Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
1. feb 2009

ahojte. Idu vianoce, ked nasnezilo? 😉 😀

bubba
1. feb 2009

joj dani len dufam ze nie,my sme sa este financne nevysporiadali s jednymi vianocami a uz plasis druhymi 😀 😀

vevoncek
1. feb 2009

ahojte

no ja keď som sa dnes zobudila som bola v dosť veľkom šoku že snežilo deti sa určite potešili ale ja som bola naštvaná ja chcem už leto a najlepšie už s bruškom 😀

moja sestre robí v kúpeloch v Bojniciach tak to viem že tam sa chodí plávať aj o Nemocnici viem ale kde je lepšie netuším 😅

bubba
1. feb 2009

v nemocnici 😉 hlavne co sa tyka hygieny.niekto si povie,ze nemocnicy,chori pacienti a pod....kazdy den aj 2 x chodi laborantka aj so spachtlickou a spomedzi obkaldaciek berie vzorky...a co sa tyka pristupu lektoriek tiez odporucam len a len nemocnicu 😉
vevon este tak brusko v lete to ano ale nie posledne dva mesiace a este v lete aj rodit....ti poviem,ziadna sranda 😝 😅

zuzanka07
1. feb 2009

mna vedelo rozculit akurat to, ked nejaka mamina prisla oblecena v plavkach uz z domu a pred vstupom do bazena sa jej neracilo ani oplachnut.vobec nebrala ohlad na male deti. ☹ ale takychto egoistov/tky stretnes vsade.v bojniciach to je dokonca aj v predpisoch a ak si pamatam, ten kto by bol pristihnuty, mohol byt z kurzu vyluceny za hrube porusenie nariadenia.

bubba
1. feb 2009

zuzi ale to musim povedat,ze to bolo prisne aj na kaskadach(teraz v kupeloch)dokonca sa aj maminy "natierali"a potom dookola lektorka prizvukovala potom aj menovite ze sa treba riadne umyt pred vstupom do bazena

zuzanka07
1. feb 2009

a take "mamy" ja fakt nemusim.ziadna z nas tam nepozerala po druhych zadkoch (aspon dufam 😀 )ale v prvom rade chcela, aby jej diatatko plavalo v cistej vode.a sprchy su tam samozrejme so zavesom.

danulka2
1. feb 2009

ahojte. zuzi, ale obcas tam bol aj nejaky ocino plavat s babatkom no a po takom zadku sa ja rada obzriem 😉 😅 😀

zuzanka07
1. feb 2009

dani, ked chodil moj muz plavat, musela som davat pozor, ci sa sustredi na syna alebo na ine maminy 😀 😀 😀
ved vies velmi dobre co mam doma 🙂 😉 🙂

danulka2
1. feb 2009

zuzi ved viem 😉 Skoooooooda, ze som nechodila ja plavat s Tomaskom 🙂 mozno tam vtedy chodilo viac tatinov 😉 😀

katrin21
2. feb 2009

paska: no jasnééé, že som chodila do Úsmevu... dlhééé roky 🙂 aj na Mestky urad na svadby spievat, ale uz asi 9 rokov nechodim, odkedy mam malu.. ale bolo to super.. a tebe som spievala na svadbe? boze ja si ta neviem zaradit... ty si tiez chodila do zboru? 😲

Baby este sa vratim ke tej krize... ja si to tiez nevíem predstavit.. momentalne zijem s dcerou sama, posledne dva roky som si vyzazne polepsila, zarabam fajn, mam byt... auto... proste super, doprajem si aj dovču... a samozrejme si aj setrim.. a ked si predstavi, ze som mala ja tak obdobie, ze som mala 100sk na den alebo 6tisic na cely mesiac s manzelom, co studoval a ja na MD... no hruza... a aj po rozvode nic moc.. teraz si to uzivam, tak nech ide cela kroza co naskor prec, lebo ja sa chcem mat este chvilu dobre ! 😀 ... nastastie nemam ziadne pozicky, akurat priatel ma jednu na dom, ale za 6 rokov bude splatena.. 😀 Dufam, ze o pracu nedojdem aspon kym pojdem na matersku.... a vsetkym vam prajem, aby si vasi muzickovia nasli dobre platenu robotku, lebo stres nikomu neprospieva..
inak cez vikend som vymalovala v Trnave obyvacku... dohodim potom nejake foto aj na modru strechu a mozno aj sem ak sa mi podari 🙂)

paska
2. feb 2009

ahojte 🙂
kati veru spievala som v usmeve tiež dlheeeeeeeeeeee roky a keby sa dalo tak lalakam ešte aj teraz 😅
spievala si mi aj na svadbe ale tušim si už mala bruško 😉 si sa striedala s norikou
s tou som potom ležala na rizikovom v bojniciach ked čakala dcérku 🙂

lucijja
2. feb 2009

baby, trocha otazka mimo misu...

myslite ze mozem ist tehotna do solnej jaskyne? 🙂

katrin21
2. feb 2009

podla mna hej, ale lepsie by ti povedali primao tam.. skus zavolat....

lucijja
2. feb 2009

tak som sa tam pytala a povedali ze v pohode...bola som tam tak tristvrte hodinku. Ani sa mi tam moc nechcelo, ale mam na navsteve svokru a svagrovu z ciech tak som robila povinny doprovod... 😀 ale ja neviem, ci som taky ignorant alebo co, ale ziadne blahodarne ucinky som nepocitovala... 😀

ollako
2. feb 2009

lucijja ahoj dnes som ta videla v lekarni,ale nebola som si ista,ci si to ty,ale potom som zbadala brusko a asi si to bola ty 😀 ,aj som sa ti chcela prihovorit,ale mala si kopu ludi okolo seba a musela som letiet,lebo maly bol s muzom v aute a plackal,,dnes ho ockovali do oboch noziciek chudatko moje ☹

danulka2
2. feb 2009

ahojte. paska, kati nechcem sa vtierat, ale aj ja som chodila do usmevu aj s hanzelkou. Paska spominas Noriku, ja si pamatam len Kohutovu.Super ma prijala, ked som tam ako novacik nastupila

danulka2
2. feb 2009

zabudla som dodat, ze to bolo pred cca 21 rokmi

zuzanka07
2. feb 2009

ak sa date dokopy, tak mozete ako kvarteto pekne zarabat 🙂

danulka2
2. feb 2009

dobry napad zuzi 😉 😀

paska
2. feb 2009

dani tak to ťa tiež dirigovala ešte teta magda 🙂 jej som ani netušila , že sme byvale kolegyne a ja som chodila od 7rokov takže ja pred 24rokmi 😅

danulka2
2. feb 2009

paska ano, nezabudnutelna teta magda a jej usmev 🙂 . Co si spievala? Ja som bola najsko 1.sopran a neskor 1.alt, ale vobec si ta neviem vybavit. To budu tie roky. Ale vidis, svet je maly 😉

paska
2. feb 2009

no ako prcek som bola prvy sopran vyžší hlas ale potom som prešla na druhy a tam som aj ostala 🙂
jáj pekne spomienky zajtra vyhrabem fotoše a idem ťa hladať

danulka2
2. feb 2009

ano pekne,rada spominam na nemecko. Myslim, ze sa to volalo Ruhle alebo tak nejak 😅

katrin21
3. feb 2009

baby, no to je super... tak ked sa stretneme, tak si dame nieco.. (" Púúúúeríííí... pamätáte? ). ale ja som bol atiez prvy sopran.. a tetu Magdu som zazila... aj ked uz bola chora s nami v Buharsku.. jaaaj, strasne sme za nou plakalali....
pamatam si, ako som mala spievat solo v Majtrovi Pavlovi na Vianocnom koncerte v P. klastore a uplne mi zadrhovalo hrdlo, lebo povedali, ze jej tu skladbu venuju.. to bolo pred nejakými 15 rokmi... mala som asi 16 alebo tak nejak... Norika a Žaneta už tam vtedy neboli... tak som to odspievala s gučou v hrdle...
Ale spev mi strasne chýba !!! Idem teraz na sluzobku do BA, zajtra precitam, co zatial popisete, tak sa cinte 🙂

lucijja
3. feb 2009

ollako: veru bola som tam... 🙂 skoda, mohla si ma drgnut. Mam tu na navsteve svokru a svagrinu s dcerou z ciech tak to oni sa motali okolo mna. 🙂

paska
3. feb 2009

jasne kati dame pueri 😀 aj bulharsko si pamätám to sme si tam s bulharmi vymieňali pionierske šatky 😀

nikol2208
3. feb 2009

mozem sa pridat aj my sme prievidza

vevoncek
3. feb 2009

ahojte

katrin a kde robíš keď máš takú dobrú robotu?
ja ako som vyštudovala som si robila absolventskú prax a mamina mi vybavila takú robotu kde som nikdy v živote nechcela robiť a už tu robím 2 roky počas ktorých som sa snažila si nájsť druhú robotu tu v PD ale napodarilo sa mi samé ponuky pre chlapov sú na nete a bola som z toho úplne na prášky lebo neznášam túto robotu a teraz ešte také zmeny sa tu dejú že už sa teším kedy otehotniem a pôjdem na materskú nach mám už konečne pokoj a dúfam že po materskej sa mi podarí si nájsť lepšiu robotu

vevoncek
3. feb 2009

ahoj Nikol pridaj sa aspoň bude veselšie aj by si mohla napísať niečo o sebe nech ťa trochu spoznáme 🙂 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre