Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
27. jan 2009

akurat sme rano v autobuse kiahne spominali, ved je to bezna detska choroba, radsej teraz ako neskor 😉 Akurat mi rano jedna mamina vravela ze starsi syn to prechadzal horsie /viac vysypany/ ako mensia dcerka. Ked to mate uz v bytovke-no neviem ci vas to obide 😕 😅

b.janka, kedy ste boli malu odhlasit? Moj manzo o 7,15 a uz bolo 7 deti odhlasenych, Lucka bola 8-ma... asi si zase podarovali navzajom bacilov. Rudino ma poobedne ,tak je s nou doma /ale je to des, lebo mu nechce nic jest ani moc pit/, medzicas pride svokra a potom do vecera ja...na mna to tiez leze, ale nejako neurcito, neni mi dobre, ale ani celkom zle a v praci si viac oddychnem /fyzicky/ ako doma 😅 😅 😅 ale dnes som sa lepsie vyspala, uz nemala v noci horucku a manzel chrapal v obyvacke, tak mi ani nevadilo 2-3x vstat 🙂 ale je to onicom prist domov a nastupit 2 smenu, upratat ten BORDEL co doma nechaju, zakurit-aspon to by mohol chlap jeden!, navarit im na dalsi den a potom po sebe znova upratat, a ukecavat malu nech sa naje, napije, behat za nou z liekmi, vreckovkami, nahanat ju nech si lahne a pritom mi je samej zle, ako som prisla domov som si nesadla az vecer o 20-tej na pol hodku a potom ju osprchut, vyvesat pradlo, seba dat na poriadok, nachystat veci do prace a veselo je desat ked si mozem konecne lahnut..😝 nejako ten dithiaden co jej davam nezabera 😅 😕 🙄 dam si ho ja a bude mi vsetko fuk 😀

katrin21
27. jan 2009

lenka: podla mna ju ani lezat nenut... moja maloa v zivote nelezala... totiz, ked to dieta ma horucku, tak aj same polihuje... a ked mu klesne, tak ho uz neudrzis... nasa vydrzala lezat len pri telke.. inak sa normalne vzdy hrala a behala.... segra je trpezlivejsia, ta detskam nanosila do postele hraciek a tam sa s nimi hrala, ze akože lezali... no ja som to nezvladala takto.. jasne , ze som jej nedovolila nehanat sa.. ale tak normalne sa hrala... a v pohode... 😉

danulka2
27. jan 2009

lenadka ked bola moja Domca mensia a brala dithiaden, tak bola asi culejsia ako ked ho nebrala 😀 . Mne staci 1/2tbl a spim aj 2dni 😝
Inak Domca este kiahne nemala.Teda take ,,viditelne,,. Hoci od troch rokov bola v kontakte uz asi 5-6x. Doktor vravel, ze mohla mat 2 ci 3 vyrazky a my sme si mohli mysliet, ze to ma postipane a to boli cele kiahne. Tak neviem, asi mal pravdu.

katrin21
27. jan 2009

nasa malá mala take kiahne, ze mala vseho vsudy 20 vyrazok.... nastastie

danulka2
27. jan 2009

a aby som nezabudla: baby ak na vas nieco lezie, tak vrelo doporucujem ZINKOSEL tbl. Fakt to vyskusajte. Uz som to tu spomenula. Je to zmes vitaminov C,E, zinok a selen, ale zaberaju nie na 100, ale na 200%. Staci vam 1tabletka denne a za 2 max. 3dni je po nadche ci viroze. Mozu ho brat deti od 15rokov, tehotne aj kojace matky. Stoji iba 68sk a je tam 30tbl.

bubba
27. jan 2009

ja som mala kiahne ked som mala 17 rokov sprevadzane asi 15 svrbivymi vyrazkami a relativne nizkymi teplotami

a inak ahojte bambulky

danulka2
27. jan 2009

ahoj bubba 🙂

lenadka
27. jan 2009

cafte-pekny zvysok dna prajem, idem domov za marodom 😉

vevoncek
28. jan 2009

dobré ránko

môžem sa k vám pridať? som z Prievidze 😀

lenadka
28. jan 2009

vevoncak, ahoj a zarad sa...mas uz deticky?

vevoncek
28. jan 2009

napíšem vám trochu o mne mám 26 rokov som vidatá minulý tok v máji som sa vidala po 10 rokoch čo sme boli spolu a chceme mať bábätko ale prvý krát sa nám to nepodarilo v októbri som otehotnela a v decembri som musela ísť na čistenie maternice a teraz ešte musím počkať dva mesiace a začneme sa pokúšať znovu dúfam že to bude úspešnejšie ako prvý krát

danulka2
28. jan 2009

vevoncek vitaj medzi nami 🙂 . Neboj podari sa vam to. Ber to tak, ze prvýkrát to bolo cvicne 😉

vevoncek
28. jan 2009

danulka ja to tak aj beriem zo začiatku ma to trochu trápilo ale asi to tak mali byť a som rada že sa nestalo aj horšie

tu ste samé maminy či sú tu aj nejaké tehulky alebo snažilky?

bubba
28. jan 2009

caute prievidzanky,ahoj vevo
samozrejme su tu aj maminy aj tehotnucke a nemaminky.....ani neviem asi nie..je tu nejaka?priznaj sa!! 😀

vevoncek
28. jan 2009

som rada že je tu aj takáto téma, aspoň keď budem tehotná alebo budem mať dieťa a nejaké otázky sa môžem na vás obrátiť alebo si môžme dohodnúť stretko keďže sme všetky z PD aj sa stretávate či ani nie?

katrin21
28. jan 2009

vevoncek a ty studujes, ci pracujes, ak tak kde( nemyslim nazov firmy, ale oblast..) :.) ak to teda nie je tajne... vitaj

vevoncek
28. jan 2009

😀 😀 😀 ako sa tu postupne všetky zjavujete

študovala som teraz pracujem dva roky záhradná architektúra ale som vo firme kde ma to moc nebaví preto chcem ísť aj na materskú a potom si nájsť lepšiu robotu ale tu v PD je to zložité a čo sa týka platu to ani nehovorím vôbec nie som ohodnotená tak ako vysokoškosly vzdelaná a pracujem v odbore takže to je asi na tom to najhošie

lucijja
28. jan 2009

caute baby,
vitaj vevoncek.

ja som sa dnes uliala z roboty. 😀 Rano ma pobolievalo brusko a rozhodla som sa, ze to je dostatocny dovod na to zobrat si dovolenku. Aj tak som sa dozvedela, ze mam narok na dovolenku 2009 v celej vyske aj ked nastupujem vo feb. na matersku...ale nemozu mi ju preplatit tak neviem ako to bude...vraj pol roka materska, potom dovolenka. Tak neviem.. 🙂

b.janka
28. jan 2009

ahojte žienky... vitaj vevoncek

lenadka ja som odhlasovala danku okolo 6:30... aj som si myslela že bude chýbať toľko detí... danka stále nie je ok... má stále teploty... pod 38 jej to nejde 😢 ...tak je stále dávame sirup od horúčky... rozmášľam nad tým že by som jej dala spraviť testy na chlamýdie... mne je tak všeliak... dnes podvečer ma bolia nohy... mám ich strašne slabé... a o kýchaní, kašli ani nehovorím... v robote sú všetci chorí tak mi to nepridáva ☹

danulka2
28. jan 2009

ahojte. b.janka to bude chripka, pliaga jedna. Akurat vraveli aj v spravach, ze sem ide od zapadu a ze je este cas aj na ockovanie /ockovacia latka obsahuje protilatky proti tejto chripke, ktora sa sem ruti/.
inak vevoncek tiez si myslim, ze asi nemamina tu nieje, takze kludne ti poradime vsetky maminy 🙂

zuzanka07
28. jan 2009

ahoj vevoncek 🙂

zuzanka07
28. jan 2009

baby,my sme mali dnes velku oslavu.majko ma prave dnes 4 rocky 🙂 tak mu krasne ocka ziarili, ked sme mu gratulovali 🙂
detska uprimna radost je asi to najkrajsie co nam deti mozu prejavit (samozrejme, ich laska je to najvacsie ) 😉

danulka2
28. jan 2009

zuzi tak mu zelame happy birthday 🙂

zuzanka07
28. jan 2009

dani,dakujeme a vidime sa v sobotu.snad nas choroba nezlozi 😒

vevoncek
29. jan 2009

dobré ránko

ja som ani nevedela že je chrípka rozšírená, v mojom okolí nie je nikto chorý

radosť detí je užasná ja síce deti nemám ale sestra má 2 a pol ročného syna a kamarátky majú deti sa sú užasné a keď sa tešia ešte viac 😀

danulka2
29. jan 2009

ahojte, vevoncek zatial je na zapade, ale plazi sa na vychod 🙂 A ked mas tolko deti okolo seba, tak ked pojdes rodit, tak uz budes ,,skusena mamina,, 😉 😀 . Ja som tiez tak ,,dopadla,, 😀

danulka2
29. jan 2009

ozaj uz ste po obede? Ja mam prave kavu a kakaovy zavin 😀 Vcera vecer som uz nevydrzalaa a musela som nieco upiect . Hold zavislost je zavislost 😅 😀

katrin21
29. jan 2009

luciija:

mne dovolenku preplacali ale az nasledujuci rok... lebo teraz ti ju nemozu, z dovodu, ze si ju mozes cerpat aj nasledujucom roku ( ak by si nastupila do úprace) tak ti ju preplatia az potom... lebo viac sa prenasat nemoze... len do roku 2010... jestli se nemejlim 😉

bubba
29. jan 2009

danulka,u nas obe napodobne,kava+cokoladova rolka 😀 😀

kati ahoj ako ide zivot?

katrin21
29. jan 2009

bubba: mne? no neviem.. vcera isiel uplne na prd 😀 ... dosla som domov a tak ma uz v meste zacala boliet hlava, ze som si normalne o siednej musela dat Ibik a lahnut si.. zaspala som jak drevo a prebrala som sa o 21.15.. Kika este bola v obyvacke a hrala sa.... a kukala nejaku romantikus vec v telke... tak som jej povedala, ze ci nesleduje cas, ze uz mala hodinu spat.. a ona este v tej chvili zistila, ze si zabudla spravit ulohuz prvouky, tak este do pol desiatej nieco krelila v zosite.. a potom zalahla a ja chviku po nej.. bolo mi divne, ze ma ani priatel nezhanal nevolal, tak som mu cinkla a on spal tiez 😀 .... asi bolo nieoc vo vzduchu..ale on bol pre istotu do siedmej v robote.. neni roboty pre auta, z Holanska vcera ani jedna preprava !!!! z nemecka tak 40 ( byvalo aj 4OO !).. a tak.. a este aj nejaka zenska v nejakej spedicke nalozila ich tovar na nejaky iny kamiona oni tam dosli a co teraz.. tak len same nervy... skoda reci..
A dnes som ja v robote robila jeden dokument, mala som ho uz spraveny, tak som si ho dala tlacit, potom sme tam s kolegynou zadavali, ze kto h moze citat, a ked sme sa isli pozriet nan este raz, tak tam nebol... normalne zmizol.. nechapem... ja to kašlem.. cela robota v prdeli, tak som to len rychlo rozmnozila ( od Boha stastiue, ze som to vytlacila!!) a dorobim to v Lotuse neskor.. lebo zajtra mam volno... mam narodky.... takze takto moj zivot... a dnes frcim do Trnavy a som tam az do nedele....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre