Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

lenadka
12. jún 2007

stani dnes bola aka noc? Moja tiez zle spava v teple-teraz, ale vlani to bolo celkom OK, ako babo to bolo zase zle asi preto ze je zimna... 😉

kika13
12. jún 2007

Ahojte 😀 , dnes som sa super vyspala, takze mam aj super naladicku, Stanka ja mam termin 21.jula, teraz som v 35.tyzdni, ja by som sa nenahnevala, keby to bolo aj trosku skor. Zajtra idem na prietoky, uvidim ci sa nieco nove dozviem.Mam ist najprv ku svojej doktorke o pol desiatej, zoberie mi krv, len neviem preco tak neskoro, ved ja dovtedy zomriem od hladu ☹ .A potom odtial do nemocnice. Uz viem co urobim, pojdem tam skor a budem sa robit, ze som si zle zapamätala o kolkej, som potvora co 😀 .

lenadka
12. jún 2007

kika a mas ist na lacno?

kika13
12. jún 2007

Ved to prave neviem, ze ci na lacno. Myslim ze nepovedala, ze nesmiem jest, ale doteraz vzdy ked mi brali krv tak som musela byt na lacno.

stanka7
12. jún 2007

ahojte Lenadka malá mi spí ako každú noc.Furt je smädná ale spí dalej našťastie.Horšie je to večer ked má ísť spať.To som ešte nevidela tak dieťa doslovne nerváčiť.A cez deň je to to isté.Chúda zíva očká si brhlí a nedá sa jej zaspať.Kričí ako o pomoc.Neviem kde je chyba.Ale však hlásia zajtra pršať možno 😖 Tak vari sa aj ochladí 😀 Kika vari suchý rožtek by si mohla spapať 😉 Je to dosť neskoro.Na ten termín má suseda narodeného syna.Bude mať dva roky 😀 Ja som prvú dcéru preťahovala o týždeň :-Je 5.9.A táto druhá sa narodila 21.8.zase o týždeň skôr. 😀 I náč termíny som mala skoro rovnaké podľa gynekologa.Akurát je medzi babami päť rokov rozdiel 😀

paska
12. jún 2007

srdckooooooooooooooooooooooooooooooooo 😕
ako?

srdcko
12. jún 2007

etse neviem, stale cakam na vysledky ☹

paska
12. jún 2007

s čo hádžeš ten smutný ksychtík? 😕 vari si niečo napísala
neboj zoberú ťa a septembri ideme spolu do tn na zápis 😀

srdcko
12. jún 2007

dobre, ale soferujes, lebo ja dokial som to dneska nasla...trasne mesto 😀
jasne, ze som daco zakrizikovala, hadam vyda, ale este stale nie su vysledky, tak musim cakat

srdcko
13. jún 2007

paska, nevies, ako sap rihlasuje do toh systemu AIS, aby mi ukazalo, ci som spravila? Nam dali login a heslo, ale to nefunguje...

paska
13. jún 2007

ahoj srdcko
neviem nám posielajú výsledky mailom

paska
13. jún 2007
srdcko
13. jún 2007

no, to je ono, ale mne to zacne citat, a hned mi to zavre ☹ uz som tam volala a vysledky telefonicky neposkytuju, takze asi musim cakat, kym mi to pride pisomne 😠

srdcko
13. jún 2007

az som sa tam dostala, nespravila som ☹ ☹ ☹

paska
13. jún 2007

srdcko to ma mrzí som sa chcela s tebou voziť 😒

paska
13. jún 2007

a kde si chodila pred tým? nedá sa to nejak vybaviť že by si pretúpila? by si nemusela robiť skúšky alebo ešte skus tu v pd aj ked za tu sa platí

stanka7
13. jún 2007

ahojte.Srdcko to ma mrzí.A ja som si myslela že budeš potom chodiť do PD?No tam sa platí.Paska a ty ked chodíš priamo do TN tak neplatíš?Chodíš len na skúšky a všetko sa učíš doma?V PD chodia do školy soboty a nedele.Sa mi vidí. 😖

paska
13. jún 2007

stani j chodím na súkromnú vš čiže platím 😖 v tn má stredisko ale tento rok už v tn neotvárajú len v ba, chodím aj na vyučko ked sa dá, my to máme piatky soboty

srdcko
13. jún 2007

paska, ty chodis na CITY UNIVERZITY? Stanka, no v TN sa neplatilo a chodilo sa iba obcas na prednasky a potom len na skusky...ved este mi neprisiel papier, tak sa mozem este odvolat potom a uvidime...ked tak skusime na bud.rok

paska
13. jún 2007
mory
13. jún 2007

paska co strasis? 😀

paska
13. jún 2007

mory ty špehúňka 😀

mory
13. jún 2007

ja kontrolujem ci to nie pasko si tu s babami vypisuje 😉

paska
13. jún 2007

neboj mory on len s tebou 😉 vari by si nežiarlila 😀

mory
13. jún 2007

trosku 😅

paska
13. jún 2007

pasko odkazuje že trošku môžeš 😀

mory
13. jún 2007

dobre 🙂 ja idem paska . cau cau 😎

paska
13. jún 2007

mustafa-ibrahim 😉 😀

mory
13. jún 2007

no to si kde nabrala? 😀

paska
13. jún 2007

som sa chcela po hebrejsky rozlučiť ale viem len toto 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre