Prievidza. Kde ste všetky?

papula
5. dec 2006

Ahojte babule okres Pd trochu ma stvete 😠 Tema Prievidza je tu uz zalozena dost dlho a je v nej iba tak malo prispevkov 😖 Co je s vami to je nas tak malo ak aj ano co nekecame ved na tehu aj na rodicovstve a aj snazilkovani je toho vela co nakecat ach jáááj babule ste ma teda sklamali ☹ co takto to zmenit? 😉

bubba
5. jún 2009

danka ked date potom mi napis ip dojdem 😉 😉 😉 😉
jezis o tom geoxe som citala aj ja 450 zien...to je hrozne a ked si predstavim ze teraz,ked mi konci materska 😅 😅 😅 😅 tak,noooo zbohommmmm 😖

lucijja
5. jún 2009

baby a to kde je ten dracik? Ked bude stretko aj ja by som dofrcala. Nalozim malu do auta a ideeem... 😀

sumienka2525
5. jún 2009

lucijja: Je to pri rieke Nitra. Ak by si isla smerom od Tesca , popri Uniklinike stale rovno , tak je to na lavej strane kusok pred tym kruhovym objazdom. ......... No neviem ci si to z toho ako tak pochopila.

lucijja
5. jún 2009

ahaaa, tam su preliezacky a nejaka krcmicka, ze? Ci to nie je krcmicka? Lebo nejaka budka tam je myslim... 😀

ollako
5. jún 2009

ahojte risuje sa stretko? rada by som sla, ci to bolo dnes? 😕

molly28
5. jún 2009

joooj ahojte...viete, aké sú tie stretka fajn...že Mati? my sme dneska jedno mali, ale poviem vám, bolo famozne...Laurika, Marko a Sonička boli úžasne dobrunki...A to pivko, bolo tiež fajn 😀 😀 😀

martiina
5. jún 2009

veru Soni, stretko bolo super 😵 ... do kedy si ešte zostala?
na stretko do dráčika, ak nejaké bude samozrejme dofrčíme aj my 😵

martiina
6. jún 2009

dobre ranko, tak k všerajším Laaurikiným meninám som zháňala nejakú bábiku od 0 rokov, takú čo by jej neodhrýzla oko a tak a nič som nezohnala, tak som sa nasr... a rozhodla sa jej ju uháčkovať 😀 ... zo starej hračky som zobrala pískatko a všila do telíčka, takže aj píska 🙂 , neni to síce nič-moc ale tuším sa z nej teším viac ako Laurika 😀 😀 😀
kuk, tu je ta bábika
https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

molly28
6. jún 2009

Mati ako sme sa rozlučili ja som prchala domov, bo moj manžel sa chcel zdržať, ale cestou som sa ešte zakecala s kamoškou - o mesiac maminkou 🙂 tak domov som dorazila o 21.30...Ty ta bábika je nááááááádheeeeeeeernááááááá 🙂 🙂 🙂

ináč pripájame sa aj my ku stretku 😀 😀 😀

danulka2
7. jún 2009

bubba jasne, dam vediet 😉
sumienka dobre si to vysvetlila 🙂
baby cim viac nas bude, tym sa deti lepsie vybehaju a my budeme mat klud na pivko 😉 😀

danulka2
7. jún 2009

inak zabudla som 😅 krasne ranko vam prajem

danulka2
7. jún 2009

boli ste niekto vcera pozerat veteranov? Krasne auta, ale tolko smradu narobili 😉 😵

martiina
7. jún 2009

ahojte,
danulka naši boli pozerať veteránov, to by si muž neodpustil ale ja som nebola 😵
inak tie moje detváky sa teda nabehajú 😀 😀 😀
a čo už je aj nejaký dátum na to stretko?

ollako
7. jún 2009

ahojte martiinka krasnu babiku si uhackovala 😵 ...su velka sikula, pri troch detoch, este aj hackovat stihnes...
ja mam s malym starosti, strasne malo papka, az mi z toho do placu, uz to trva tri tyzdne 😢 ..poradnu mame az v july ...uz som s nim chcel zajst k lekarke, ale nesla som ,lebo sa mi zdalo, ze zacal viac papat, ale zase je to bieda ☹
kedy dame to stretko? 🙂

martiina
7. jún 2009

ahoj ollako a čo nechce papať, tuhú stravu či mliečko? má aj teplotu?

susika
7. jún 2009

ahojte. čítam, o nejakom stretku? kedy? 😀 Dráčika mám celkom blízko 🙂
baby, kde boli veterány? naposledy som ich videla po Devínom pred pár rokmi🙂 ja tu od piatku počujem hukať vláčik, včera sme ho aj čaklai a dnes som skočíla na stanicu a už pojde len posledný den o druhej. škoda.

ollako-aj moja malá mizerne papá tento týžden. ako jej tato prišiel domov po 5týždnoch, je to zlé. ani jej oblubené banány neche a aj málo pije. vymýšla, kruti sa, iba somariny by robila. ale dostala soplíky, ked sme boli v MT na poradni, nemyslím, že nepapá z nich, lebo inak je celkom v pohode, iba viac umrnčaná. mlieka by vypila na litre, keby jej dám, ale to zasa zahlieňuje, tak je na piškotaqch, ktoré jej predtým nechutili 😀

danulka2
7. jún 2009

martinka ved vezmes Ninka. A dvojicky dame gulat po trave 😉
ollako moj maly ked mal rok, tak na ranajky vypil 250ml kakaa a cely krajec chleba s maslom a sunkou 😅 😎 , ale teraz toho moc nepoje. Je taky chrustik 😀 . Niekedy je to lepsie, inokedy horsie s jedenim a trva to aj 1-2mesiace. Takze ak pribera a dost pije, tak sa netrap. Dieta si vypyta, ked bude mat hlad /alebo ti to da aspon najavo nejakym krikom 😉 /

ollako
7. jún 2009

dakujem baby za povzbudive slova 😅 ..on papa malo tuhej stravy, zelenina ani ovocne vyzivu mu nesmakuju..z ovocia spapka, postruhane jablcko s piskotou, pripadne bananik, ale nie cely vzdy nieco necha, volakedy spakal aj ryzovu kasicku na veceru, no uz ani to nechce..., chuti mu pecivo ,chlebik, kukuricne chrumky, piskoty ...co sa tyka tekutin, tak znesie ovocne stavy a to vynimocne .... caju par glgov za cely den, inak ho kojim a aj to je do troch min najedeny, ale zato pyta kazde dve hodinky ..neviem niekedy mi pripada, ze aj ked malo zje je doslova prezraty, lebo sa mu grgne a hned to ma v ustockach 😒 , alebo sa prevrati na brusko a tiez sa mu to hned vracia a to spapa fakt len par lyziciek...neviem cim to je, od narodenia vela vrackal a dusil sa tym, lekarka vravela, ze ma zrejme bezny reflux, no neviem asi to ma este stale,ked sa mu vracia

ollako
7. jún 2009

martiinka a teplotu nema...ma uz vonku dva zuby vysli mu ani nie pred mesiacom, tak som myslela, ze z toho, no teraz uz nevidim,ze by sa mu nejake tlacili, tak neviem 😒

lucijja
7. jún 2009

baby a co tie nase detuchy strajkuju? 😕 Aj moja v poslednom case dost malo papa. Vypila aj 120-150 nutrilonu a teraz pije len 90ml... ☹ A este k tomu ked tak malicko pribera... 😒 Ale ja do nej viac nedostanem a ona je spokojna. Akurat ze ked mi pila tych 120-150ml na vecer tak sme spaliiii aj do stvrtej do rana a teraz spime len do druhej...Myslite ze by som mala zmenit mlieko, alebo nie? 😔

ollako
7. jún 2009

lucijja ahoj, ja Ti bohuzial v tomto neviem poradit, kedze kojim, ale asi by som vydzala do poradne a spytala sa lekarky, pokial je spokojna, este pockaj

molly28
7. jún 2009

luci zavolaj pediatričke...ta ti určite poradi..a nepije teraz emka častejšie? možno si svoju dávku deli...že sice naraz vypije menej, ale keby si to možno zrátala, tak je to dokopy aj viac, nie?

katrin21
8. jún 2009

lucija: moja dcera nikdy (!) nevypila viac nez 120 z flase.. od malinkata... ona aj ked som ju dva mesiace kojila, tak sa kojila 5 minut a dost.... a jedak bola asi taky, ako Olinkin Petko...
Oli, naboj, on vie , kolko ma zjest..
moja mala zila v jeho veku lne na bananoch, obcas jablko s mrkovou, obcas som do nej napchala par lyziciek polieocky... ziadna slava.... neskor pribinacik,... mlieko som pisala, ze nevypila nikdy celu flasu.... a zije :.-)

ollako
8. jún 2009

kati no ak je jedak po mne sa ani nemozem cudovat,ja som bola take maciatko .... len sa onho bojim 😒 inak je usmievavy spokojny, zivy az prilis 😝

katrin21
8. jún 2009

tak potom je to v pohode... ja som bola tiez z malej nestastna... ona vobec nejedla normalne... vazne to bolo hrozne... tiez som sa cudovala z coho zije... teraz uz je to lepsie, ale takeho jedenie - nejedenie jej trvalo asi do 5 rokov....vtedy napr. zila len na cestovinach, najlepsie suchých(!) a nic ine nechcela.... teraz zas by jedna stale maso 🙂 asi ma take obdobíia, ale odkedy zijeme same, jedava o 100% lepsie.... praveze v poslednej dobe je stale hladna, hlavne ked ma ist spat... 😀

lenadka
8. jún 2009

ahojte, pridavam sa do klubu maminiek nejedlikov 😅

ollako skus mu kupit vyz. doplnok Nutrolin B-sirupcek pre babatka, je sladucky a su v nom probiotika a vitaminy skup. B, po nich aj moj nejedlik lepsie papa a ako pise katrin, teraz najviac vecer, ked ma ist spat, zje veceru a ked si oblecie pyzamko zahlasi ze este nie umyt zuby lebo ide jest a zblajzne jogurt=vzdy musim mat zasobu 😉

ollako
8. jún 2009

lenadka no asi nieco vyskusam, neviem ci to je zubkami, ale zeby to trvalo uz pomaly mesiac zo zubov sa mi verit nechce...no uvidim ako bude dnes obedovat
a ako sa citis, nebyva Ti zle 😝 ?

lenadka
8. jún 2009

nebyva, dnes do rana sice ano, ale to preto ze som vcera pchala do seba 5 cez 9 asi tak ze chipsy s jahodami, rezen, kolace-no mala som oslavu a potom ma v noci bolelo brucho, nafuklo ma no hroza 🙄 ale moja chyba a dost ma bolel spodok brucha-podbrusko uz mi lepilo ze potratim a to vetry zastavene 😀 nastastie 😀 ale taka som nevyspata a tu v praci mam stresy az sa mi ruky klepu 🙄 😠 ☹

lenadka
8. jún 2009

martinka a susika...co ta stresuju ze ma plienku-normalka, mne sa sice mala pytala na nocnik tak ako Martinkyn Ninko, ale teraz sice plienocku nema ale v noci je to beznadej...uz mesiac asi aj dlhsie som na bavlnenych-nech citi ked sa pocika a v noci pravidelne nepravidelne budim raz to vystihnem inokedy nie 😝 ale skoro kazdy noc je plienka mokra, viacmenej keby ju nezobudim tak nejde cikat, davala som aj v spanku-len to je prd platne to ani nevie ze cikala, robim to tak ked idem spat posadim ju ale ju aj preberiem nech si to uvedomi a v noci ju zobudim a POSLEM-mame nocnicek pri posteli, zapne lampicku a ide, nad ranom chodi sama....
nezabera nic, sluby, postrasenie, vysmech-ze je uz velka a ajáááj ked vidia ludia plienky susit ze sa jej budu smiat a nic nic nezabera...vecer nepije od cca 18-tej-surovo nedam ani ked prosi, ak dam na dno salocky 2-3 glgy a to ide este pred spanim 2x cikat a ked idem ja spat dam ju zas cikat...ja neviem kde sa to v nej berie

a napr. vcera pila ako duha aj vecer a pred mojim spanim som ju cikat nedala-zaspala asi pol hodku predomnou a ja som isla skoro spat a o pol jednej nebola pocikana, isla a pekne do nocnicka, rano neviem-uvidim ci sa bude plienka vysusat, ale uz uvazujem nad behanim po lekaroch ☹

lucijja
8. jún 2009

baby diky za povzbudenie. katrin trocha si ma upokojila, uz som sa zlakla, lebo zase moj brat v jej veku uz pil 250ml z flase 😀
na druhej strane si myslim, ze keby bola hladna tak je nespokojna. Ona si skratka spapa co chce, co vladze a je spokojna. Keby to bolo mliekom, tak si myslim, ze sa pri krmeni jeduje, ale ona nie...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre