• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Prievidza. Kde ste všetky?

18. júla 2016 
ahoj mataharyy, ako to ze mame rovnaky tyzden a o dva tyzdne rozdielny termin? :slight_smile:
21. mar 2009 o 17:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tu je dnes zas pusto vikendujete co? :sunglasses:
lucijja este ziadne kontrakcie?
matahary aky mas kocik?
21. mar 2009 o 19:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este stale nic... :unamused: len sa pozorujem co sa bude diat, uz mi z toho asi hrabe. :grinning: Malicka asi vie ze je kriza, tak sa jej nechce von... :wink:
21. mar 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja vsak este ma cas, este si to uzi, lebo potom sa nezastavie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nezastavis som chcela napisat
21. mar 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja no u mě jsou ty termíny nějaké zmatené :grinning: Doktor mi v úterý říkal že to ještě tak týden dva nevidí, ale pak že už ruku do ohně nedá, za to že donosím, tak možná budem rodit stejně :grinning:
Kočárek mám firkon f7, z letošní kolekce :slight_smile:
22. mar 2009 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte tak zaliat kavicku a kecat sup sup :wink: :grinning:
23. mar 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tu sa co stalo? vsetky ste v praci? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Lucijja, matahary ste cele?
23. mar 2009 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matahary velmi pekny je ten kociar
23. mar 2009 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No já zatím 2 v 1 tak uvidíme co zítra poví dr. :slight_smile:
O děkuji, jsem z něj unešená, tak jsem zvědavá jak dlouho mi to vadrží :sweat_smile:
23. mar 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
matahary, tak som si ho vygooglila ten kociar a fakt je uzasny!!! Aku mas farbu???
23. mar 2009 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz viem kukla som album :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ani nekojim ale zato mam melir tak osprostievam :grinning:
23. mar 2009 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mataharry ci budes s kovikom spokojna zistis az ked ho bude pouzivat, ja som z mojho sklamana , hlboky je super, ale sportovy je nanic,ale mozno teraz sa mi to vidi, ked drobec este poriadne nesedi a musi byz zababuseny a est k tomu ho mam otoceny ku mne :stuck_out_tongue_closed_eyes:, ked uz bude sedkat bude to lepsie, stve ma aj ta lezata poloha je taka cudna :confounded: :angry: mam magical
23. mar 2009 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez tu a stale cela...zatial nic nenasvedcuje tomu ze by som mala ist rodit... :unamused: a ja by som uz tak rada isla... :slight_smile:
Strasne sa tesim ako si lahnem na brucho a budem sa valat po posteli z jedneho boka na druhy... :grinning:
23. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jako body k dobru, má za obrázky žirafek uvnitř (nepodstatný detail, ale potěší :grinning: ).
No já chtěla aby byl ten hluboký dost velký, tak snad to bude stačit a přehazovací rukojeť. Každopádně na ježdění po bytě a prázdnej je čupr, tak uvidíme co budu říkat po prvních jízdách venku a hlavně po cestě hromadnou dopravou... :confused:
23. mar 2009 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja dufaj, ze emka ti poskytne tolko casu , aby si sa mohla prevalovat z boka na bok a na brucho:grinning: , ja som si zo zaciatku veru vela nepolezala :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oli... no tak to ja som lezala skoro mesiac... byvala som s mamou, takze som nemusela nic robit, ja som totiz ani nic nevladala.... prvý tazden po cisarskom som sa lendva zviechala z postele,.. po dvoch tyzdnoch to uz bolo lepsie, ale nevladala som napr, dlho stat( že varit , alebo tak, to absolutne...) stale som bola slaba a jazvu som mala taku ako zapalenu... takze asi preto.. až asi po 4 tyzdnoch to bolo lepsie... keby nemam mamu, asi umreme od hladu, nehovoriac o starostlivosti o malu, prani plienok a pod... bolo to super. pri druhom to uz bude horsie, kedze asi budem od mamy daleko... a este ani neviem, kedy to bude :slight_smile:
23. mar 2009 o 11:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze tie moje preklepy!!!! pisem ako magor !
23. mar 2009 o 11:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mno, tak manzelik na tyzdnovkach, varit sa nemusi, tak hadam sa stihnem s malou vyspat kludne aj cez den. :grinning: a mamina moja si tiez vezme dovolenku a prve dni mi pomoze kym sa "zaklimatizujeme" tak hadam to dopadne. :slight_smile:
23. mar 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: tak čo nerodíme? stále vás chodím obdve kuk či už náhodou niektorá neni odrodená :grinning: ešte máte síce čas ale jeden nikdy nevie
23. mar 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte vsetky, uz mate obednu kavicku? Ja prave teraz, ale pojdem klacat na polienko lebo k nej nemam nic upecene :angry: :wink:
23. mar 2009 o 12:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
danulka-neprehanaj!!! ved furt vypekas, tak ked raz nemas tak sa nic nedeje :wink: :grinning:
23. mar 2009 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a "kinerká" lucijja a mataharyy drzte sa :wink: luci nech ti to kotulanie vyjde :grinning: :grinning: :grinning: ja som si to predstavila a sulam sa tu---ono to mozno nebude mozne ked budes mat mliecko-kotulanim by sa ti asi zacalo pustat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2009 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby frcim na anglinu, som zvedava, co zas ten slovensky amik na nas nachystal... brrr....

pa pa---
23. mar 2009 o 15:02  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...jeeej lucijja, ja už som si myslela, že už máš odrodené, a ty tu ešte strašíš :wink: :grinning: :wink: :grinning: ...veru užívaj si tieto posledné dni a hlavne vela vela oddychuj....ked sa malinka narodi, už tolko nenaoddychuješ :wink:
23. mar 2009 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lenadka som sa veru zasmiala aj ja na sebe ked som si samu seba predstavila ako sa kotulam po posteli... :grinning: To by som veru nepovedala ze niekedy budem tuzit po niecom takom banalnom... :grinning:

molly28, veru, najradsej by som uz dostrasila...baby dajte tip ako malu vylakat von... :grinning:
23. mar 2009 o 17:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
..lucijja, len ty sa neponahlaj...žiadne vylákanie..jej je tam dobre, ona vie, kedy má ísť von....
23. mar 2009 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucijja, já to zkouším přes vše možné slibuji čokoládu a nic :grinning: Jináč bych to chtěla taky mít za sebou, ale zas si říkám že ještě je přeci jen brzo... :unamused:
23. mar 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby, takže ešte ste v kope :dizzy_face: Moja 75 ročná starká mi radila pri prvom, ale toho som dva týždne prenášala, vraj treba sexovať aby vyšiel von :grinning:
už máme po krstinách, ja mám mastitídu - zapálený prsník, tak som na ATB. Som sa už dve noci skrz to nevyspala, ale už sa to našťastie lepší. Bolesť je to teda riadna a keď z toho zapáleného ešte kojím, tak je to na odpadnutie, ale dr. povedal že ak to vydržím nech kojím
23. mar 2009 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, Mati, tak to je moja nocna mora...neviem preco ale kojenia sa bojim... :confused: teda urcite chcem kojit, ale ked si predstavim tu bolest zapalenych prsnikov -to musi byt hrozne. :fearful:

mataharyy, tie nase baby vedia ze je kriza a ze je im v brusku lepsie... :grinning:

ja by som sa ani tak neponahlala, ale doktor mi vo stvrtok na ultrazvuku povedal ze uz vazi 3,5kg a to sa mi zda dost vela...bojim bojim... :zipper_mouth:
23. mar 2009 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok