Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
23. jan 2009

zuzuanka07 asi uz zacinaju crevne chripky, pociasie k tou mame.

danulka2
23. jan 2009

ahojte babenky, dakujem vsetkym za gratulacie. Ste zlate, ze si spomeniete na korytnačku 😅 😀
inak bola som tu len pozriet a nestihla som prispiet. Inak som zvedava, kedy daju detom chripkove prazdniny. Ten cas je otrasny.

zuzanka07
23. jan 2009

srdcko, snad nie, aj ked to pocasie je strasne 😝
korytnacka 😀 , pomaly dalej zajdes 🙂 🙂

danulka2
23. jan 2009

zuzi len som zvedava kam az? 😉 🙂

tina78
23. jan 2009

Zuzi, tak neviem,ale tvoja tvár mi je veľmi známa, ja som síce chodila na GVBN, ale to si tam vtedy hádam nebola 😵 maturovala som totiž v 96-tom....

Ahoj bubba! Ako sa máte? 🙂

srdcko
23. jan 2009

je, ale co narobime....treba sa vyzbrojit martankami 😀

tina78
23. jan 2009

Baby, už aby bolo leto, ked je takto a nemôžem ísť s malým von, tak vo vnútri je to s ním na nevydržanie, demoluje mi byt 😝 Tak občas zájdeme aspon ku starkým, nech má zmenu 🙂

srdcko
23. jan 2009

aspon ze ked su v skolke a prsi, tak maju trosku o zabavu postarane, kazdu chvilu maju teraz nove vytvory na nastenek :D

zuzanka07
24. jan 2009

ahojte, co sa dnes stalo?ved tu dnes nikto nebol ☹

srdcko
25. jan 2009

zuzanka07, vcera sme uz vracali dvaja, ale dneska je to uz ok....

b.janka
25. jan 2009

ahojte... diky za tipy na tie krúžky... ešte asi počkáme nejaký čas... lebo ona nepočúva tak by s ňou mali len starosti... nikomu by sa nechcela podriadiť

leni a tie okuliare ma mrzia... ak za opravu budeš platiť tak daj vedieť a dáme ti korunky ... už jej majú aj učiteľky plné zuby lebo neposlúcha a robí zle.... je strašne tvrdohlavá.. ja viem že na jednej strane je to dobré... na túto dobu je ako stvorená....ale nás už ide z nej šibnúť... je to malé tornádo...

zuzanka07
25. jan 2009

srdcko, my sme nastastie v poriadku 🙂 ,Majko to mal urcite z unavy, lebo po vyspani funguje na 100% 😀

jajuska2005
25. jan 2009

ahojte kocky volam sa jana mam mam dcerku staru rok aj 2 mesiace a prave som sa zaregistrovala

lenadka
26. jan 2009

cafte, ahoj jajuska 😉

b.janka, okuliare mi opravili zdarma- zlaty Barborik 😀 😵

bubba, jaaaaj ale nase okuliare sa nekazia len tak same 😀 1x ich skantrila Lucka od jedu ich svacla o zem a pokrivila ram, neskor boli uz sklicka dost doskriabane-co ich hocikde svacne, ze som ich dala menit a posledny krat utrpeli ujmu po sarvatke v skolke-pokriveny ram a vyletene sklo...tak ze sme kupili aj dalsie aby mala na vymenu naraz ked som dala menit skla. Ale tie stare sa mi viac pacia lebo sklicka su sirsie a ona ma tendenciu pozerat ponad okuliare, tak ze tie nove prekukne raz dva, stare lepsie sedia, ale ten model uz nemali ked som nove kupovala-vzali sme co bolo 😉

Lucka je zase chora-do rana mala 39,3 len tak horela, tak som zase vyspata do kriedova 😀 ale uz po cipku o 1dnej v noci teplota klesla, len do rana tak zvlastne plytko a rychlo dychala, tak ze idu dneska s ocinom k dr. ☹

bubba
26. jan 2009

lenadka...tie okliare 😀 😀 😀 😀 😀 tak este ze tak 😀 a ta choroba 😖 hadam to bude vsetko okeyyyyyyyy coskoro 😉

ahoj jajuska ako sa mas?pekne meno ste vybrali

danulka2
26. jan 2009

ahojte, jajuska vitaj 🙂
lenadka mala ti pekne ,,vyhrievala,, 😨 . Dufam, ze to nebude nic vazne.
Baby, ale konecne svieti slnieckoooooooooooooooooooooooooooooooooooo 😀

jajuska2005
26. jan 2009

ahojte baby .
lenadka to ma mrzi ze malu mas choru nasej malej pri teplote vzdy pomohlo dat na litka obklad normalne som namocila do vlaznej vody nie studenej klasicku latkovu plienku a dala som jej okolo celeho litka na obe nozicky za chvilku teplota klesla

danulka je super ze svieti slniecko boli sme s malou na prechadzke akurat 😀 😀 😀 😀 😵

jajuska2005
26. jan 2009

kocky poradte mi ako si vytvorim albumcek 🙂 🙂

bubba
26. jan 2009

jari,kliknes si na fotoalbumy,tam mas "moje albumy"a ked si kliknes na moje albumy tak sa ti zobrazi "vytvor novy album" 😀 😀 😀

danulka2
26. jan 2009

jajuska chod do fotoalbumov- moje albumy - vytvorit album a vlozis fotecky

kkatrina
26. jan 2009

leni skoré uzdraveni Lucke 😉 my máme doma tiež lazaret - Peťko je pn a mne je tiež na nič ale ja tento týždeň poctivo makám a už aj učím - začala sezóna 😲

mňa svokra naučila do ponožky dať krúžky citróna a vždy to proti horúčke zaberie 😉

bubba
26. jan 2009

co?a tu ponozku potom zavesis nad postel? 😀 alebo na celo 😀 😀 ?

danulka2
26. jan 2009

bubba nepoznas stary babsky recept? 😉 Citronom mozes potriet rovno cele chodidla. Proti kaslu sa dava na hrudnik mast /husacia alebo klasicka bravcova/, na nu plienka a nechat posobit /ale toto ja osobne nedavam/.

lucijja
26. jan 2009

jajuska2005: pekne vitam medzi nami... 😉

baby pracovne prostredie by mali ordinovat ako liek na vyvolanie porodu... 🙄 ja neviem ako to vydrzim do tej materskej... 😖

bubba
26. jan 2009

lucija hovoris mi z duse v robote to bolo des a stres 😅 😅 ale ver tomu ze ked pojdes na MD tak to bude este horsie..teda ja osobne som zostala tarbava,leniva...nic sa mi nechcelo iba na auticku som sa vyvazala a vies co je to 2 mesiace cakania na den D?ako rok 😀 😀

b.janka
26. jan 2009

ahojte... aj my sme chorí... danka má horúčky 39,5... na 3 hod jej to klesne a znova má cez 39... a na nás s igorom to tiež lezie... igor je s malou na pn... tak hádam to nejako vyleží... a mne ostáva makať... ale som rada že môžem byť v robote... po 2,5 roku s malou sa v práci normálne vyžívam... aj by som tam spávala

danulka2
26. jan 2009

niejako mi tu chorlaviete ☹ . Ked je dospely chory, tak sa pretlcie, ale ked je dieta chore, tak sa trapi cela rodina. Dufam, ze vam klesne teplota a rychlo vyzdraviete

zuzanka07
26. jan 2009

my tiez mame ist este v stredu na kontrolu.to by uz karinka mala byt konecne v poriadku. dufam,....
baby, drzim vam aj detickam palce a prajem skore uzdravenie 🙂
jajuska, vitaj medzi nami 🙂

ladonka
26. jan 2009

☹ a ako keby to nestacilo,ze sa zacina chripka tak v nasej bytovke aj ked vo vedlajsom vchode mame kiahne.Tak sa obavamam aj chripky aj kiahni.Malu som nadala zaockovat,je vakcina na cely zivot?Ma niektora z Vas skusenos zo zaockovania proti kiahnam?

zuzanka07
26. jan 2009

ladonka, skus si pozriet www.ovciekiahne.sk

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre