Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

srdcko
27. apr 2009

ahojte zeny......danulka2 mas pravdu, strasne ako fukalo....ale aspon mi pradlo vyschlo 🙂

lucijja.....nebola si v sobotu v lesoparku, poobede okolo 16tej...my sme boli s malym na prechadzke a ake je to tam vynovene, same nove preliezky, mat tak znova 4 roky 😀

lucijja
27. apr 2009

srdcko, veru bola... 🙂 baby z roboty tam poriadali piknik tak ma pozvali...Veru je tam kraaasne, som bola milo prekvapena. Velmi dobre pre deti, je sa kde vyšantit. Inak aj mna niektore preliezky normalne lakali... 😀

lucijja
27. apr 2009

srdcko: a co si ma nestuchla? 😉

lucijja
27. apr 2009

inak Danulka...je to haluz, viem ze sa to tak hovori na velky vetrisko, ale bohuzial v tom ciernom humore je dnes smutna pravda.. 😒 Maminin doktor sa dnes obesil v ordinacii...pochopite to? Smutne... 😖

srdcko
28. apr 2009

hm, to teda je....kto vie, preco to spravil 😖

ale ja som utekala za mladym, lebo ked zbadal, co tam vsetko je, nemohli sme ho odtade dostat....ja som sa tiez zlakla, najma tej tociacej smykali, deti tam liezli o sto sest, vysoke to bolo asi 2 metre a rodicov nikde....
Ja tiez som nevedela, ako tam ada dostanem, ked som taka krpata a on tam vyliezol sam 😀 ...

katrin21
28. apr 2009

ahojte.. baby nepotrebujete niekto krasne tenisky Reebok č 39.? foto v inzeratoch.,..

ollako
28. apr 2009

baby ahojte nechystate sa niektora sem? http://www.materskecentra.sk/mila_2009/prievidz...

molly28
28. apr 2009

hm...veru s tym vetrom to ti je faaakt sila - a tu ho máš, luciijja už aj napisala vysvetlenie..ani dneska to ale nie je o nič lepšie...fuuuuka fuuuuuuuuka a fuuuuka ☹

molly28
28. apr 2009

ollako my sme chceli isť aj s krstňaťom, ale nevychádza nám to, bo v nedelu máme krstiny, tak mi treba chystať...

bubba
28. apr 2009

č.39 to je kolkatka noha?a inac ja som to v inzeratoch nevidela si mala rovno link hodit sem 😀

katrin21
28. apr 2009

https://www.modrykonik.sk/bazar/myentries.php

neviem, ci ho uvidis... nejaka aminka mi ho stopla, vraj nesplna pravidla bazaru.... ?????? doprčic...

inak 39 je č. 6.... tusim... poslen foto mailom ak das adresu do IP

katrin21
28. apr 2009

tak uz by tam mal byt ten inzerat... medzi obuvou.. ( mala som velkym Reebok.. taka blbost... no co uz.. uz je to OK.. )

katrin21
28. apr 2009
janetka
28. apr 2009

ahojte, neviete mi poradit kde je v PD podnikova predajna GEOX topanociek?

katrin21
28. apr 2009

asi priamo pred Geoxom.. volakedy tam mali taky stanok...

mataharyy
28. apr 2009

Ahoj, tak jak se máte takhle odpoledne? Tady je tak krásně že vegetíme na zahradě. Taky už nám dali pas, takže během čtrnácti dní budeme snad už doma 😵

bubba
28. apr 2009

katka jaaaaaaaaaaaaj tak on tam teda nebol 😀 😀 😀 no ja mam c.36-37 nohu takze mne by boli naprd som chcela omrknut zo zvedavosti...ale inac su fesne...

katrin21
28. apr 2009

no ony vyzeraju 100x lepsie v skutocnosti.. na fotke to nie je ono..

janetka
28. apr 2009

katrin: a kde je to priamo pred geoxom? neviete ci tam maju otvorene aj v sobotu?

danulka2
28. apr 2009

ahojteee. Neviete kedy prestane fuuuucat. Ved je skoda sa rano ucesat 😝 😝 😝

katrin21
28. apr 2009

ja neviem ani to, ci to tam este vobec je,.. no pred fabrikou.. ako je nestle, tak za rampami von z mesta smerom hned napravo...

kkatrina
28. apr 2009

dievčatá od včera máte v Jalovci ďalší mrňatý prírastok - dievčatko - ale meno sme sa nedozvedeli 🙂

stanka7
28. apr 2009

ahojte katka vari Monika z pikova?

janka1802
28. apr 2009

ahojte...15.6. mam termin ...bojim sa porodu ☹

danulka2
28. apr 2009

jani neboj, budeme na teba mysliet. A, medzi nami dievcatami, viete si niektora predstavit tehotneho chlapa a aby potom rodil 😉 😅 🤐

molly28
28. apr 2009

...danul tak to veru nie 😀 😀 😀 pochybujem, žeby to uniesli....

molly28
28. apr 2009

...babule prosim vás poraďte mi dáky originálny darček pre kočku na 30...Ja už som zufala, nič ma nenapadá... ☹

danulka2
28. apr 2009

molly slobodna alebo vydata. V tom je veeelky rozdiel 😉 😅 😀

molly28
28. apr 2009

danulka slobodná, ale žije s partnerom...

lenadka
29. apr 2009

stanka ty u ako prava Jalovcanka..ja doteraz neviem kde je akoze "pikovo" 😅 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre