Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

martiina
16. máj 2009

danulka, ja čítam že svokra 😀 😀 😀

danulka2
17. máj 2009

martinka a mozno aj svokra /myslim nejaka zla 😉 / 😀

molly28
18. máj 2009

ahojte...ja len na skok...

bože to máme dnes počasie ☹ ☹ ☹ ☹ nehodno ani psa vyhnať von ☹ ☹ ☹ ja mam isť s malou na očné, chcela som isť peši, ale budem musieť ísť autom ☹ ☹ ☹

no nemože byť už tak, ako bolo včera????

martiina
18. máj 2009

ahoj molly, aj my sme dnes mali ísť na očné aj na rehabku ale Laurika je od včera chorá, má kašeľ, soplíky a horúčky, tak sme nešli. Tak som sa tešila že dnes pôjdeme na očné a konečne nám povedia že už nemusíme chodiť, lebo už jej to dva týždne nehnisalo a včera ako ochorela, sa jej to tak rozhnisalo že mi je do plaču a ešte aj to zdravé očko ☹ ☹ ☹
a prečo, čo v bojniciach je aké počasie? 😕 Veď tu v PD je celkom pekne, sem tam pod mrakom ale aj slniečko vyjde, ale horúčava riadna 😝 .... som bola s malou u dr. tak som sa skoro uparila 😅

bubba
19. máj 2009

caute babeny vcera aj u nas pieklo cely den skoro som dostala upal na tom slnku zato v noci tu bola riadna smrst 😀 😀 😀 som nemohla spat koli burke rachotilo dllllllllllllho 😅 ale konecne popolievalo 😵

ollako
19. máj 2009

ahojte tak ako, to bolo v noci rachotu hroza 🤐 ... ako sa mavate?
martiina prajem laurike skoro uzdravenie, mrzi ma , ze sa takto trapite drzim palce, aby ju to rychlo preslo 😉

danulka2
19. máj 2009

ahojte, aj tu boli dve burky- o druhej a o tretej, kazda 30minut. Mam to stopnute 😀 , lebo ma tie blesky budili.
martinka zelam skore uzdravenie Laurinke a aby to Marko od nej nedostal. Zvycajne to tak byva, takze klop klop klop. A dnes je tu zas horuco. My sme s drobcom vcera aj dnes hodinu stali pri vystavbe kondominia, lebo tam maju bagre 😀 . Tak sme sa bavili 🙂

martiina
20. máj 2009

dobré ranko, to máme dnes pekný deň 😵
danulka ďakujem, no Marko to našťastie nechytil, toho všetko obchádza, sem tami iba nejaká kolika, ale to spustí taký rev že hrôza 😲 ale to sú chlapi, neznesú žiadnu bolesť 😀 😀 😀
aj môj Ninko by vydržal aj celý deň na bagre pozerať 😀

danulka2
20. máj 2009

martinka dame stretko pri bagrovisku 😉 😀 , nech sa drobci zaucaju 😀 😀 😀

martiina
20. máj 2009

keby nebol teraz chorý tak už sme tam 😀 😀 😀

lenadka
21. máj 2009

no cavte bagristky 😀
uz sa tesim ze je stvrtok 😝 zajtra nejdem do prace, ideme s malou do Martina na kontrolu-ja to beriem na 50% ako vylet, som zvedava ci mi tu krasnu predstavu manzel nezrusi tym ze sa zase bude ponahlat domov-zabudla som sa ho opytat co pojde potom do nocnej alebo nie 😅 ale dufam ze nie

martinka krasne deticke, kosielky aj torticky si vazne sikovna, ide ti to od deti cez kosielky az po torty 😀 😉

martiina
21. máj 2009

lenadka, ďakujem 😵
no ten výlet závidím, no veď treba spojiť príjemné s užitočným a pobehať aj po Martine 😵

danulka2
21. máj 2009

aj ja by som sla do Martina zaspominat si. Chodila som tam do skoly 🙂

molly28
21. máj 2009

ahojte....
mati dufam, že s Laurikou je už lepšie....je super, že Marko je tak odolný 😉 😉 😉

mati, je som bola v utorok s malou na preplachu dovtedy tie očká boli ovela ovela lepšie, ale od včera je to zas katastrooofa....vkuse jej tiečie z očiek 😉 😉 😉 najbližšie ideme o týždeň v piatok....

my na rehabku ideme 25.5 o 10.00....

aj my ideme zajtra na taký polovičný výlet do Blavy - s malou sme objednaný do kardiologického centra - našim lekárom sa niečo nepáči na jej srdiečku - duuufam, že je to len planý poplach ☹ ☹ ☹ lebo asi by ma už piclo, keby ešte aj so srdiečkom su trable 😉

babule tak sa držkajte, využite toto krááásne počasíííčko 😀 🙂 😀

- mati vy sa čim skôr uzdravte 😉

lucijja
21. máj 2009

ahojte babule...aj my ideme na vylet zajtra...sice iba do lesoparku ale predsa. Beriem krsniatko, nech sa vyblazni na smykalach a Ema si moze pospinkat v chladocku... 🙂

lenadka
21. máj 2009

molly neboj mozno o nic nejde, nasu tiez poslali na kardiologiu a vlani na sone jej zistili ze ma na srdiecku taku anomaliu-cez jednu predsien jej ide tenucka slacha ako nitka. dr. ju nazval "šliaška" a ta vyvolava šelest...ale nikdy by s tym nemala mat problem, dokonca to mozno ma aj niektory z nas, ja alebo manzel a ani o tom nevieme... 😉

molly28
21. máj 2009

...lenadka ´dakujem za ukludnenie...ved ja verim, že o nič nejde 😉

martiina
21. máj 2009

ahoj molly aj ja verím že Sonička je v najlepšom poriadku 😵
ja neviem kedy ešte pôjdem na očné a ani na rehabku, až keď bude Laurika celkom v poriadku, ale už sa má dobre, celý deň sa rehoce 😵 😵 😵
už by sme sa aj mohli stretnúť, už som vás dávno nevidela ☹ , Sonička už musí tiež byť veľká kočka 😵
niekedy, keď bude pekne môžeme zbehnúť na pivko niekde na terase, alebo aj pri nemocke aby sme podporili laktáciu 😀 😀 😀
prajem veľa šťastia v Bratislave

bubba
21. máj 2009

ahojte nezisla by sa niekomu postel?s perinakom.celkom normalne to vyzera,nevrzga,bez matracu.ak mate zaujem odfotim poslem na mail az cchete piste IP.iba z okresu a iba ak to mate ako odviezt....a zadarmo ...ja to nemam komu dat 😉

molly28
21. máj 2009

ahoj Maťula...

tak to je super, že Laurika už má dobručku naladičku a že zdravotný stav sa jej zlepšuje.... 😉 teší ma to 😉

veru už zase Soňula narástla 🙂

no tak len sa pekne liečte aby sme už čiiiim skôr mohli isť podporiť tu laktáciu 😀 😀 😀

ja mať pivko velmi rááád 😀 😀 😀

danulka2
22. máj 2009

ahojte, mati som raada, ze je Laurike lepsie 🙂
molly neboj, urcite to nebude nic vazne, ale preventivne ta musia poslat, aby sa nieco nezanedbalo. Aj ty budes kludnejsia, ked ti povedia, ze mala je 100% v poriadku 😉 .Drzim vam palce.
baby neboli ste dnes niektora na letisku? Maly bol uneseny z policajnych aut. V jednom aj sedel a policajt mu ukazal co ma stlacit aby to trubilo a hukalo. No proste bol v siedmom nebi 😀 😀 😀 .Vypytal si aj omalovanku a obrazky a bol spokojny.Pred chvilou zaspal, tak dufam, ze potiahne tie 3hodiny 🙂

bubba
22. máj 2009

a co bolo na letisku?

susika
22. máj 2009

ahojte. po 100 rokoch vitam u vás🙂)
bubba-na letisku bol policajný den alebo také niečo. boli tam policajti zo slovenska aj metský aj vojenský.ale videla som tam aj české autá. aj požiarnici hasili horiacu škodovku🙂)vrtulník zachranoval.

Dani my sme boli na letisku. no malá mala hrozu z toho hluku...ale vrtulník sa páčil mne a tá šou okolo toho, ako sa ludia prehrnali z jednej strany na druhú. policajti na koňoch u nej nemali chybu.na letisku mi robí kamarát a vzal nás do haly, kde sa lietadlá skladajú, škoda, že malá bola taká doplašená.mohla sa do nich aj posadiť. odrazu za nami vvyšlo všetko chlapstvo odtial🙂))vraj lietali ich šefovia. hlavne, že lietali lietadláa parašutisti, a bola vo svojom živle. ale aj tak sa jej najviac asi rátali smeti, asi ako všade a šuchotacie papieriky.škoda, že sme museli pred obedom domov, už bola mrzutá, chcelo sa jej spať.a čkoda, že mi vypovedala baterka z fotaku ešte skor, ako som prišla na letisko:(

fifik
23. máj 2009

Ja to tu trochu sledujem... ale akosi nie je o čom písať. Mám dve deti, 9 ročnú slečnu a 3 ročného syna. Majte sa pekne.

fifik
23. máj 2009

Aj my sme boli včera na letisku... to som nečakala že tam bude tolko ludííííí. Ale bolo to pekné, krpec ani nedychal, ked mu dal ujo poziarnik na hlavu helmu... a ked mu policajt nastartoval stvorkolku! Hlavne, ze sa nerozprsalo... padli asi 4 kvapky 🙂

danulka2
23. máj 2009

susika koniky sa pacili aj malemu. A kuklac mu podal ruku, tak aj to sa mu pacilo 😀
Inak bubba to bolo aj k MDD, tak to spojili. Bola som rada, ze nepriletele MIG ako minuly rok, lebo to bol iny hluk.
Inak tie hukacky robili zle aj mne, nie este malemu, tak sme sa tam dlho nezdrzali.

susika
23. máj 2009

tak malá sa dosť báala asi všetkého, aj pri zaspávaní mala nejaké halooooasi v ušiach,, dlho trvalo, kým zaspala.škoda, že sa tak bála, akože prístup tých ludí tam bol suproví k tým detskám. dobré nervy, na to, čo tam niektoré v tých "ich" autách vyvádzali.malá tam v jednom vojenskom niečo postláčala, ja neviem, asi to bola vysielačka a ten mladý sa len smial🙂))
bolo to dobré k MDD ale dosť blbé, že to bolo v taký zlý čas, akurát , ked neiktoré deti boli v škole. mám synovca, pred ktorým to ani nemožem spomenúť, lebo tí tam neboli a on by sa tam riadne vybláznil.

lucijja
23. máj 2009

ahojte babule. 😉
Ja mam doma malu cestovatelku. Zacala sa mi otacat na bok a v inej polohe spat nechce. Nie je to moc skoro aby spala na boku? Ked ju zabalim do zavinovacky tak tolko vzdycha, ochka a jajka ze to nevydrzim a rozbalim ju a prikryjem len dekou. V ten moment sa prevali na bok, rucku si da pod hlavicku, nozicky pokrci skoro az k brade a spi. Ja sa jej ani nedivim, je to aj moja oblubena poloha, ale horsie je ze v spanku cestuje po celej postielke. Nie raz som ju v noci nasla uplne na druhom konci a este aj otocenu hlavickou dole. Dufam, ze jej to neublizuje nejako... 😖
Mame doma monitor dychu a viete si predstavit ten randal, ked sa mala presunie mimo tej podlozky. 😀 Spusti to taky kraval, ze s manzelom obaja hned vyletime z postele... 😀

molly28
23. máj 2009

ahojte...
tak my sme boli v s malou v tej Blave - ale nič nám nepovedali, vlastne to isté ako tu v Bojniciach, ale aspoň nás ukludnili, že srdcovú vadu zatial nevidia 😀 😀 😀 takže aspoň to...budeme však musieť chodiť na pravidelné kontroly, bo niečo malinké tam je, ale zatial to dobré nevidno - ale nie je to životu nabezpečné...takže uf uf uf vydýchli sme si 😉

lucijja buď rada, že ti chce buvať na boku...Čo by som ja za to dala 😉 naša nie a nie 😉
a super, že sa ti sama aj otáča - Soninka je staršia od Emky, ale veru toto nerobká 😉 Máš riadnu šikovnicu 😉

lucijja
24. máj 2009

no molly, niekedy mam pocit, ze ona je šikovna viac než treba. Hlavne sa mi už dva krat otočila na gauči sama na brusko, takze uz ju nemožem nechať samu ani na chvíľočku. 🙂 Ale som rada ze je taka živá. (aj keď jedného dňa to budem ešte určite ľutovať 😀 )
Ja aj keď ju mam na pleci na odgrgnutie, hlavičku nie a nie položiť, furt ju má hore a pozerá na všetko okolo a nohami sa mi zapiera o brucho a stavia sa...Aj ked je na brusku, tak sa mi normalne pomaličky posuva dopredu. 😕

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre