Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
23. feb 2009

mata: inak ta obdivujem... dvojick, to da zabrat... ale duper ze vam vysiel parik 😉

danulka2
23. feb 2009

ahojte, katrin ako bolo na plese? Vychvaluj a prehanaj 😉 😀 . Nam bolo fakt supeeeeer, aj v tombole sa nam nieco uslo 🙂 , kapela hrala perfektne, tak sme sa dohodli, ze o rokideme na 100%

katrin21
23. feb 2009

danka: no aj ja som mala uspesnu tombolu... na prvom plese ma vylosovali hned ako prvu a potom este raz ku koncu ( taska na notebook a vrtacka black decker..) a na druhom tiez dve ceny..( kvet v kvetináci, povinná vybava do auta, autokozmetika, olej + vymena oleja do auta ).. vcelku spokojnost. Lepsie bolo asi vTrnave, aj sme sa viac zabavili... ale ku podivu sme v pohode oba plesy zvladli, ani nas moc nelomilo nna spanie... mam kopu fotiek, ale nejdu mi sem vlozit...

katrin21
23. feb 2009

danulka a vy ste to kde boli?

zzz
23. feb 2009

caute baby,
diduska aj my sme 16.30....
ale ja som chora a manzel na fofry v praci, tak este neviem ci dnes nevynechame...

no my chodime od dancovi 4,5 mesiaca, takze uz celkom dlho tahame, ale ked raz zacnes s babom plavat, tak uz sa len tak lahko neda prestan, ked vidim jeho radost z vody ....

lenadka, torticku som ja robila, bola to taka easy torta, na prvy rok, jablkovo, cucoriedkova,a to boli tie detstke keksiky okolo myslim, ze hami...

citam ze tu vsetci plesujete....a vyhravate tomboly 😎 😉 😉

danulka2
23. feb 2009

katrin my sme boli v Malej Lehotke a vyhrali sme salky na kavu a balik nescafe 3v1. Ale v tombole bola aj vlecka hnoja, tak som rada, ze sme tu nevyhrali 😀 😀 😀

katrin21
23. feb 2009

jezis to sme mali aj my tu vlecku.. nastastie nas minula... aj ked nasim by sa zisla.. ale ako by sme ju dopravli z TT.... 😀 ...
prva cena bola LCD TV, ale sme sa pohorsovali, lebo ju vyhrala kucharka z tej restiky, co si kupila listok do tomboly... no to som este nezazila... podla mna sa to nema... predsa len, hostia si zaplatia listok, tesia sa-..... to mozem dojst aj ja hocikde, pockat ked budu predavat listky do tomboly m nieco vyhrat a odist...

danulka2
23. feb 2009

LCD tv som vyhrala pred tyzdnom v sutazi 🙂 , ale u nas si tombolove listky kupili aj muzikanti a 3x aj vyhrali. Jeden z nich dokonca 2listky na buduci rok na ples 😀 😀 😀

danulka2
23. feb 2009

ozaj foto z plesu mam v albume

katrin21
23. feb 2009

ako si ta stiska manzelik 🙂

lenadka
23. feb 2009

chytro som ich kukla, lebo adminky ich zaraz zmazu 😕 😅 vyzeras tam celkom inaka ako na foto v pase 😉

danulka2
23. feb 2009

lenadka preco ich zmazu? ☹ . Na pase je fotka rok stara 🙂

danulka2
23. feb 2009

katrin to sne sa s kamaratkou fotili navzajom, tak musime nejako vyzerat 😉 😀

bubba
23. feb 2009

danulka ty si v akej sutazi vyhrala LCD 😅 😅 😅 aj ja potrebujem 😀 😀 teda chcem 😀 😀 pekna si bola na plese 😉 katrin tak daj na facebook nech si ta omrkneme normalne hod len ten link co mas naspodu albumu 😉

danulka2
23. feb 2009

bubba dakujem 🙂 . TV som vyhrala v CBA potravinach s rajo vyrobkami

katrin21
23. feb 2009

jeej, to je napad.. OK.. dma na Face book 🙂

katrin21
23. feb 2009

baby aj vam tak blbne stranka?? mne aj face book zmrzol...

danulka2
23. feb 2009

katrin mozno je to preto, ze aj vonku mrzne 😉 😀 😀

katrin21
23. feb 2009

hadam vam to pojde... ked nie tak neviem...

danulka2
23. feb 2009

kati pyta to mail a heslo

paska
23. feb 2009

katka 🙂 vôbec si sa nezmenila za tie roky 😉

katrin21
23. feb 2009

paska...ty ma poznas????

paska
23. feb 2009

😀 šak sme spolu spievali

katrin21
23. feb 2009

no tak uz by to malo ist... letim domov... dojdite zajtra, nech tu nie je mrtvo 🙂 pa pa

danulka2
23. feb 2009

kati bola si kocena 🙂

katrin21
23. feb 2009

dakujeeeem 🙂

danulka2
23. feb 2009

kati mas ip

bubba
23. feb 2009

katrin sak tam nemas tie saty co v albume MS.ci su to tie???fuha ale vyzera to na vybornu zabavu a to ze si svele vyzerala...to ani nemusim spomenut 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre