Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

stanka7
30. mar 2009

dievčatá čo pomôže na potničky?

bubba
30. mar 2009

ja som vzdy davala sudocreme a zabral.davala som jej to vsadu na hlavicku ked bola mala.v priebehu dna bol prec vysyp

mataharyy
30. mar 2009

Ahojte,
tak u nás nic moc nového, krom toho že už jsme měli dvakrát dojem že pojedeme, ale nic. Dnes jsem měla i pravidelné "kontrakce" ale zas to přešlo, tak jsem zvědavá co mi zítra poví na poradně, už minule říkal že dle jeho názoru můžu rodit třeba hned 🙂
Jináč neděs se zbytečně, pokud si nejsi moc jistá tak zajdi do nemocnice, aby tě uklidnili a řekli co a jak, ale i u nás jsou pohyby jen za odměnu, nebo za trest... Prý je to normální, mimčo má málo prostoru, tak je znuděnější a stávkuje, protože každý pohyb už je pro něj složitej a namáhavej, ale je opravud lepší tam zajít a vědět na čem jsi, než se zbytečně užírat, v tomto mám výhodu, máme v rodině porodní asistentku, tak mě zásobuje informacema 🙂

martiina
31. mar 2009

čaute baby,
neviete mi náhodou povedať kedy býva aerobik v športovej hale. Akosi by som sa chcela dokopať k cvičeniu 😅 Do športovej to mám asi najbližšie, tak preto tam ale ani neviem či ešte niekde býva.

katrin21
31. mar 2009

mata: ja ak neotehotniem, tak uvazujem chodit na Sever, zevraj tam je super aerobic, aj tae bo aj ine... ale kedze chcem otehotniet, tak skakat nejdem 🙂

ja tak dufam, ze sme zarobili na babo cez vikend !! boze, drzte mi palce.. robila som si aj ovu testy.. ta ciarka druha nebola nikdy uplne tak silna ako ta kontrolna, ale jeden den bola skoro taka silna.... tak sme hadam trafili presne...

lucija tu stale nebola? ta je podla mna uz v nemocke... nemate niekto na nu montakt, ze ci uz nieco ma?? 😉

martiina
31. mar 2009

katrin, tak prajem veľa šťastia aby sa to podarilo 😉 ... už dlhšie skúšate, alebo ste ešte len začali 😅

ja to mám na sever ďaleko, tak by som radšej niečo tu na starom sídlisku a okolí

martiina
31. mar 2009

skúsila som napísať sms lucijji, tak som zvedavá či už náhodou nie je mamička 😵 , potom dám vedieť

martiina
31. mar 2009

no tak akurát mi lucijja odpísala a veruže včera porodila. Napísala že sa riadne potrápila a asi jej budú dávať krv a je veľmi slabá. Podrobnosti o maličkej, váhu a dĺžku ani čas narodenia nenapísala ... teda ak to vôbec bola maličká a nie maličký 😀 ... ale súdiac podľa predpokladu to je maličká Emka 😵

takže luciji srdečne blahoželám, konečne to má za sebou a už sa môže tešiť z krásneho bábätka 😵 Prajem veľa šťastíčka, zdravíčka a lásky a mamičke veľa mliečka! 😵 😵 😵

molly28
31. mar 2009

....maťka Ďakujeme za prianie....bolo to od teba fakt milé.... 😉 😉 😉 včera som na Teba aj trubila, ked som išla s malou do PD - ty si akurát tlačila kočik hore smerom k nemocnici....ešte stale chodite s tymi očkami? aj my...aj dnes ideme....ale moj doktor maobjednal do Martina.Ideme tam v pondelok, tak uvidime, čo a ako...

počuj, ty by si už chcela chodiť na aerobic? a nebojiš sa že stratiš mlieko? ved čo som aspon počula tak aerobic popri kojeni vôbec neodporučaju....vraj sa môže stratiť mliečko, a potom že sa pri cvičení do mlieka vylučuju toxiny...hm?Lebo aj ja by som už so sebou potrebovala dačo robiť.....

molly28
31. mar 2009

..tak lucijji gratulujem a prajem hlavne vela vela zdravíčka a vela vela mliečka... 🙂

martiina
31. mar 2009

molly, ja som akurát minule v zdraví čítala že šport, pokiaľ ho nerobíš na nejakej vrcholnej úrovni a cíitiš sa pri ňom dobre, tak sa vylučujú endorfíny, čo má vraj priaznivý vplyv na tvorbu mliečka 😉 ... inak ja zatiaľ chodím behávať taký okruh z Pd do bojníc a naspäť, je to asi tak 40 min ale takého lážo-plážo behu a veru s mliečkom problém nemám a to mám čo povedať, lebo kojím dvoch 😅 a tie toxíny, to vraj pri silnej a neprimeranej záťaži 😉
my sme boli akurát včera na očnom a dnes ideme na rehabilitácie a aj na kontrolu k primárke, tak som zvedavá. Potom daj vedeiť čo ti povedali v tom MT, ak by to pomohlo skúsili by sme aj my 😉

martiina
31. mar 2009

fíha, molly za tú chvíľu čo som napísala príspevok už si stihla zmeniť fotku v pase 😵

molly28
31. mar 2009

...bože ešteže si spomenula tu rehabku - my ideme zajtra 😉

tak ak je to tak ako vraviš, budem musieť nad tym aerobicom aj ja porozmýšlať....je to úžasná vec....a za ten beh ťa faaakt obdivujem....zistim ako to v tej hale je a dám ti vedieť...zatim sa držte...idem malu pripraviť a ťahame do nemocky...

po Martine sa ti ozvem, som aj ja zvedava či to zaberie...pa

molly28
31. mar 2009

..chichi no ved nech aj mau je vidno 😉

ollako
31. mar 2009

ahojte, citam , ze Lucijja uz porodila, tak jej srdecne blahozelam a skore zotavenie prajem 😵

katrin21
31. mar 2009

tak lucija to ma za sebou ! no tak gratulujeme, ved potom napise podrobnosti ked pride 🙂

maťka: no my sa snazime len teraz tak realnejsie prvy mesiac.. predtym som si liecila endometriozu a ani sme sa tak s abbo neponahlali, ale teraz to na nas nejak tak doslo a kedze aj zdravie hapruje, tak chceme cim skor, lebo mozno to bude beh na dlhe trate...

lenadka
31. mar 2009

lucijja-tak teda dotor tomu vazne pomohol 😀 tak sa rychlo daj dokopy a vela mliecka pre babatko prajem 😉 a co najskor nas tu informuj o babatku 😉 🙂

lenadka
31. mar 2009

kartin-drzim palceky 😉 ja som vcera volala s maminou a brasko s manzelkou cakaju babo 😵 😵 😵

lenadka
31. mar 2009

matahary, ku ktoremu dr. teraz chodis na poradne?

stanka7
31. mar 2009

lucijja všetko najlepšie 😅

hanka21
31. mar 2009

ahojte...viem ze uz som sa raz pytala..ale kocky neviete o neakom byte na prenajom v pd..najlepsie na Severe??dost surne zhaname a este nic sme nezohnali..

paska
31. mar 2009

lucija gratulujem 😵

danulka2
31. mar 2009

lucijja aj ja sa pripajam ku gratulantom 🙂
martinka, ked budes mat najblizsie cestu do Bojnic, tak daj veciet kde ta vidiet 😉 My brazdime Bojnice krizom-krazom, tak vam aspon zakyvame 😉

martiina
31. mar 2009

danulka ja chodím do bojnic veľmi často, mám tam svokrovcov a min. 2x týždenne chodím s malou do nemocnice na očné a na rehabilitácie 😵 ... však ak ma uviíš, kľudne sa mi prihovor, ja neviem či by som ťa na ulici len tak spoznala, ale ja s dvojičkami sa nedám len tak prehliadnuť a veľa nás tu takých nie je 😀 a keď kukneš do môjho albumu aký kočík mám, tak si ma určite nepomýliš, lebo taký mam ´v PD iba ja 😀

vyzistila som ten aerobik, tak ak by sa chcel ešte niekto pridať tak v športovej hale sa cvičí v pondelok a štvrtok o 19:00 😉

katrin, tak ešte raz držím palčeky

danulka2
1. apr 2009

martinka mas ip

molly28
1. apr 2009

mati akurát som ti chcela písať, že kedy sa v hale cvičieva a ako tak kukám,si šikovnejšia 😉 😉 😉 no uvidime, možnože by som začala chodiť aj ja....

danulka, aj ty brázdiš Bojnice krížom-krážom?veru aj my, ale nemám pocit, žeby sme sa ešte videli, že?

budeme sa musieť niekedy dohodnuť, (spolu aj s Maťou)(mati, čo ty na to?ved my už o sebe vieme) a môžme brádziť spolu..chichi 😉

martiina
1. apr 2009

molly to by bolo super 😉 ja tu v PD /Bojnice/ moc ľudí nepoznám, ja som sa sem len privydala 😅 , síce tu mám starkú, ale moc sme sem nechodili. Ani do školy som sem nechodila a ani do roboty, takže ani kolegovia ani spolužiaci 😒
ja rozmýšľam že už pôjdem zajtra cvičiť, váham len kvôli seriálu ktorý mám rozpozeraný 😅 - Capri o 20:15, ale opakujú ho ďalší deň ráno, takže asi pôjdem. A nakoniec možno aj dovtedy budem späť.

molly aj som sa včera rehab. sestričky pýtala na teba a malú, že kedy tam chodíte a ona že chodíte ku kolegyni. A ja jej že však sme sa bavili že podľa mena chodíme k tej istej a ona že však obidve sú Jany a jedna je Šimková a druhá Šimeková 😅 😀

molly28
1. apr 2009

...mati tak my chodime ku Šimkovej....

dnes náhodou nejdeš do Bojnic?

katrin21
1. apr 2009

Aj ja som chodila s Kikou k tej pani Janke Šimkovej, taka blondinka, nie? strasne zlata !!! uplne uzasna, nastastie sme tam chodili len asi 3 mesiace a mala bola OK ( bola hypertonicka - zvyseny svalovy tonus), potom jej to preslo.

molly28
1. apr 2009

..tak ja sa nateraz luuučim - ideme s malou na rehabku....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre