Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
4. jún 2007

babz, nemam bazar (ale po MD si mozem daky na zivnost zalozit 🙂)), ale byvame v panelaku a kedze nechceme uz babo, nemam to kde skladovat..tak aspon nechavam korunky v obehu 😀
paska, ja mam 12teho prijimacky ,tak hadam aj mna budu cakat stare dobre noci prebdene nad knizkami 🙂

srdcko
4. jún 2007

ved papula pisala take daco, ze ko konca tyzdna, ak neporodi tak pojde lezat...asi uz to ma za sebou..kde su tie casi, ked aj nase deti, vsak PASKA, len lezali, papali, kakali a nehryzli a nebili nas-reagujem na to "nebi ma"

srdcko
4. jún 2007

😀

paska
4. jún 2007

srdcko 😀 sa učíš? ti držím palčeky 😉 knižky odkladám ked budeš potrebovať povedz 😉

srdcko
4. jún 2007

jej, dakujem...no, dosla mi taka brozurka, tak sa snazim....a nevies, ci sa to uz bude platit? ako externe myslim

paska
4. jún 2007

no malo by sa je to odklepnuté 😖 ale záleží na škole kolko bude pýtať
a aký odbor si si vybrala?

srdcko
4. jún 2007

verejnu spravu a personalny manazement...ak to bude tych 40 tisic, tak sa nemusim ani ucit ☹ 😀

srdcko
4. jún 2007

idem do hajan, tato uz buva pred telkou...dobru 😔

paska
4. jún 2007

ja som počula niečo o 90tisicoch 😖 ale to výde štát jeden externý študent ročne tak uvidíme z čoho budu vychádzať
dobru 😔

srdcko
5. jún 2007

90 tisic, este lepsei..kedy som mala istotu, ze na dennom mi daju individualny studijny plan, tak by som sla aj tam, ale o tom mozem asi len snivat 😀
neva, ked sa bude platit, pojdem do Yazaki a aspon budem muzovi nosit izolacky 😀 😀

paska
5. jún 2007

😀 😀 srdcko 😀 sa tam asi stretneme 😀

stanka7
5. jún 2007

ahojte srdcko daj vedieť potom čo budú platiť externisti.Ja som tiež špekulovala nad tou školou ale nakoniec si podal žiadosť manžel.Tak uvidíme.Ale ten si vybral vysokú hasičskú vo Zvolene.Je totižto od fachu.A baby nebláznite s Yazaki ja som tam zabila jedenásť rokou samozrejme aj s materskou ale nechcem sa tam vrátiť.Tak musím niečo podniknúť.Možno si otvorím bazár ako srdcko 😀 Ináč držím palce na skúškach srdcku aj tebe paska 😉

kika13
5. jún 2007

Ahojte, pozeram ze riesite skolu, som fakt rada, ze to uz mam za sebou, ja som sa tiez trapila vo Zvolene na dennom, do skoly sme chodili tak tri dni do tyzdna a hlavne vsetko bolo zadarmo, takze sme sa trapili len studiom a nie este aj tym, ze kde nato vezmem peniaze 😖 . Na buduci tyzden mam ist na prietoky do porodnice, neviete nahodou ako to prebieha v Handlovej a ci sa tam budem moct trosku poobzerat, ze ako to tam vyzera.

paska
5. jún 2007

jasné kika normálne chod hore na porodnicu a povedz že by si sa tam chcela poobzerať a pokial nikto nebude rodiť ukážu ti aj sálu 😉

kika13
5. jún 2007

Diky Paska a na lekarov v Ha co hovoris?

paska
5. jún 2007

supiš 😉 😀

kika13
5. jún 2007

dakujem ti, nastastie neviem co ma caka tak sa zatial ani nebojim 😅

paska
5. jún 2007

kika a čoho? 😀 ja viem aj ja som sa bála ale už ked to na teba príde a budeš tam tak ti bude všetko jedno 😅 mne už bolo jedno že mám bolesti jak sviňa stále som im hovorila už mi to vyberte 😠 urobte mi ten cisársky 😠 a sestrička furt že nie,že je to tak ako má byť 😠 ale nakoniec som to zvládla a zvládneš to aj ty 😉

kika13
5. jún 2007

Ved hej dako bolo, dako bude 😀 😀 .

stanka7
5. jún 2007

v pôrodnici v HA sú aj dobré sestričky aj doktory.To je dobre že nevieš čo ťa kika13 čaká pri prvej dcére som bola na tom tak isto skôr som sa tešila.Ale všetko sa dá zvládnuť 😀 Bude ti pri pôrode aj manžel?Mne bol a trpel so mnou dnes mi je z toho aj do smiechu ked fučal aj za mňa. 😀

lenadka
6. jún 2007

kika, ako uz vraveli ostatne da sa tam ist kuknut aj cvicenia pre rodicky robia dolu, len sa na to treb opytat...
inak baby Hnadlovska nemocnica je na zozname tych ktore sa maju zrusit, boli aj tu v Bojniciach minuly tyzden na kontrole a tak preto to viem, usudili ze je katastrofalna...no neviem kam sa pozerali tu v Bojniciach tato nie je o nic lepsia 😒 😒

kika13
6. jún 2007

Vobec neviem ci bude manzel pri porode, na zaciatku povedal, ze urcite nie a teraz hovori, ze sa rozhodne na poslednu chvilu, radsej ho nebudem nutit,uvidime. Vy ste chodili na cvicenie? No mne sa moc nechce 😒 To by uz bola riadna hlupost zrusit nemocnicu v Ha, dokonca tam hovorili aj o Banskej Stiavnici, siroko daleko najlepsie porodnice, to je uplne postavene na hlavu. A dakujem za povzbudenie dievcata 😀 🙂

lenadka
6. jún 2007

kika, no porodnica v Hnadlovej je vyhladavanejsia ako Bojnicka, aj ked aj v Bojniciach sa teraz veeeeeelmi polepsili, 3 kolegyne mi tu rodili za posledne 2 roky a jedna kamoska a nevedeli si vynachvalit 😀
moj vravel tiez ze nie lebo by odkvecol a aj nebol, mu to vyslo, lebo bol v BA a bol vecer a nic mu neslo, tak az na druhy den dobehol pozriet si vysledok 😵

paska
6. jún 2007

kika neodkvecne aj moj mangel sa bál ale prežil to a povedal že bol somár ked nebol aj pri prvom pôrode a je to super ked máš koho chytiť za ruku mne mangel dával mokru vreckovku na čelo vlhčil mi pery mokrou vatou no keby tam nebol tak vyschnem 😝

srdcko
6. jún 2007

kika, moj muz bol asi 1,5 tyzdna po operacii slepeho crevo a mal vacsie bolesti ako ja (chlapi vsetko strasne prezivaju), tak pri mne poriadne ani nevedel obsediet, ked som uz bola po porode. ale tlacil a povzbudzoval statocne.
A nech si zobere aj dake noviny, lebo my sme boli asi 3 hodky na vzdycharni, ja som bola stale v sprche, on kukal STV 2, lebo ine sa tam chytit nedalo, tak sa nudil.
a rodila som v bojniciach, bolo super, mala som primara, ako pomaly vsetci nanho nadavaju, ale na mna bol super, este aj na Ada sa bol par krat pozriet...
a na tie cvicenia chod, aspon sa nebudes nudit a budes vediet co a ako...aj doktori nadavaju,ze mnohe maminy ani nevedia ako dychat, co ich caka a tak..

srdcko
6. jún 2007

stanka7..diky za drzanie palcov, asi to budem dost potrebovat 😀
a ten bazar nie je zla vec....pouvazujem 😀

stanka7
6. jún 2007

ahojte fakt by to bola hlúposť zrušiť tú nemocnicu neviem ako je to s ostatnými oddeleniami ale pôrodnica je dosť vyhľadávaná.Ja som len raz ležala po operácii v Bojniciach a mala som dosť ked nám ohlásili že cez víkend sa sťahujeme na iné oddelenie v rámci šetrenia.kika je to na rozhodnutí tvojho manžela či ísť alebo nie.Ale je to zážitok na celý život.Môj muž bol akurát v práci ale ja som mu ešte stihla zavolať aby odbehol.Prišiel už na sál v tom zelenom skafandri.A je fakt dobrý pocit ked máš pri sebe niekoho kto ti podá ruku.Je fakt že niekto nemá na to povahu a je mu zle ale niektorý si pôrod ešte aj točia na kameru.To by som ale osobne na to nepristala.Môj muž stál za mnou a držal ma za ruku to mi stačilo. 😀

kika13
6. jún 2007

Musim mu dat precitat vase prispevky 😉

srdcko
6. jún 2007

daj, keby to nestacilo, mozme poslat nasich chlapov na spolocne stretko, oni ho presvedcia 😀 😀
mne sa minule stalo, sedela som s kamoskou v Erku na terase a oproti sedeli 4 chlapi, ktori pili pivo a bavili sa o kociaroch a kedy im chodia deti spavat...som sa inak smiala 😀

kika13
6. jún 2007

Davali ste si niektora zobrat pupocnikovu krv? Pytam sa, lebo neviem ci mam zo sebou do nemocnice brat aj zmluvu o tom 😨 A inak citala som uz kopec zoznamov co si tam mam brat zo sebou, ale neviem ci stacia veci pre mna, alebo treba brat oblecenie a plienky pre mimi. Viem, ze niekde davaju oblecko niekde nie, poradte

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre