• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
jeeej, pekný kobercek... super.. takze nabuduce sedime na novej sedačke :wink:
20. jan 2009 o 08:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja ja som nebola a poviem ti asi by som sla aspon budes vediet co a ako...ja som tam bola ako idiot,ani dychat som nevedela :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. jan 2009 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucija je to fakt dobre,spravne dychanie ti dokonca pomoze utlmit bolesti...len pekne chod moja :wink:
20. jan 2009 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja a kde ten kurz robia?
20. jan 2009 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katrin jasneeee, ked pojdete z Rematy cakam Vas :grinning:
20. jan 2009 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule tie cvicenia mozu byt aj na nieco dobre ja som sice na ne nechodila bola som trosku leniva ale bola som na tych predporodnych prednaskach a starostlivosti o dieta celkom zaujimave.
20. jan 2009 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som videla ze to robia v Bojniciach v nemocnici, je to aj na strankach nemocnice. Aj u Dr. Hudeca som videla nejake kontakty, tak si vyberiem. Pomohli ste sa mi rozhodnut, pojdem... :wink:
20. jan 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby na tie cvicenia chodte, je to super, aspon potom viete, ako dychat a lepsie sa spolupracuje aj s personalom pri porode. Ale je sranda, ze z gulania na fitlopte mozete dostat taku svalovicu :grinning:
20. jan 2009 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko ja pri druhom tehu urcite pojdem, ved to mam cestou z obeda :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 14:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja - jasne že potom dam vedieť.Rozhodla som sa pre Bojnice. a ty?Máš už vybratu porodnicu?
20. jan 2009 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molly28 aj ja som sa nakoniec rozhodla pre Bojnice. Vela som spekulovala ale akurat ma to stresovalo. :slight_smile: Mas aj zaisteneho nejakeho doktora alebo ides na nahodu? :grinning:
20. jan 2009 o 18:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, zbytočne by ta to len špekulovalo...treba sa rozhodnuť razne.... :slight_smile: :wink: mala by som rodiť pri primarovi... :slight_smile: .
20. jan 2009 o 19:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...chcela som povedať, že zbytočné špekulácie by ta len stresovali :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. jan 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja ty chodis k doktorovi Hudecovi?
20. jan 2009 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule.
no ja som tiez prievidzanka a stahujem sa koli mojmu muzovi do Ba ale rodit ostavam tu v Bojniciach...ako aj pisete...sladky domov :slight_smile:
20. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte fesandy...
dualcore zaujimvemeno ste vybrali pre babatko ...to je akeho povodu este som to nepocula...
20. jan 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molly28, pobavila si ma, krasny preklep :grinning: Ja doktora nemam zaisteneho - nechavam na nahodu. :wink:

bambulla: ano k Hudecovi, preco sa pytas? :slight_smile:
21. jan 2009 o 06:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
molly, preco primara chces? Poznas ho-myslim tym, je ti to nejaky znamy?
21. jan 2009 o 07:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera som ho videla sediet na kave vo výklade v Priore... a minula na Shellke... padla mu penazenka, moj priatel siel okolo a pocul ako si nahlas zafrflal pod nos... ako, tak to radsej ani nebudem po nom opakovat... ale boli to tri totalne vulgarne slova....
21. jan 2009 o 08:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lucijja-niejaka si mi povedoma asi sme sa tam uz stretli.
21. jan 2009 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som rodila pri primarovi a bolo uplne super, nemozem ani makke F povedat
21. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to bola nahoda, ze tam bol
21. jan 2009 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko sak on sa vyhulakal na mne tak ked si isla po mne bol uz kludny :grinning: :grinning: :grinning:
21. jan 2009 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bambulla: ano, aj ty mne si povedoma, asi sme sa tam naozaj videli. Dokonca mam pocit, ze este na starej polyklinike... :slight_smile:
21. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne bolo jedno,kto mi bude pri porode.Len som nechcela Volmana,mne pripadal taky masiar.Maly a pevny.Ale musim povedat ze bol super!!!!!!!!!!!Co sa o mne povedat neda :grinning: :grinning: :grinning: Sastra ktora mala sluzbu povedala ze este jeden taky porod a zmeni zamestnanie.Nuz je to tazke :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. jan 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladonka: :grinning: a coze si navyvádzala???
21. jan 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, vidim, ze preberate porod. Hudeca mozem len a len doporucit a tektiez dr.Lanyi. Obaja su No.1. A ak mate moznost, da sa dohodnut aj so sestrickou, ktoru poznate a chcete aby bola pri porode. Ved ta sestricka je pri vas cely cas a doktor ,,iba,, porodi to dieta. Ale celkom dobry je aj Gal.
21. jan 2009 o 12:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani gal uz asi nerobi sak mal porazku tusim :confounded:
21. jan 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ups, nemam cerstve info :sweat_smile:
21. jan 2009 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka...chodim k nemu na rizikovu poradnu a som spokojná....poznám ho, ale konkretne moj znamy nie je...
21. jan 2009 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok