Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

susika
4. máj 2009

a ozaj. toto sa tu asi prehliadlo. hodila to sem ollako. nechystáte sa niektorá sem?

http://www.materskecentra.sk/mila_2009/prievidz...

už som o tom počula aj v "miestnom hlásniku" dnes 😀

danulka2
4. máj 2009

susika to mne mamina volala, ze moja sestra je chora. A ja na to, ci nema svinsku chripku 😉 . Mamina, ze nech neblaznim s prasacou chripkou. Ja ze nie prasacia /ved je este daleko/, ale svinska. Lebo taka chripka je veru svina 😉 😀 😀 😀

katrin21
5. máj 2009

susika: aj ja mam mareu!!!!!! 😀 a presne ako hovoris... ja som ju kupila v novembri 2006 a doviezla som si ju od kamarata z Talianska, boo to jeho auto, takze nie macka vo vreci.. mala dost najazdene, ale je OK, a mam ju za 200€( j ked vtedy bolo este 37sk/€).. ale je dobra a hlavne vsetko tam napracem!!!!

a odvtedy ako by sa rozmnozovali tie mareee... aj ked je fakt, ze u nas je jeden chalan( inak rodina tych v tpm bezovo dome, aj im doviezol) a on vozi tie auta z nemecka, lebo ma rad zn, Fiat... takze v Cigli mas samu Fiata Bravo a MArea weekend 😀 😀 minule sme sa smiali( susede. tiez jeho skoro rodine doviezol punto), ze mame pred bytovkou 7 aut z toho 5 fiatov 😀 😀 😀 ...

proste su lacne a slapu celkom fajn... ja uz mam na mojej najazdeme vyse 30 tis odkedy ju mam, takze uz ma 187 tis.. ale je to JTD 1,91 , takze cosi vydrzi 🙂

ollako
5. máj 2009

aj my mame fiat mareu weekend 😀 , a chceli sme ju predat a tak sme kupili Pegueot 307 SW,tak teraz mame dve auta 😎,ale nakoniec si mareu nechame a predame pegueota, lebo penizky treba na domcek 😵 ak sa nam ho podari predat 😒

katrin21
5. máj 2009

ollako... aj yv ju mate od Juraja? 😀 a kde idete stavat domcek, alebo predavat?

katrin21
5. máj 2009

pardom, mam ju za 2000€, nie 200 😅

danulka2
5. máj 2009

jej baby, pisete o autickach, my mame cervene, zlte, modre,s krtkom, smetiarske a hasicske 😉 😀 😀 😀 😀 😀
mi trochu hrabe, lebo inak auto nemame 🙂

susika
5. máj 2009

danulka 😀 😀 😀 😀 a my máme aj traktor🙂))a vyklápaciu tatru🙂))
katrin, my ju máme asi len rok, už ani neivem a do lajstrov sa mi nece hrabať a kupili sme ju od nejakého z Baniek, tiež z Talianska dovezená. kolko mala našlapané to netuším, ani kolko sme už my na nej urobili.my ju máme za nejakých 130 tis, takže dosť, inak je asi taká, ako máte aj vy, takže vydrží raidne. ale raz nás sklamala, lebo na fiatoch sú známe na prd kontakty, tak sme ostali o šiestej večer s malou v aute, ešte k tomu v kopci, niekde medzi Pov. bystricou a Bytčou. len tak autíčko zhaslo a nešlo.ja byť tam sama, tak sa poskladám.moj chlap potom sa tam pohral s káblikmi, prešli sme asi 2 km a zasa sme ostali stáť. tak sme sa dali kamarátom dotiahnuť 🙂 😝 tá sranda sa dala nakoniec vymeniť, ale potoms a zistilo, že to bolo len kontaktom, takže sme zbytočne vyhodili 2000sk.ale nech, už je hádam všetko OK, a ono to aj tak čaká, kým sa náš tatino dotrepe domov a potoms a to pokazí🙂)presne ako u nás v byte🙂))

susika
5. máj 2009

danulka, keby viem o tebe, darovali by sme vám našu škodovku🙂)) malému na hranie pred dom🙂))aj my sme chceli, ale nedalos a to tak odhlasiť, iba za lajster zo šrotoviska. chuda, som si tiež s nou užila, ked sa azčala hirať a voda len tak striekala🙂) vybralo sa z nej všetko, čo sa dalo rpedať a ona chuda išla do šrotu. ked som ju na tom šrotovisku videla, hned tu na začiatku PD, veru som mala slzy na krajíčku. ale nemohla som revať, lebo bola červená na semafore, by som niekoho sepalila🙂

katrin21
5. máj 2009

susika: mne pred cca. 2 mesiacmi odisiel nejaky senzor pri motore, takze tiez auto ked bolo uz zohriate zvyklo skapat a nenastartovat.. po dvoch tyzdnoch uz som musela cakat asi pol hodku nez vychladlo, tak som sa nasrala a dala ho Jurajovi spravit. stalo to 50€ + mi dal nove stierace, uplne supernééééé !!! drahy povedal, ze ide lepsie ako jeho a to on ma auto za miliom( superb) 😀
Takze ja som spokojna.. je jasne, ze iste veci sa opotrebuju casom... ved ma tento rok 9 rokov auticko( r. 2000), ale inak je spolahlive....

ollako
5. máj 2009

katrin no moj Peto bol s Jurom v Nemecku pre tu Mareu a Pegueota tiez doniesom z Nemecka, ale nie s Jurom... Domcek uz straviame, uz mame mury vytiahnute, este dokoncit hlavne priecky ... veniec a deku koncom tyzdna hadam budeme robit,
staviame tam, kde byva Kacena Posova na konci tej slepej ulici 😉

katrin21
5. máj 2009

jaaaj, ot ja neviem, kde byva kacena peska.. v ktorej je to casti??

danulka2
5. máj 2009

susika zabudla som na tu vyklapaciu tatru 🙂 , len skoda, ze ta vyklapacka z nej je asi rok vyhodena. Mohla som to s nou skusit na to srotovne, lebo vyzera ako 20-rocna 😉 😀 😀 😀

ollako
5. máj 2009

kati , tam kde byva Edo Krausko , Fero Fujak, Lubo Hagara a este neviem kdo a na konci su svokrovi ik svokrovcom sa odstanes aj z trninky oni byvaju tak na rohu a koniec slepej ulicky je nas 😉

katrin21
6. máj 2009

looako: aha.... lebo inak Lubo Hagara s Macou uz byvaju na hornom konci... ale pochopila som... takze ides na dolny koniec 🙂

susika: opravujem info.. dnes rano som si vsimla, ze ten biely dom ma tiez strechu, ale taku dvojdielnu, v strede rozdelenu, veeelmi nizku, ( lebo inak tie tipy domov strechu nemali, je taky prizemnejsi, trochu nad zemou ) a má take gýčové drevené akoby balustrádové zábradlie 😝 a nemá plot... ale inak info sedí.

jaaj, baby, ja uz chcem nech je zatra vecer!!! a potom volnoooooo

moja Kika ma zajtra koncert, je vyrocie skoly ZUŠ a kedze je velmi sikovna na klaviri, tak ju ta ucitelka vybrala... hoci je len druhy rok pripravky, hra to co ja asi vo strvtom som hrala 😉 je sikulka 🙂

susika
6. máj 2009

ahojte.vy ste tu ale skoro. ja to tu tak skoro nestíham a aj teraz som makala, kým malá spí..... 😀 kuknite sa, čo človek neurobí, ked už nevie, čo so sebou 😀

https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

ten klobúk som včera zhlávala do jednej v noci, ked sa tu už doma dalo existovať po malom huríkáne 😀

katrin21
7. máj 2009

baby, zdochol pes???? 😀 😀 no nic. ja zachvilku koncim v praci a prajem vam pekný viekend!!!

danulka2
8. máj 2009

dobre ranko zelam. kati zdochli dva psi 😉 😀 😀 😀

bubba
8. máj 2009

u nas ryba 😀

danulka2
8. máj 2009

bubba dufam, ze nie akvariova 😉

susika
8. máj 2009

baby, vyšlo konečne slnko, tak čo sa čudujete🙂)) aj ked zasa fučalo..my sme zasa boli na letisku🙂)klasika. lietali nám konečne lietali aj nad hlavami.malá bola v siedmom nebi 😅

danulka, čo sa deje v Bojniciach? už další víkend sa strojím na strašidlá.už bude ja po nich, kým sa ja tam dotrepem. je strašne veľa pieskovisiek a hojdačiek po ceste 😀

bubba
8. máj 2009

danka no veru veru mas pravdu---- 😝

susika
8. máj 2009

bubba - nám sa tu premnožujú..nechceš si prísť nachytať? 😀 inak skončia chudiatka v opatovciach v teplom potoku ☹

danulka2
9. máj 2009

ahojte, susika strasidla su len v zamku. Po namesti stretnes obcas jedno ci dve, inak tam pobehuje shrek a foti sa s navstevnikmi. No a ta ,,zlata,, socha, to je pomalovana nejaka ciganka a tiez sa s nou da vyfotit. Pri pizzerii stoja indiani a vyhrava im to 😉 😀 . Jasne, ze na namesti je kopa /mensia kopa/ stankov 😀

susika
9. máj 2009

no tak to by malá z toho už asi vela nemala. asi lesopark to istí,a le neche sa mi tam..je to kus pešo a zasa autom sa trepať a kočík a všetky krámy...a konečne je slnko a ísť zasa medzi stromy...
ale tu je to v posledný čas tiež riadne mrtvo...čo už dovolenkujete baby?🙂) noooo, aj ja, skoro 2 roky🙂)

bubba
10. máj 2009

susika a ake mate rybciky???

a inak som vam dosla vsetkym popriat pekny den matiek zienky 😵 😵 😵

danulka2
10. máj 2009

ahojte. aj ja sa pripajam k bubbe. maminy vsetko naj, naj, naj vam zelam. Ako sa hovori vela zdravia, stastia, lasky a sexualnej aktivity 😅 😀

danulka2
10. máj 2009

inak susika my sme sa dne s presli do kupelov. maly sa vyblaznil na preliezkach, pokukoval po vacsich babach 🙂 a teraz uz je k.o. v posteli. Dufam, ze potiahne aspon 3hodiny, lebo este periem a chcem sa v klude naobedovat a vypit si na balkone kavicku. Len kolacik mi chyba. Navrhnite nejaky rychli co stihnem, kym drobec spi.

kkatrina
10. máj 2009

danulka - 2 hrnčeky polohrubej múky, 1 hrnček kryštáloveho cukru, 2 vajcia, 1/2 hrnčeka mlieka, 1/2 hrnčeka oleja, 1 prášok do pečiva - všetko vymiešať a dať na pomastený a múkou vysypaný plech, do toho lyžičkou robiť kôpky z tvarohu vymiešaného s 2 lyžičkami práškového cukru. Niekedy na to kydnem aj kompót, minule som to posypala farebnými ozdôbkami. No a dať piecť - asi na 200 st. tak 20 min. Rýchle chutné 😉

katrin21
11. máj 2009

no ahojte... tak co, pes sa uz vyhrabal??? pocko je krasne, len keby sme makat v praci nemuseli 🙂 he he

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre