• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

24. mája 2017 
ahojte. Idu vianoce, ked nasnezilo? :wink: :grinning:
1. feb 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj dani len dufam ze nie,my sme sa este financne nevysporiadali s jednymi vianocami a uz plasis druhymi :grinning: :grinning:
1. feb 2009 o 14:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

no ja keď som sa dnes zobudila som bola v dosť veľkom šoku že snežilo deti sa určite potešili ale ja som bola naštvaná ja chcem už leto a najlepšie už s bruškom :grinning:

moja sestre robí v kúpeloch v Bojniciach tak to viem že tam sa chodí plávať aj o Nemocnici viem ale kde je lepšie netuším :sweat_smile:
1. feb 2009 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v nemocnici :wink: hlavne co sa tyka hygieny.niekto si povie,ze nemocnicy,chori pacienti a pod....kazdy den aj 2 x chodi laborantka aj so spachtlickou a spomedzi obkaldaciek berie vzorky...a co sa tyka pristupu lektoriek tiez odporucam len a len nemocnicu :wink:
vevon este tak brusko v lete to ano ale nie posledne dva mesiace a este v lete aj rodit....ti poviem,ziadna sranda :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
1. feb 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna vedelo rozculit akurat to, ked nejaka mamina prisla oblecena v plavkach uz z domu a pred vstupom do bazena sa jej neracilo ani oplachnut.vobec nebrala ohlad na male deti. :frowning2: ale takychto egoistov/tky stretnes vsade.v bojniciach to je dokonca aj v predpisoch a ak si pamatam, ten kto by bol pristihnuty, mohol byt z kurzu vyluceny za hrube porusenie nariadenia.
1. feb 2009 o 20:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ale to musim povedat,ze to bolo prisne aj na kaskadach(teraz v kupeloch)dokonca sa aj maminy "natierali"a potom dookola lektorka prizvukovala potom aj menovite ze sa treba riadne umyt pred vstupom do bazena
1. feb 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a take "mamy" ja fakt nemusim.ziadna z nas tam nepozerala po druhych zadkoch (aspon dufam :grinning: )ale v prvom rade chcela, aby jej diatatko plavalo v cistej vode.a sprchy su tam samozrejme so zavesom.
1. feb 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. zuzi, ale obcas tam bol aj nejaky ocino plavat s babatkom no a po takom zadku sa ja rada obzriem :wink: :sweat_smile: :grinning:
1. feb 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani, ked chodil moj muz plavat, musela som davat pozor, ci sa sustredi na syna alebo na ine maminy :grinning: :grinning: :grinning:
ved vies velmi dobre co mam doma :slight_smile: :wink: :slight_smile:
1. feb 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi ved viem :wink: Skoooooooda, ze som nechodila ja plavat s Tomaskom :slight_smile: mozno tam vtedy chodilo viac tatinov :wink: :grinning:
1. feb 2009 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska: no jasnééé, že som chodila do Úsmevu... dlhééé roky :slight_smile: aj na Mestky urad na svadby spievat, ale uz asi 9 rokov nechodim, odkedy mam malu.. ale bolo to super.. a tebe som spievala na svadbe? boze ja si ta neviem zaradit... ty si tiez chodila do zboru? :astonished:

Baby este sa vratim ke tej krize... ja si to tiez nevíem predstavit.. momentalne zijem s dcerou sama, posledne dva roky som si vyzazne polepsila, zarabam fajn, mam byt... auto... proste super, doprajem si aj dovču... a samozrejme si aj setrim.. a ked si predstavi, ze som mala ja tak obdobie, ze som mala 100sk na den alebo 6tisic na cely mesiac s manzelom, co studoval a ja na MD... no hruza... a aj po rozvode nic moc.. teraz si to uzivam, tak nech ide cela kroza co naskor prec, lebo ja sa chcem mat este chvilu dobre ! :grinning: ... nastastie nemam ziadne pozicky, akurat priatel ma jednu na dom, ale za 6 rokov bude splatena.. :grinning: Dufam, ze o pracu nedojdem aspon kym pojdem na matersku.... a vsetkym vam prajem, aby si vasi muzickovia nasli dobre platenu robotku, lebo stres nikomu neprospieva..
inak cez vikend som vymalovala v Trnave obyvacku... dohodim potom nejake foto aj na modru strechu a mozno aj sem ak sa mi podari :slight_smile:)
2. feb 2009 o 08:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
kati veru spievala som v usmeve tiež dlheeeeeeeeeeee roky a keby sa dalo tak lalakam ešte aj teraz :sweat_smile:
spievala si mi aj na svadbe ale tušim si už mala bruško :wink: si sa striedala s norikou
s tou som potom ležala na rizikovom v bojniciach ked čakala dcérku :slight_smile:
2. feb 2009 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, trocha otazka mimo misu...

myslite ze mozem ist tehotna do solnej jaskyne? :slight_smile:
2. feb 2009 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna hej, ale lepsie by ti povedali primao tam.. skus zavolat....
2. feb 2009 o 14:37  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som sa tam pytala a povedali ze v pohode...bola som tam tak tristvrte hodinku. Ani sa mi tam moc nechcelo, ale mam na navsteve svokru a svagrovu z ciech tak som robila povinny doprovod... :grinning: ale ja neviem, ci som taky ignorant alebo co, ale ziadne blahodarne ucinky som nepocitovala... :grinning:
2. feb 2009 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja ahoj dnes som ta videla v lekarni,ale nebola som si ista,ci si to ty,ale potom som zbadala brusko a asi si to bola ty :grinning: ,aj som sa ti chcela prihovorit,ale mala si kopu ludi okolo seba a musela som letiet,lebo maly bol s muzom v aute a plackal,,dnes ho ockovali do oboch noziciek chudatko moje :frowning2:
2. feb 2009 o 20:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte. paska, kati nechcem sa vtierat, ale aj ja som chodila do usmevu aj s hanzelkou. Paska spominas Noriku, ja si pamatam len Kohutovu.Super ma prijala, ked som tam ako novacik nastupila
2. feb 2009 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zabudla som dodat, ze to bolo pred cca 21 rokmi
2. feb 2009 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak sa date dokopy, tak mozete ako kvarteto pekne zarabat :slight_smile:
2. feb 2009 o 21:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobry napad zuzi :wink: :grinning:
2. feb 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dani tak to ťa tiež dirigovala ešte teta magda :slight_smile: jej som ani netušila , že sme byvale kolegyne a ja som chodila od 7rokov takže ja pred 24rokmi :sweat_smile:
2. feb 2009 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paska ano, nezabudnutelna teta magda a jej usmev :slight_smile: . Co si spievala? Ja som bola najsko 1.sopran a neskor 1.alt, ale vobec si ta neviem vybavit. To budu tie roky. Ale vidis, svet je maly :wink:
2. feb 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ako prcek som bola prvy sopran vyžší hlas ale potom som prešla na druhy a tam som aj ostala :slight_smile:
jáj pekne spomienky zajtra vyhrabem fotoše a idem ťa hladať
2. feb 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano pekne,rada spominam na nemecko. Myslim, ze sa to volalo Ruhle alebo tak nejak :sweat_smile:
2. feb 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, no to je super... tak ked sa stretneme, tak si dame nieco.. (" Púúúúeríííí... pamätáte? ). ale ja som bol atiez prvy sopran.. a tetu Magdu som zazila... aj ked uz bola chora s nami v Buharsku.. jaaaj, strasne sme za nou plakalali....
pamatam si, ako som mala spievat solo v Majtrovi Pavlovi na Vianocnom koncerte v P. klastore a uplne mi zadrhovalo hrdlo, lebo povedali, ze jej tu skladbu venuju.. to bolo pred nejakými 15 rokmi... mala som asi 16 alebo tak nejak... Norika a Žaneta už tam vtedy neboli... tak som to odspievala s gučou v hrdle...
Ale spev mi strasne chýba !!! Idem teraz na sluzobku do BA, zajtra precitam, co zatial popisete, tak sa cinte :slight_smile:
3. feb 2009 o 07:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako: veru bola som tam... :slight_smile: skoda, mohla si ma drgnut. Mam tu na navsteve svokru a svagrinu s dcerou z ciech tak to oni sa motali okolo mna. :slight_smile:
3. feb 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne kati dame pueri :grinning: aj bulharsko si pamätám to sme si tam s bulharmi vymieňali pionierske šatky :grinning:
3. feb 2009 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozem sa pridat aj my sme prievidza
3. feb 2009 o 09:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte

katrin a kde robíš keď máš takú dobrú robotu?
ja ako som vyštudovala som si robila absolventskú prax a mamina mi vybavila takú robotu kde som nikdy v živote nechcela robiť a už tu robím 2 roky počas ktorých som sa snažila si nájsť druhú robotu tu v PD ale napodarilo sa mi samé ponuky pre chlapov sú na nete a bola som z toho úplne na prášky lebo neznášam túto robotu a teraz ešte také zmeny sa tu dejú že už sa teším kedy otehotniem a pôjdem na materskú nach mám už konečne pokoj a dúfam že po materskej sa mi podarí si nájsť lepšiu robotu
3. feb 2009 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Nikol pridaj sa aspoň bude veselšie aj by si mohla napísať niečo o sebe nech ťa trochu spoznáme :slight_smile: :wink:
3. feb 2009 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok