Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
16. feb 2009

katrin ta potom daj fotky z plesu aka fesanda si bola 😉 😉 inac cesta na hlohovec tak to je fakt amen tma tade by som po zotmeni veru nesla este tak cez den ale nie v zimnom obdobi 😀 😀
aj my sme mali vikendik dobry ale sere ma to ze prave kukam z okna a zasa sneziiiiiiiiii a ja uz som mala taku fajn jarnu naladicku 😅 😅 😅

katrin21
16. feb 2009

no tak bubba, ak poznas cestu, tak medzi merašicami a Dolným Trhovišťom su take tie " kopce" hore- dole... tak presne ta,m , kade inak chodim 110 min. vzdy, lebo dcera miluje, ked sa juj zdviha zaludok 😀 , tak teraz som sla asi 20.... a predo mnou tlacili do kopca Fabiu, tak som sa modlila, ze nech ju roztlacia, inak budu tlacit aj mna 😀 .
NAstastie som to vykluckovala pomedzi zapadnute kamiony, co do kopca nevytlacili.l. inak nikde nesnezilo, len tam... a fukalo jak besne z tych polí, to by som neverila, kolko snehu vie naviat... vcera ked som sa vracala, fucalo menej a na bokoch cesty boli asi 1m nahrnute zaveje snehu... a pritom na samotnom poli asi tak 1Ocm... niekde trava vytrcala... ale uz to bolo v pohode... ja soferovanie milujem, je to pre mna relax a jazdim denne, ale nemala som tam chut stravit cas v kolóne aut , co sa nemozu pohnut,.... inak bolo vsade OK... hlavne ze policajti kontrolovali az po Trnavu vsade, ale tam kde treba ani jeden.. klasika....

katrin21
16. feb 2009

inak fotky potom dam.. jasne 🙂

molly28
16. feb 2009

....juuuj katrin jak ti v tichosti závidim 😉 ja milujem ples.... 😉 škoda, že tento rok mi to nevyšlo 😉 ale na buduci už hadam hej.... 😉 tak prajem Ti suprovu zabavu a teším sa aj ja na foto 🙂

lenadka
17. feb 2009

aj ja sa tesim na fotky 😵 🙂

danulka2
17. feb 2009

ahojte, katrin21 aj my ideme na ples 🙂 , uz sa tesim.Nam sa tiez crtali dva /obvikend 😉 / ,ale vysliel asopn jeden 😀 . Dufam, ze nas nezaveje vo fujavici 😀 😠

katrin21
17. feb 2009

danulka: my sa s mojim smejeme, ze sa z toho stava tradicia, chodit na dva plesy za vikend.. jeden bude tu ( nas z roboty na Púšti) a druhy v Ružindole pri TT.. ja sa tiez velmi tesim a dufam, ze cesta bude OK... zajtra idem do Blavy na vystavu ako informator do stanku na Inchebe, a ked vidim to snezenie, tak to bude zabava... a domov pojdem az okolo 18.30 z BA.....

molly: dakujem , vytancujem sa aj za teba 🙂

katrin21
17. feb 2009

inak minulorocne saty mam v albume na mojej svadbe pod tymto istym nickom.. 😉

lenadka
17. feb 2009

katka bola som ich smírovat a fakt krááásne 😵 😵 😵 aj tie svadobne su pekne na foto-uzasne, skoda ze realne nie su na 100% podla predstav 😔

katrin21
17. feb 2009

no ... nepaci sa mi ta latka na sukni.. je taka sifonova- zaclonova 😒 taka matna... prste nic moc, ma dost velke ocka, skoro ako tyl... sifon by bol OK, ale nie je to sifon.. maju ich v Milady v PD..... ale videla som tam majnovsie este krajsie.. takze uz len datum chyba... 😀 ... ale my ideme na to asi opacne... naprv babo az potom svadba.. inak som rada, ze sa ti pacili 🙂

danulka2
17. feb 2009

katrin pozrela som a su krasne. Bola si kocena 😉

molly28
17. feb 2009

katrin - tie minuloročné šaty su uuuuužaaasné...fakt si vyzerala ja princezná 😀

lucijja
17. feb 2009

caute baby...neviete mi poradit kde v PD kupim pekne zaclony? bola som len v priore a vo vtacniku a neviem kam by som este mala pozriet...Konkretne hladam nejaku so zelenou vzorkou, nejakymi kocockami alebo tak...ale zatial som nic take neobjavila...vlastne jednu taku maju vo vtacniku, ale ta vzorka je hrozne slabucko zelena... 🙄

lenadka
18. feb 2009

lucijja tak na zaclony potrebujem aj ja typ, musim dat aspon do obyvacky a detskej, nakolko tie okna mame tak blizko pri ulici, ze ked sedime na gauci tak nam ludia cez okno kyvaju a skeria sa na nas 😅 😅 😅 😕 😅 😅 😅 no sukromie ako hrom 😝 citim sa tam ako vo vyklade a zaluzky predsa nebudem zatahovat ked svieti slniecko a chudata moje kvety rychlo by boli 😝

paska
18. feb 2009

😀 leni

hawajcanka
18. feb 2009

dobre ranko babule pridam sa k vam aky mate dnes den 😀

danulka2
18. feb 2009

ahojte, hawajcanka ja len strucne 😠 😝 😖

lucijja
18. feb 2009

teda danulka...to co mas za den??? 😀 zase si nespala???
ja dnes idem k nasim, mladsia segra pride z intraku, zajtra musi zbierat 24hodinovy moc a v piatok ideme po vysetreniach, tak jej idem nieco uvarit, lebo nasi isli na vylet za brachom do anglicka. 😒 Sedemnastrocna baba, by si uz mohla vediet navarit... 😖 ale ja v jej veku som tiez nevedela... 😀

lucijja
18. feb 2009

lenadka no to ja musim dat zaclony ci chcem ci nechcem...mame este stare okna, tak som rada ked ich nevidim... 😀

danulka2
18. feb 2009

lucijja ale spala som, ale je v tom ine. Nejdem to tu rozoberat 😉 . Inak zaclony by som nove potrebovala aj ja. Baby, ked ich pojdete kupovat, tak dajte vediet kde a kedy a stretneme sa pri pulte 😀 😀 😀

zuzanka07
18. feb 2009

ahojte, celkom velky vyber zaclon maju na zapotockoch na jednosmerkach (ul.Ondrejova) .

lucijja
18. feb 2009

zuzanka07: myslis tam na jednosmerkach kde je jantar?

katrin21
19. feb 2009

lucija: zaclony? ja si vzdy najkrajsie pozriem na banickyhc dnoch.. ale uz je po nich do dalsich sa ti asi cakat nechce... ale mozno by sa oplatilo vybrat sa na nejaky najblizsie jarmok v okoli.... no fakt, maju tam vzdy take krasne moderne zaclony... jasne ze aj klasicke, co kupuju na jarmokoch babky,.. ale aj nadherne moderne...
nieco sa mi marí, ze bol aj jeden obchod na starom sidlisku, ako predavaju koberce, tam blizko detskych doktoriek, ale je to tak zboku, smerom od materskej skolky , co tam je.... ze obchodom s kobercami,... ale asi ich maju len na objednavku, ako to tam teda este vobec funguje... a inak aj v Baumaxe som videla medzi textilimi nejake take zaclono- zavesy.... aj take tie moderne z tych pasikov....

katrin21
19. feb 2009

inak: baby, dakujem za kompolimenty za minulorocne saticky.. boli fakt krasne, ale aj drahe.. 😝 ... takze tento rok budem mat svoje, usite od znamej , velmi sikovnej krajcirky ale som s nimi spokojna... nebudu sice az take pompezne, ale dobre sa v nich citim a su fakt pekne... sú to šifónu. uplne ľahučké... 🙂

katrin21
19. feb 2009

pisem na etapy: 😀 este ma napadlo, ze ani vcera vecer ma pri navrate zo sluzobky usek cesty pri Dolnom Trhovisti nesklamal... fukalo jak besne, snehove zaveje, kaša, vsetko dokopy.. isla som tam asi 30-40.. a aj tak ma smykalo.... normalne mi lepilo, lebo bolo uz asi 20.00 nikde nikoho a keby tam tak zapadnem... no neviem... ale prezila som. a od topolčian uplne pohoda...

martiina
19. feb 2009

čaute prievidžanky,
môžem sa pridať 🙂

danulka2
19. feb 2009

ahojte, martiina vitaj medzi nami 🙂

martiina
19. feb 2009

ak môžem poradiť, tak záclony asi majú aj v bytovom textile na Rozvoji 😉

lucijja
19. feb 2009

martiina, ahoj, vitaj...vlastne ano, asi tam dole vedla toho chov produktu, ze? super, zajtra tam skocim... 🙂

zuzanka07
19. feb 2009

luci, ano,ten obchod som myslela.je hned v prvom vchode od Jantara.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre