch ano,,,ja teda nemusim ani vstat ked pride dom z prace ci fusky vsetko si sam poprihrieva ponabera,,,,nie ze by som nechcela alebo sa mi nechcelo ho obsluzit ale ukazat mu z casu na cas ze nieje digitalny si myslim ze treba,,,,ale my sa tak navzajom obsluhujeme,,,,vacsinou pripravujeme vsetko spolocne a tesime sa z toho... 😉

danulka2
12. jan 2009

ved ano. Nech vam to vydrzi co najdlhsie. Ale my sme spolu uz takmer 16rokov a asi nas to uz preslo 😉

katrin21
13. jan 2009

danulka: dakujem za komplimenty 😉 jasne ze my zeny zvladneme vsetko, mna napr. rozvod velmi posilnil a posunul vpred....uvidime , co urobi dalsia svadba 🤐
matka: aj moj je samoohsluzny.... ja rano cez vikend vstanem, uz robi ranajky, na obed mi cisti a nachysta maso, osupe zemiaky a pod... varime spolu.. vie uvarit absolutne vsetko.. este aj byavlu zenu musel ucit varit, lebo po par vyhodených hrncoch sa to nedalo vydrzat 😀 ....
ale vacsinou varim ja... ale on naprl obaluje rezne, lebo ja vraj narosýpam.. a jasne , ze umyva bez problemov riad.. ma inak aj kopec chyb, takych povahových, ale tých mam aj ja milion.... 😀 a do vsetkeho kecam 😀

katrin21
13. jan 2009

bubba: si citala cely blog od zacaiatku? dost dlho som si tam len vylievala srdce... ale potom som to prestala tajit,.. asi pred pr mesiacmi

bubba
13. jan 2009

katrin necitala ak ti to nebude vadit si to precitam... 😉

danulka2
13. jan 2009

ahojte baby. A gaza net a net 😝 😀 😉

srdcko
13. jan 2009

danulka2. mozno zajtra....nam dneska vypli elektriku, asi nap ol hodku, ale taka panika vypukla, ze ci uz mame BLACKOUT 😀

danulka2
13. jan 2009

pred chvilou hlasili na ta3, ze gaz tiekol, ale uz netecie 😝 . Zastavili ho neviem preco.

bubba
13. jan 2009

asi sa pomylili 😀

lenadka
13. jan 2009

no cafte az teraz citam co ste popisali 😀

katrin-fakt krasna obyvacka super zladena tie farby vsetko sa mi paci...keby mam byvat sama zariadujem si to vsetko inak--len do kuchynsej linky mi manzel nevravel nic-ze to nech si urobim ako chcem=kuchyna je moja, ale ostatne izby do toho sa starie a to nie a hento nie, ale ked to tak vezmes a ideme spolu do obchodov z vidi ze take co on chce ani neexistuje /na mna ma staromodny vkus-na nieco/ a vo vela veciach sa nezhodneme...gauc sme skompromisovali-to je slovo co??? 😀 😀 😀 😀, telku som nechala na nom aj DVD ze kup si co chces a ja cumim pri vareni na tu krpatu v kuchyni-viac menej to len pocuvam lebo sporak je opacne 😀 😀 😀 ale mne to staci, najradsej vecer ked varim si pustam dokumentarne filmy a ked uz je navarene tak sedim na stolicke a strikujem malej rolacik a to uz mozem aj bez pozerania par ociek prehodit, len v poslednom case je Rudkovi smutno v obyvacke a da si stolicku ku mne a cumime na ten krpec spolu a 104 uhlopriecka odpociva 😀 😀 😀 inak odkedy byvame sami vidim 100% zlepsenie vztahu 😵
a minuly tyzden ked bola mala u nasich tak som po veceroch doma nebola /raz kadernicka, druhy vecer kolegovci-isli sme si sadnut a ja poslednym busom o 22 s PD som prisla/...tak na dali den nachystane na zakurenie v krbe, ze len zapalkou skrtnut, riad umyty, postel nachystana /asi aby ked pridem pod parou trafim/ 😀 a dneska rano som mala cajik v termoske na stole-no nie je zlaticko??? 😀

katrin21
13. jan 2009

lenka: to som rada, ze sa ti to u mna paci, ved dojdi kuknut aj nazivo, hocikedy..
no.. ale ja zas mam pocit, ze to je len take provizorium, ... gauc kupovany pred 8 rokmi sa mi uz napaci, kupila by som si iny, modernejsi... velmi sa mi zmenil vkus... volakedy sa mi pacil stylovy nabytok... a teraz zas moderny... tak chcem mat aj v dome.. tuto to beriem len ako docasne a atak je tam vsetko za par korun z Ikey a podobne... akurat ten gauc bolpriserne drahy a ten mi je luto len tak vymenit,a hlavne ze mame s priatelom vsetko dvojmo...( to budu dilemy, ktore potom pouzit.. dve pracky, dve chladnicky- ta bude moja, mam nerezovu... a pod....) a to bude iny level.... tu mam len malu skrinu z Ikey, co sa pomaly rozpadne, ale aspon mi nebude luto vyhodit a v podstate len male kusy nabytku... aj stol mam z Ikey najlacnejsi, dreveny.. a tolicky stare vyradene z prace, ale tie na foto nevidno 😀

danulka2
13. jan 2009

ahojte,uz som tu zas aj s ,,pomocnikom,, 😉

danulka2
13. jan 2009

od malovky sme presli k nabytku? 🙂 My zhaname stolik do obyvacky, ale vsetky robia tak strasne nizke a my chceme trochu vyssi, lebo pri nom jeme.Nemate nejaky typ?

bubba
13. jan 2009

ja mam typ,dajte si ho urobit na mieru....jedna baba co sem chodi tak jej muz je drevar...nech sa sama prizna ak chce 😀 😀 a ak nie aj ja poznam dvoch...jeden je sice nie drevar ale mm a je velmi sikovny ale blhuzial ma malo casu....a tak zostava len ten druhy ak chces kontakt,ip

lenadka
14. jan 2009

katka, u nas je to tak, ze nejdeme nikam lebo Rudinovi sa nechce 😝 ani by si nepovedala co??? 😕 😀
ja by som bola najradsej keby niekto pride a byt mi zariadi-váááááááááázne ja to neznasam, lebo nevidim v obchodoch to co chcem, proste ze by som prisla a zhíkla jéééj tento gauc chcem, alebo táto obyvacka je super kupime a to co sa mi paci-napr. pre Lucku som chcela taku vyvysenu postel ako hrad to vyzeralo /z aska/ a dolu mohla mat pod tym boxy s hrackami a smykalku, Rudino ani pocut!!!! Ze s toho vyrastie a co s tym potom a rodicia mu ponukli po nom stolik pisaci a perinac a postielku ma este po dievkach,...tak ma nakoniec pozliepanu detsku tak ako si videla 🙄 ... akoze zily mi to na druhej strane netrha, lebo ona si pozor nedava a je skvelá nicitelka, ale keby suhlasi s tou postelou tak by som sa tesila 😕

katrin21
14. jan 2009

podla mna taku postielku dieta vyuzije v pohode do 12 rokov, ( takze dost dlho vzhladom na Luckin vek...)a mozno budete mat raz aj druhe... a da sa potom aj predat pripadne.. ale ked ne, tak by som kupila tu co mam ja.. masiv, jednoduchy za 2200,-sk + madrac... je to borovica, zlozila som to sama asi 4ks srobov a rost... tiez provizorne riesenie s tym, ze raz jje kupim vcasiu a mozno sirciu ( 120-140 cm postel).... a izbu budem riesit taku neutralnu, skor studentsku, skrina, police a pod... + nejaka komoda... ty mas aspon poriadnu skrinu, moje je o tretinu mensia a mame v nej vsetko.. takze praska vo svikoch... tak som robila za dverami taku tyca, pekny zaves jednofareby od stropu dole, v Baumaxe odpadove dosky na police pouzila, + tyc ako v skrini kupila a mam satnik... capla som tam vysavac, lyziarky, je tam komoda s topankami a visia tam vetrovky a kabaty, co som nemala vobec kde dat... takze uz je kepsie... teraz mam este zalusk na taku skrinku s presklennymi dvierkami z Ikey, vyuzila by som ju dole ako knihovnicku a hore na servis, pohare a pod... leno kuchyna je fakt mala, co sa skriniek tyka.... maju aj take pieskovane kvietkovane sklo na dvierkach, ale ja radsej normalne piskovane... ak uvidim... neviem,co stoji, ale draha nejak urcite nie je...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre