Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

zuzanka07
19. feb 2009

martiina, vitaj medzi nami 🙂 Ako to zvladas s dvojickami a Ninom ?

martiina
19. feb 2009

lucia, neviem či je tam chovprodukt, ale vedľa je dobrý obchod s metrovým textilom, tak som si všimla že je tam aj bytový 🙂
zuzanka, dá sa povedať že to zvládam v pohode, ale to je tým že ja som vždy túžila po dvojičkách a sa mi to aj splnilo. Aj keď ja som tiež z dvojičiek a každý mi hovoril, že to je ob generáciu, že keď tak moje deti budú mať šancu na dvojičky a toť vidíš zadarilo sa 🙂
zajtra má akurát Ninko 3 roky, tak pečiem tortu a na sobotu zas svokruše a švagrovi tiež po torte, jednému sladkú a druhému slanú. Manžela mám na služobke, ale ako vidíš tak aj pri dvojkách sa dá všeličo stihnuť 🙂

zuzanka07
19. feb 2009

tak to ta obdivujem a drzim palce, aby Vam to vydrzalo 😉 Na ako dlho ti chodi manzel na sluzobky ?

martiina
19. feb 2009

to iba teraz išiel na dva dni, inak nezvykne chodiť 🙂

zuzanka07
19. feb 2009

kde byvate a dala si uz Ninka do skolky ?

molly28
19. feb 2009

martiina klobuk dole, že zvládaš tolko toho pri troch deťoch 😉 😉 😉 Kiež by sme všetky také boli 😀 😀 😀 Ja to zatiaľ zvládam , ale mám len jedno a som zvedava dokedy 😉 😉 😉

martiina
19. feb 2009

bývame na starom sídlisku a Ninko je od decembra v škôlke, nemohla by som sa mu venovať 😒 Veď ak uvidíte ísť po meste čierno-oranžový kočík za sebou, tak to som ja 😀 taký je v PD len jeden 😅 .... mám ho aj niekde v albume
molly, neboj zvládneš to a čím ďalej tým lepšie 😉 Ty si taká novopečená mamina 🙂

katrin21
20. feb 2009

ahojte baby... dufam, ze dnes tu budete, ja mam dnes v robotke celkom veget.. aspon zatial... a poobede letim ku kadernicke a potom na ten ples.. jupíííííí...

bubba
20. feb 2009

katrinka dobre sa zabavte urcite tam budes najkrajsiaaaaaaaaaaaaaaa!som zvedava na fotos! 😵 😵

katrin21
20. feb 2009

no, tak prave som dostala 80€ pokuty, ze som sla v Novakoch 66, uplne na konci pomly pred tabuklov. koko.... vyjeb......!!! fakt som strasne nasrata!!!! ale strasne!! debili, ze nemozu to ani riesit dohovorom, lebo podla noveho musia dat min. 80 eur, alebo sto a zapis do karty vodica.... tak som mu vynadala, ze mi povedal, ze nabuduce ked sa stretneme, tak to mam za vyse 100 urcite... jebo zeleny..... to vies! evidente sa odbavoval, lebo konstatoval, ze mam vsetko v pohode, aj priputana som bola , aj vsetko, tak ze aspoin za tu rychlost......... magor... tak mozem ist do ri... anie ku kadernicke teraz... vybielil mi penazenku....

katrin21
20. feb 2009

bubba: ved som sa asi moc tesila, tak sa cosi muselo stat... normalne mi je do placu!!!! chujovia, vzdy si tam davam pozor, lebo viem, ze tam meravaju... uboziaci.....

bubba
20. feb 2009

katrin,to myslis hned tam za pumpou ako sa vychadza do PD?moja ved tam stavaju uz starocia..ja tam byvam veeeeeeeelmi obozretna 😀 😀
neplac koli otmu moja!v zivote sa stavaju aj horsie veci ..no prisla si o peniaze ale si zdrava 😉 myslim tym ze si mohla kludne aj havarovat alebo co...chapes..ked sa panboh rozhodol ze ta pripravi o peniaze tak nech je to aspon takymto sposobom 😉
ty si pekna baba aj bez kadernicky!!urcite mas nejaku kamosku co ti s tym pomoze a urobi ti pekny chvostik 😉

bubba
20. feb 2009

katrin viem si predstavit aka si teraz nasr.....ale ukludni sa dnes budes mat super vecer tak nestresuj.... 😉 🙂

lucijja
20. feb 2009

katrin to je predzvest toho, ze dnes ti vecer urcite vyjde a budes sa super bavit...vzdy ked sa na nieco tesis a potom sa tesne predtym nieco vyserie tak potom je zabava uplne garantovana... 😉
Na prachy sa kasli...peniaze boli su aj budu, len my nebudeme... 🙂 je pravda ze aj mna by to mrzelo..ale nastastie sa horsie nestalo...

inak baby, dnes som bola na zaclony a ten obchod na jednosmerkach a na rozvoji - to je jedna majitelka. A poviem vam - vyber perfektny!!! Takze zajtra nakladam manzelika a ideme na ne! 😀

dinduska
20. feb 2009

halo holky je tu niekto???? 😀

zuzanka07
20. feb 2009

ahoj dinduska, asi sme tu uz len my dve 🙂

zuzanka07
20. feb 2009

martiina,vsetko najlepsie Ninkovi k dnesnym narodeninam 🙂 😉

martiina
20. feb 2009

ahojte,
už máme po oslave, Ninko mal druhé vianoce, toľko darčekov podostával 🙂 , zajtra oslavujeme ešte u svokrovcov v Bojniciach.
jééééj, zuzanka ďakujem za Ninka 🙂
katrin, to s tou pokutou ´ma mrzí, dúfam že sa aspoň dobre zabávaš 😉
lucia, prajem úspešné vybratie záclon! 😵 Inak nebola si na 3D sone u Hudeca v decembri náhodou 😅 , alebo si veľmi podobná tej čo tam bola
idem spať, lebo včera som do piatej rána piekla a zdobila 3 torty a dnes ešte 2 zákusky, tak mám toho po krk 😝 dobrú noc

lucijja
21. feb 2009

martiina, bola som, nejako zaciatkom decembra mi ho robil... 🙂 ty si tam bola?

lucijja
21. feb 2009

martiina a veru mam pocit ze sme sa stretli...nebola si tam nahodou iba na ultrazvuk objednala lebo si bola v 36tt a este si nevedela pohlavie? 😉

dinduska
21. feb 2009

baby ten hudec vyzera byt super doktor.mna robil sono v nemocnici inak chodim k lanyimu ten je uzastny 😀

lenadka
21. feb 2009

ahojte baby, marttinka vuau ze do piatej 😕 ja by som bola 😝 😔 to ta obdivujem nakolko cez den zvladat 3 deticky 😲 😉

katrin, no teda tolko za taku blbost, keby si isla 80-100 tak OK, ale takto??? 😕 😒
lucijja, no mala by som tam aj ja nabehnut, ale najskor musime ist tie garnize kupit 🙂

lenadka
21. feb 2009

martiina dvojky su kráásne a marko ake licenka syslikove ma 🙂 😵 😀

lenadka
21. feb 2009

🙂 ☹ 😒 😠 😎 😖 😲 😢 😀 😝 lucinka cvici motoriku a natukava smejkov-otrava na muchy 😀

lenadka
21. feb 2009

😔 😅 🙄 😨 🤐 😵

dinduska
21. feb 2009

len nech cvici 😀 😀 😀 😀 😀 😀

dinduska
21. feb 2009

Ahojte kocky chodili ste niektora s dietkom plavat do bojnic na kurz plavania dojciat a batoliat? 🙂 my v pondelok zaciname 🙂 ake mate skusenosti?

lenadka
22. feb 2009

dinduska my sme chodili a bolo to fajn 😉 skoda ze zacinate az teraz...da sa od 4 mesiacov-co je sice skoro, ale od pol roka je to najsuper, mne este 5 mesacna zle sedela, neliezla a tak sme nemohli robit vsetko, najlepsie to bolo ked mala 7-9 mes,potom sme mali pauzu a ako 3 rocna uz vsetko zabudla a dost sa bala napr. skocit do vody, co jej ako pol rocnej nerobilo ziaden problem 🙂

lenadka
22. feb 2009

dinduska ake ste krasne na tej fotke zo svadby 😵

dinduska
22. feb 2009

dakujeme.ja sa uz strasne tesim ako male decko 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre