Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

danulka2
12. feb 2009

no caute caute, vsetci kukate a nik nepise 😉 🙂

lenadka
12. feb 2009

lucijja a odkial cestujes do Bojnic??? 😕

lucijja
12. feb 2009

lenadka, z lehoty pod vtacnikom. Nie je to ziadna zavratna dialka ale tie spoje su hrozne...naprv do PD, potom este do Bojnic a samo, ze to vychadza tak, aby som nic nestihala 😀

b.janka
12. feb 2009

lucijja dnes som bola u ženského a aj u neho sa robia cvičenia pre tehotné... zdá sa mi že bývajú v utorok... bližšie info ti posielam v ip

lucijja
12. feb 2009

b.janka, dakujem...ale ked uz som zacala do tej nemocnice...uz to dobojujem. 🙂

vevoncek
13. feb 2009

dobré ránko

danulka2
13. feb 2009

dobre ranko vsetkym 🙂

lucijja
13. feb 2009

dobre rano... ☹ baby co ja mam robit s tym mojim spanim - nespanim? Nie je este skoro na to, aby som nemohla spavat? nie je nejaka tabletka na spanie aj pre tehotne? a to palenie zahy...ja to uz asi do porodu nevydrzim. Uz mi nic nezabera ani zarucene "babske recepty" ani tums ani rennie...nic... ☹

danulka2
13. feb 2009

lucijja kolko mas rokov? Mna zacala trapit nespavost, ked som mala asi 29-30rokov. No a v tehu to bolo rovnake.
Na zahu skus zjest den-dva starsi rohlik 😉

lucijja
13. feb 2009

danulka mam 26. Preboha co robis v noci? keby som sa aspon tak hrozne nenudila, v telke nic nedavaju a knihy mi znami nestihaju prisuvat co ich vzdy doslova "zozeriem" na noc... 😀 A rohlik bohuzial nepomaha... ☹ fnuk...

katrin21
13. feb 2009

caute baby
hlasim sa do klubu nespavosti !! pre mna je to o to vacsia pohroma, ze ja potrebujem veeeela spat a nemozem.... uz asi 4 mesiace alebo kolko.. a inak aj moj priatel mi hovori to iste uz nejaky piatok.. aj dnes bol hore od tretej... ja sa budim okolo stvrtej ze som " vyspata".... cumim, snazim sa zaspat a potom zaspim pred sietsou ked uz mam vstavat.. co vam budem hovorit, je to des...
ale u mna ( apson dufam) je to mozno aj tym,ze este stale mavam navaly tepla aj v noci nad ranom a dost casto a ot ma budi.... hadam, ked sa telo normalizuje, aj nespavost prejde..
ainak uz ma 4 dni boi vkuse hlava.. uz rozmyslam, ze mam zočí, tak som si zadovazila cistec... v ztivote som ho nepotrebovala, ale toto je uz na mna moc.. skusim.... uskodit to nemoze...

katrin21
13. feb 2009

minule som citala, ze na zahu pomaha med 🙂 lebo je zasadotvorny 🙂 prijemne a hlavne na vecer na spanok 🙂)

lucijja
13. feb 2009

katrin21 veru med mi trosku pomahal, ale len do urcitej doby. 😀 Mam pocit ze moje telo je cudne, vsetko mi zabera na chvilu, potom ako keby si na to zvyklo a ignoru je to. 😀

Mno a co sa bolesti hlavy tyka, zrovna vcera som manzelovi hovorila ze od kedy som tehotna ani raz ma hlava nebolela (tuk tuk tuk) a pritom predtym ma bolievala dost casto... 😕

katrin21
13. feb 2009

ja som pred porodom nevedel, ako to je ked boli hlava.. az po porode.. nie hned, ale proste odkedy mam malu, tak ma nejak bolieva... ci sa mi poposuvali stavce .. neviem...ale aj oci.. vacisnou ma hlava boli z nich, aj teraz....
a skusala si mineral, alebo iskru z potravin? je to ako sumienka.,... inak ani zaha ma nepalieva...ae priatela hej.

lucijja
13. feb 2009

skusala som uz asi vsetko 😀 mineral, iskru, tums, rennie, gaviscon, tycinky, tortove oblatky, mlieko, banan, jablko,zmrzlinu, med, maces, fatru... 😀 a niiiiiiiic...postel mam zdvihnutu tak, ze uz skoro sedim a stale je s tym pruser...kupila som si taky nejaky sirup, videla som letaciky u gyn. tusim gastrotuss sa to volalo, teda tak zbytocne vyhodene peniaze ste este nevideli. To nezabralo ani len na pat minut!!!

katrin21
13. feb 2009

a mas to denne? ak nie, nebolo by od veci odsledovat, co ti kyselinu robi... a snazit sa moc toho nejast ( napr. priatel ma kyselinu aj z paradajok, pretlaku, cibule a pod....)

lucijja
13. feb 2009

veru denne...da sa povedat ze stale...staci ze sa raz zohnem a uz je tu. Sledujem to v podstate od zaciatku tehu. Vyradila som kysle (rajciny, cibulu, cesnak, papriku, pomarance a pod.), kysnute (pizza na veceru ako pred tym uz nehrozi 😀 ) a snazim sa nejest aspon tri styri hodiny pred spanim...ale trapi ma to stale...

lenadka
13. feb 2009

lucijja tak to nie je ktovie co 😝 mna veru zaha nepalila nejako obzvlast, mozno par krat...a spat som spala fajn az tie posledne 2 mesiace som nemohla lebo mi brucho zavadzalo, mala som pocit ze viac nespim ako spim a bola som vzdy stastna ze uz je rano a trapeniu koniec 😅 este si len v 33 tak si este potrpis ak nic nezabera ☹

lucijja
13. feb 2009

ved to...este dlhyyych sedem tyzdnov...ale mozno iba pat... 😀 je to normalne ze uz od zaciatku tehu som mala pocit ze to bude dievca a bude to dievca a tak isto mam pocit ze porodim o dva tyzdne skor...No je to normalne? 😀 Schvalne som zvedava na kolko sa mozem spolahnut na svoje pocity... 😅

molly28
13. feb 2009

..lucijja mna ked palila žaha, jedine čo mi pomahalo bolo soda bikarbona...nič iné...a stými pocitmi, to je normálka... 🙂 aj ja som od začiatku tušila, že porodim dievku a stalo sa...a taktiež som vedela, že to bude skr ako na termin...my ženy sme jednoducho také 😀 😀 😀

lucijja
13. feb 2009

soda bikorbona? mno...dnes vyskusam 🙂 a manzelik prave spekuluje ako mi zdvihnut postel, co pojde dost blbo kedze mame dvojmatrac 😀 takze zrejme sa v tom povezie so mnou... 🙂

molly28
13. feb 2009

...skus si pod hlavu podavať viac vankušikov...no veru aj to mi zaberalo 😉

danulka2
13. feb 2009

lucijja suhlasim s molly28, skus viac vankusov.
a co robim v noci, ked nespim? No ako kedy. Ale vacsinou si pustim telku, dam horuce mlieko a rohlik 😅 . Pozeram podla unavy, ale hlavne discovery, national geografic a pod. Najlepsi program je okolo 3.-4.rano 😉 Mna bavia cestopisne a tak. Minule som pozerala ako stavaju ponorky 😀 a velke zaoceanske lode. Niekedy som hore hodinu, inokedy od polnoci aj do stvrtej ci piatej 😝 😝 😝 😝 . Najshorsie je, ze rano musim fungovat na 100% tiez potrebujem spanok ako sol ☹

molly28
13. feb 2009

...danulka2 - ja ked som pred tým nemohla v noci spať, tiež mojim oblubeným jedlo bolo mlieko a rohlik..ale kedže ja nemám rada čisté horuce mlieko, pridavala som do neho kakao - a potom sa spala ako batola 😀 😀 😀

danulka2
14. feb 2009

dobre ranko 🙂
molly28 niekedy som si aj ja dla kakao, vanilkovy cukor alebo med 😉

paska
14. feb 2009

luci mne pomahal maalox 🙂

lucijja
14. feb 2009

paska ale mne povedali v lekarni ze ten sa v tehu nesmie 😕

paska
14. feb 2009

luci no neviem ale mne ho davali aj na rizikovom

danulka2
16. feb 2009

ahojte, fiha, ale to tu frciiiii 😉

katrin21
16. feb 2009

ahojte baby ! ako po vikende? no ja som v piatok prezila cestu zaviatu snehom smerom na Hlohovec... kamiony, autobusy, bocny vietor od polí robil snehove jazyky.. no parada, esteze som vcelku dobrý sofer, mam taku kamosku, ta keby to videla, tak odstavi auto a caka na spásu 😀 .
A inak víkend bol fajn, a tento bude este lepsi, ideme na dva (!) plesy... takze takto o tyzden budem mat oooobrovkýýý problem rano vstat do prace, ale strasne sa tesim !!

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre