• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

21. mája 2017 
zuzuanka07 asi uz zacinaju crevne chripky, pociasie k tou mame.
23. jan 2009 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky, dakujem vsetkym za gratulacie. Ste zlate, ze si spomeniete na korytnačku :sweat_smile: :grinning:
inak bola som tu len pozriet a nestihla som prispiet. Inak som zvedava, kedy daju detom chripkove prazdniny. Ten cas je otrasny.
23. jan 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko, snad nie, aj ked to pocasie je strasne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
korytnacka :grinning: , pomaly dalej zajdes :slight_smile: :slight_smile:
23. jan 2009 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi len som zvedava kam az? :wink: :slight_smile:
23. jan 2009 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zuzi, tak neviem,ale tvoja tvár mi je veľmi známa, ja som síce chodila na GVBN, ale to si tam vtedy hádam nebola :dizzy_face: maturovala som totiž v 96-tom....

Ahoj bubba! Ako sa máte? :slight_smile:
23. jan 2009 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je, ale co narobime....treba sa vyzbrojit martankami :grinning:
23. jan 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, už aby bolo leto, ked je takto a nemôžem ísť s malým von, tak vo vnútri je to s ním na nevydržanie, demoluje mi byt :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak občas zájdeme aspon ku starkým, nech má zmenu :slight_smile:
23. jan 2009 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon ze ked su v skolke a prsi, tak maju trosku o zabavu postarane, kazdu chvilu maju teraz nove vytvory na nastenek :D
23. jan 2009 o 22:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, co sa dnes stalo?ved tu dnes nikto nebol :frowning2:
24. jan 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzanka07, vcera sme uz vracali dvaja, ale dneska je to uz ok....
25. jan 2009 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... diky za tipy na tie krúžky... ešte asi počkáme nejaký čas... lebo ona nepočúva tak by s ňou mali len starosti... nikomu by sa nechcela podriadiť

leni a tie okuliare ma mrzia... ak za opravu budeš platiť tak daj vedieť a dáme ti korunky ... už jej majú aj učiteľky plné zuby lebo neposlúcha a robí zle.... je strašne tvrdohlavá.. ja viem že na jednej strane je to dobré... na túto dobu je ako stvorená....ale nás už ide z nej šibnúť... je to malé tornádo...
25. jan 2009 o 19:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
srdcko, my sme nastastie v poriadku :slight_smile: ,Majko to mal urcite z unavy, lebo po vyspani funguje na 100% :grinning:
25. jan 2009 o 19:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky volam sa jana mam mam dcerku staru rok aj 2 mesiace a prave som sa zaregistrovala
25. jan 2009 o 23:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, ahoj jajuska :wink:

b.janka, okuliare mi opravili zdarma- zlaty Barborik :grinning: :dizzy_face:

bubba, jaaaaj ale nase okuliare sa nekazia len tak same :grinning: 1x ich skantrila Lucka od jedu ich svacla o zem a pokrivila ram, neskor boli uz sklicka dost doskriabane-co ich hocikde svacne, ze som ich dala menit a posledny krat utrpeli ujmu po sarvatke v skolke-pokriveny ram a vyletene sklo...tak ze sme kupili aj dalsie aby mala na vymenu naraz ked som dala menit skla. Ale tie stare sa mi viac pacia lebo sklicka su sirsie a ona ma tendenciu pozerat ponad okuliare, tak ze tie nove prekukne raz dva, stare lepsie sedia, ale ten model uz nemali ked som nove kupovala-vzali sme co bolo :wink:

Lucka je zase chora-do rana mala 39,3 len tak horela, tak som zase vyspata do kriedova :grinning: ale uz po cipku o 1dnej v noci teplota klesla, len do rana tak zvlastne plytko a rychlo dychala, tak ze idu dneska s ocinom k dr. :frowning2:
26. jan 2009 o 07:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka...tie okliare :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: tak este ze tak :grinning: a ta choroba :confounded: hadam to bude vsetko okeyyyyyyyy coskoro :wink:

ahoj jajuska ako sa mas?pekne meno ste vybrali
26. jan 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jajuska vitaj :slight_smile:
lenadka mala ti pekne ,,vyhrievala,, :fearful: . Dufam, ze to nebude nic vazne.
Baby, ale konecne svieti slnieckoooooooooooooooooooooooooooooooooooo :grinning:
26. jan 2009 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby .
lenadka to ma mrzi ze malu mas choru nasej malej pri teplote vzdy pomohlo dat na litka obklad normalne som namocila do vlaznej vody nie studenej klasicku latkovu plienku a dala som jej okolo celeho litka na obe nozicky za chvilku teplota klesla

danulka je super ze svieti slniecko boli sme s malou na prechadzke akurat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face:
26. jan 2009 o 13:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky poradte mi ako si vytvorim albumcek :slight_smile: :slight_smile:
26. jan 2009 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jari,kliknes si na fotoalbumy,tam mas "moje albumy"a ked si kliknes na moje albumy tak sa ti zobrazi "vytvor novy album" :grinning: :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajuska chod do fotoalbumov- moje albumy - vytvorit album a vlozis fotecky
26. jan 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
leni skoré uzdraveni Lucke :wink: my máme doma tiež lazaret - Peťko je pn a mne je tiež na nič ale ja tento týždeň poctivo makám a už aj učím - začala sezóna :astonished:

mňa svokra naučila do ponožky dať krúžky citróna a vždy to proti horúčke zaberie :wink:
26. jan 2009 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co?a tu ponozku potom zavesis nad postel? :grinning: alebo na celo :grinning: :grinning: ?
26. jan 2009 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bubba nepoznas stary babsky recept? :wink: Citronom mozes potriet rovno cele chodidla. Proti kaslu sa dava na hrudnik mast /husacia alebo klasicka bravcova/, na nu plienka a nechat posobit /ale toto ja osobne nedavam/.
26. jan 2009 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jajuska2005: pekne vitam medzi nami... :wink:

baby pracovne prostredie by mali ordinovat ako liek na vyvolanie porodu... :rolling_eyes: ja neviem ako to vydrzim do tej materskej... :confounded:
26. jan 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucija hovoris mi z duse v robote to bolo des a stres :sweat_smile: :sweat_smile: ale ver tomu ze ked pojdes na MD tak to bude este horsie..teda ja osobne som zostala tarbava,leniva...nic sa mi nechcelo iba na auticku som sa vyvazala a vies co je to 2 mesiace cakania na den D?ako rok :grinning: :grinning:
26. jan 2009 o 17:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte... aj my sme chorí... danka má horúčky 39,5... na 3 hod jej to klesne a znova má cez 39... a na nás s igorom to tiež lezie... igor je s malou na pn... tak hádam to nejako vyleží... a mne ostáva makať... ale som rada že môžem byť v robote... po 2,5 roku s malou sa v práci normálne vyžívam... aj by som tam spávala
26. jan 2009 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niejako mi tu chorlaviete :frowning2: . Ked je dospely chory, tak sa pretlcie, ale ked je dieta chore, tak sa trapi cela rodina. Dufam, ze vam klesne teplota a rychlo vyzdraviete
26. jan 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my tiez mame ist este v stredu na kontrolu.to by uz karinka mala byt konecne v poriadku. dufam,....
baby, drzim vam aj detickam palce a prajem skore uzdravenie :slight_smile:
jajuska, vitaj medzi nami :slight_smile:
26. jan 2009 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:frowning2: a ako keby to nestacilo,ze sa zacina chripka tak v nasej bytovke aj ked vo vedlajsom vchode mame kiahne.Tak sa obavamam aj chripky aj kiahni.Malu som nadala zaockovat,je vakcina na cely zivot?Ma niektora z Vas skusenos zo zaockovania proti kiahnam?
26. jan 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ladonka, skus si pozriet www.ovciekiahne.sk
26. jan 2009 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok