Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lucijja
10. apr 2009

baby, ja zase idem po radu k vám zaslúžilým maminám... 😀
ako sa najrýchlejšie zbavíme šťukačky? 😕 Malá nám šťuká po každom jedle... ☹

ollako
10. apr 2009

lucijja ahoj bude jej daj este cucnut mliecka, alebo ju nechaj sa pojedovat, poplakat, ale inak nic moc 😒 , len pockat kym to prejde... aj moj mal cikutkal po kazdom jedle, uz aj v brusku 😅 a este aj teraz casto cikutka, to je u babatiek normalne 😎

danulka2
10. apr 2009

luci skus malu po jedle dlhsie podrzat hlavickou hore, nie ju dat po odgrgnuti hned lahnut. Alebo ked ju das lahnut, tak jej daj vyssie pod hlavickou. Pripadne daj trosku prevarenej dojcenskej vody lyzickou. Skus vzdy len jednu radu aby si vedela co zabralo a daj vediet, co pomohlo. Inak mojej dcere, ked mala asi 3-4roky, sa vedelo ckat aj pol dna 😠 😝 , chuda bolelo ju cele brusko. Drzim palce 🙂

martiina
10. apr 2009

ahojte,
dnes sme zas brázdili ulicami Bojníc a nikde nikoho 😀 teda z MK 😅 ... inak kopu ľudí, však je krásne

molly my ideme v nedeľu do toho Ružomberka na to očné, tak som zvedavá ako pochodíme my. idete zajtra do nemocnice, či si tam volala?
luci, mne tiež moji štikútajú o 106 ale ako na just nechcú ani cucnúť tak len vyčkám kým to prejde, niekedy sa mi to zdá večnosť, ale najlepšie asi pomôže keď začnú plakať a vtedy im to prejde, takže ju troška pojeduj 😅 😀

danulka2
11. apr 2009

martinka my sme boli poobede, okolo 16tej na hodinu pri zamku. Potom sme zaparkovali u nasich lebo sme sa len tlacili v dave turistov 😉 😀

lucijja
11. apr 2009

no veru, budem skusat...najhorsie je ze sa nam vzdy zacne stikutkat az vtedy, ked uz lezkame a chce sa nam spat. A to ju potom na kompletku rozoberie. 😒
Inak sa mame fajn, spinkame pekne - tri styri hodky, ale potom v noci ked sa napapame tak sme hore aj dve tri hodinky...ale neplaceme iba mrnkame alebo sa divame na svet, takze sa to este da... 🙂

molly28
11. apr 2009

mati budeme na vás myslieť...som zvedava ako dopadneš, daj potom info...

do nemocky som volala idem tam 14.4 - tak uvidime - budu to konzultovať aj s detským lekárom 😖

lenadka
12. apr 2009

lucijja moja stikutkala ked sa prilis najedla-inak teraz ked sa na niecom velmi smeje tak hned stikuta 😀
mozno by sa nemala dotlacit s papanim az celkom doplna 😕

mataharyy
13. apr 2009

tak od 11.4. mame k prekvapeni vsech Adrianka,narodil se v 5:10 rano, mel 47 cm a 2.76kg 😵

lucijja
13. apr 2009

jeeeeeeeeeej mataharyy gratulujemeee!!! 😵 Aky malicky chlapiik, prajem vam, nech vam robi iba radost a rastie do krasy!!! 🙂

molly28
13. apr 2009

matahaharyy gratulujemeee 🙂 🙂 🙂 prajeme mať hlavne vela zdravíčka a maminke veeela veeela mliečka 😵

martiina
13. apr 2009

mataharyy, G 😵 R 😵 A 😵 T 😵 U 😵 L 😵 U 😵 J 😵 E 😵 M !

vladusa
13. apr 2009

Ahojte mamičky z Prievidze. My sme sa sem presťahovali len nedávno a potrebujeme sa tu prihlásiť u lekárov (detský, ja u gynekológa, zubár a tak). Prosím, môžete mi niekoho konkrétneho odporučiť. Naozaj tu nikoho nepoznáme. Ďakujem

lucijja
14. apr 2009

ahoj vladusa. Ja ti mozem odporucit na uniklinike pri Tescu gynekologa Dr. Hudeca alebo Dr. Mifkovu. Maju spolu ordinaciu. Daj si do vyhladavaca gynferea a pozri na ich stranku. Obaja su super. Perfektny zubar je v Novakoch ak to nie je pre teba daleko. Na poliklinike. Je tam novy ale ja si ho neviem vynachvalit. Je to taky mlady chalan ale pouziva najmodernejsiu techniku. Ale ak mas poistovnu vseobecnu tak bude pre teba asi drahy, lebo s nimi nema zmluvu... 😒 A detskeho ti neporadim, lebo ja chodim k detskej az do Zemianskych kostolian... 🙂

ollako
14. apr 2009

ahojte matahary gratulujem 😵 😵 😵 k Adriankovi

danulka2
14. apr 2009

ahojte, matahary aj ja gratulujem. Maminy sa nam tu nejako mnozia 😀 , to bude tym, ze uz prileteli bociany 😉 😀 😀 . Hlavne aby si mala dost mliecka a drobcek nech pekne pribera.
ozaj luci a ty ako pokracujes s kojenim? Uz je to lepsie? 🙂

katuskapd
14. apr 2009

ahoj vladusa ja som tiez pristahovana a nikoho som nepoznala, ja mam gynek. aj zubara v Nr, mieste trvaleho bydliska a tu mam akurat detskeho ale nie som spokojna, a nebudem radsej menovat. Tak tiez neporadim. Ale drzim palceky pri hladani.

mataharyy
14. apr 2009

No včera jsme se rozkojili, tak je nám hej, dnes nás propustili tak jedem první den doma 🙂 Jen nesmíme ven, protože jsme malinký 😒 Ale on to dožene 😵

molly28
14. apr 2009

jej mataharyy tak to je super, že ste sa rozkojili 😀 😀 😀 držim palčeky aby sa darilo aj naďalej 😀

lenadka
15. apr 2009

mataharyy gratulujem k malinkemu bobacikovi 😵 nech dobre papka a spinka a obaja ste zdravucky!!! 😵 😉 neboj dobehne vseto, ved ta vaha aj dlzka je celkom fajn 😉

katrin21
15. apr 2009

ahojte baby.... tak mne dosla v sobotu teta na navstevu presne na den.... takze ziadne mimi nebude... ☹

hawajcanka
15. apr 2009

ahoje babule matahary gratulujem k babatenku nech se zdrawucky ja sa eseb pogulam a uz i aj dobrom zawidim tesim sa ked uwidim nase babuliako male 😉 😀

katrinka drzim palce nech je to co najskor

katrin21
15. apr 2009

matahary.. ja som strasna, zabudla som 🙂 samozrejme aj ja gratulujem 🙂))

paska
15. apr 2009

ahojte 🙂
matahary gratulujem k malému chlapčekovi 🙂

bambulla
15. apr 2009

ahoj vladusa- ja mozem odporucit tiez dr.Hudeca alebo Mifkovu su super,a zubarka je na vyskovej budove oproti kaflandu dr.Molnarova, a este detsku mam na detskej poliklinike dr.Sefcikova je strasne mila 🙂 🙂 🙂

lucijja
15. apr 2009

danulka, no my stale bojujeme s tym kojenim. 😒 Aj prikrmovat musim, skusam pohariky, injekcne striekacky, je to boj, ale nevzdavame to. 🙂 Nasla som v prievidzi laktacnu poradkynu tak nas skontrolovala ci robim dobre co robim a robim takze hadam sa to rozbehne. 😀

katrin21
15. apr 2009

baby chodite niektorá ku Koszeghymu? aký mate z neho pocit??

danulka2
15. apr 2009

ahojte, kati moja mamina chodi ku nemu a je spokojna. Preco sa pytas? Na teba ako posobi?

katrin21
15. apr 2009

ja neviem.... myslela som , ze OK, ale mam pocit, ze podcenuje moju diagnozu a nenavrhuje mi nic.. napr. folikulometriu,aby sa nam skor podarilo a tak.. inak nemam vyhrady...

danulka2
15. apr 2009

kati si u neho dlho? Na tej istej chodbe je aj dr.Hudec a on sa presne tomu venuje. Je velmi ochotny, ustretovy, ja nemozem povedat jedine zle slovo na neho. Aj ked som bola na rizikovom sa velmi pekne choval ku vsetkym maminam-cakatelkam. Kolegynke tiez teraz ,,pomaha,, otehotniet. Ak nemas z tvojho dr.dobry pocit, tak vrelo odporucam Hudeca.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre