Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

katrin21
24. feb 2009

jeeezis, buba.. ty mas nieco z ocami? 😀 pocuvaj , co pijes, pozyvam ta na revanš 😀 .
No tie saty na mojej svadba boli minuly rok na plese, tento rok som si dala usit tie cervene....

martiina
24. feb 2009

veru katrin, ty si riadna kočka a aj šaty sú krásne 🙂

katrin21
24. feb 2009

baby, uz fakt stacilo 😉 , ... to neviete aky hruby make up som si urobila 😀 .... jáááj, len do roboty keby sa nemuselo chodit... zas mám darebózu.... a zas ma bolí hlava... to uz nie je normalne.. pomaly ma bude boliet kazdy den... ale zacina ot od očí... tie ma začnu boliet ako prve... sai to bude z PC, ja uz fakt neviem.... ale co mam robit, musim do neho cumiet.,..

martiina
25. feb 2009

dobre ranko baby, to sem tak málo chodíte ☹

katrin21
25. feb 2009

ahoj, maťka.. no veru , vcera tu skapal pes.. tak treba kuknut, kde je zakopany.. 🙂
ja mam dnes v praci viacej roboty, tak neviem, ako budem stihat.. vsak zajtra to dobehnem 🙂

martiina
25. feb 2009

katrin, ty máš net iba v robote?

katrin21
25. feb 2009

hej.... mam notebook... mozem ho vziat aj domov a napojit sa cez mobil, ale je to pomale a stale to pada ( zly signal)... takze tak... doma budem mat net neskor, zatial mi nechyba,.. kedze ho mam tu.... mam PC len pre malu na hranie doma...

katrin21
25. feb 2009

mťka: a ty ako stihas pri tych dvojkach aj pisat🙂

martiina
25. feb 2009

ale dá sa, to sa len každému zdá, že s dvojkami je to také ťažké a neostáva na nič iné čas 🙂 alebo to len ja som taká 😀 😀 😀

katrin21
25. feb 2009

no..cez den si to viem predstavit... ale v noci ! to by ma asi siblo.. ved sa urcite nebudia naraz... jedine riesenie je , ked sa zobudi jeden, hned dat aj druhemu aj ked spi....

martiina
25. feb 2009

práveže ja mam radšej keď sa zobudia každý inokedy, lebo v noci najradšej kojím poležiačky a to sa nedá s obomi 😅 ale zas cez deň ich najradšej kojím naraz 🙂
musím povedať že skoro celé prvé dva mesiace som sa moc nevyspala, ale teraz už väčšinou jeden z nich prespí celú noc a dosť často aj obaja 😝 ale ja som našťastie z tých čo im spánok nechýba a už predtým mi stačili nejaké 4 hod spánku 😎

katrin21
25. feb 2009

jezis.. no tak to ti zavidim... ja by som spalaaaaaa 🙂 ale neda sa ani ked uz mam velku dceru... inak mne sa budila do troch rokov, ak nie viac, min, raz dva krat za noc....a ked bola mala tak kazde 3 hod.....

danulka2
25. feb 2009

ahojte, kati mas ip 😉
martinka hold si sikovna, ked vsetko stihas pri troch malych detoch. Niektore to nestihaju pri jednom ci dvoch 🙂
jaj baby ja som sa zas prejedla. Ja trubka. Naco som robila tie slivkove knedle s makom 😅 😀 . Ale zabijem sa, ked mi tak chutia 😅 😀

katrin21
25. feb 2009

dani... aj ja chcem !!!! ako ich robis? zo zemiakoveho cesta? hod receptik 🙂

bubba
25. feb 2009

daniiiiiiiiiii dajjjjjj 😝 😝 😝 😝 ja mam dietu(zeleninovy salat 😖 ale bol dobry)

danulka2
25. feb 2009

baby piste si: cca 1,20 zemiakov /uvarene v supke a postruhane/, cca 0,5kg hrubej muky, 2vajicka, stipka soli=vymiesit cesto. Niekto si vyvalka cesto a vykrajuje stvorceky a bali do nich slivky, ale ja si normalne odtrhnem kusok cesta, trochu roztlacim v dlani, schovam slivku, zagulkam a varim v osolenej vode 5minut. Musim mat na nich koooopu maku 😀
bubba dobehni, mam plny pekác 😅 😀

katrin21
25. feb 2009

mňáááám !!! ja nemam to pretlacatko na zemiaky, ty ich normalne na niecom struhas? to ma nenapadlo.. vyskusam...aj ked nemam rada takeho piplave jedla z cesta, teda milujem ich, ale ta robota.... najradsiej varim mäso...... 😀

bubba
25. feb 2009

danulka ja recept nepotrbujem ja to viem robit len sa mi nechce 😀 😀 😀 katrin ja len struham zemiaky,inac mne osobne iacej chuti cesto z rozkov do toho nejdu varene zemaky.nakrajas rozky,das do toho mlieko trosku vytlacis z tekutin ked sa napiju rozky osolis,muka,vajko a hotovo 😉

bubba
25. feb 2009

naposledy som robila bryndzove pyrohy asi pred 2 tyzd.ale take slivkove gule....hmmmm asi by som aj mohla kopnut lenivu bubbu do riti a daco porieist 😀

danulka2
25. feb 2009

kati ja zemiaky struham na struhatku /ribajzliku/ na tom, kde sa struhaju jablka. Ziadne specialne pretlacadlo nemam 🙂

katrin21
25. feb 2009

ah.. lebo nasi maju..... take ako veeelky lis na cesnak, to je presne na toto.... ale staci aj rybajzlovat 🙂

danulka2
25. feb 2009

kati na facebooku Zuzka spomina nejake fotky z usmevu. Ako sa k nim dostanem?

katrin21
25. feb 2009

pozri si moj profil, fotky kde som ja... tam su nejake... alebo poziadaj o poriatelstvo baby, co su v skupine usmevacky.... ked ta akceptuju, budes moct vidiet ich profily a mozno sa niekde najdes na fotkych... je tam Dana Mundierka, Glosová, apod.. Viera Mačuhova.... poznas?

katrin21
25. feb 2009

Danka Gloska ma v albume fotky.. ak myslis to co pisala Zuzka Simka..

dudinka21
25. feb 2009

ahojte možem sa pridat?? až teraz som zbadala, že to tu je aj podla regiónov...

danulka2
25. feb 2009

dudinka vitaj a zarad sa 😉 🙂

bubba
25. feb 2009

danulka ta ty na facebooku tiez?a co nepovis 😝

martiina
25. feb 2009

úmňam, že slivkové knedle, zbožňujem! Len ja zas robím z tvarohového cesta a tiež mám rada posypané opraženou strúhankou 😝 .... aj ja sa tak vždy dožerem, tak chápem 😀

bubba
25. feb 2009

tvarohove csto?to som este nepucula..tak daj recept.diiiiky 😀

katrin21
26. feb 2009

halóoooo, dobré rano, vstávame , spachtosi!!!! 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre